Clout MMA

Parke-Touhari niech wypierdalają, dalej wsadzą slabych zawodowców na frikowe gale. Bez sensu.
 
3ae15a8819c8c06c0cc1f1d482737f5f5823fc5155f9288e3ab76765fd6fc938.png
 
Bob Sapp tylko z Najmanem, Piechowiak w niego wjeżdża i po 10 sekundach koniec, zmarnowany potencjal
 
To jest kurwa, przeczytałem całość co wypisuje odnośnie tego zdarzenia i atencjuszka wezwała Policję bo ja odepchnął i chciał wyjść z jej mieszkania. No chyba, że nie zapłacił jej za seks ale o tym nie pisze. Idiotka zdziwiona że policja olala sprawę, bo nie było podstaw do interwencji. Widać że szuka laska atencji na oskarżaniu Labrygi. Lata mi Labryga ale wkurwiaja mnie takie szmaty, które pomawiaja, jeszcze dobrze że o gwałt go nie oskarżyła.
 
Już na Twitterze lata info, że trans. Pytanie czy Labryga wiedział i chciał zaruchac faceta z cyckami czy nie wiedział i się dowiedział na miejscu i spierdolił. Tak czy siak, kolejny trans jak Rafałal, nagrywa swoich klientów i chce kasy. Po pierwsze dziwne upodobania, ale co kto lubi, a po drugie chodzic do takich transow co nagrywają i same kłopoty to już totalny absurd.
 
Już na Twitterze lata info, że trans. Pytanie czy Labryga wiedział i chciał zaruchac faceta z cyckami czy nie wiedział i się dowiedział na miejscu i spierdolił. Tak czy siak, kolejny trans jak Rafałal, nagrywa swoich klientów i chce kasy. Po pierwsze dziwne upodobania, ale co kto lubi, a po drugie chodzic do takich transow co nagrywają i same kłopoty to już totalny absurd.
@VoRaNeK opinia eksperta potrzebna
 
Denis WIEEEELKIE CHŁOPISKO po dociążaniu z Purpuratorem nabrał ochoty na panienkę z kiełbasą.

Przypadek? No kurwa nie sądzę. Kazamaty w Białej Rawskiej zmieniają na całe życie. :pudzianfap:
Mario mógłby sobie załatwić transa. Dwie pieczenie na jednym ogniu, bo miałby faceta ale ludzie by myśleli, że ma dziewczynę. Tylko trans 90kg to tak mało kobieco wygląda...
 
Mario mógłby sobie załatwić transa. Dwie pieczenie na jednym ogniu, bo miałby faceta ale ludzie by myśleli, że ma dziewczynę. Tylko trans 90kg to tak mało kobieco wygląda...
No właśnie - Zmarszczucha poza sprzętem między nogami jara płaszcz mięśniowy (partner musi mieć minimum 90 kg żywej wagi), a to już zdemaskuje transa, stąd Pytonowi pozostaje potajemne dociążanie młodych byczków w ciemnościach swojej "siłowni".
 
Haha Sumasumarum pięknie się skompromitował, że chciał pompować gościa w kalcyt. Nie no całe szczęście, że te walki są bo chłop by jedynie na budowie pustaki nosił...
 
Denis był w transie



Japierdole
 
Denis był w transie



Japierdole
przed nami jeszcze informacja, czy trans nie był w Denisie XD
 
Back
Top