Clout MMA

to był ten co mianował konia senatorem?
Tak, ale wiele z tego, co o nim się mówi, wynika z faktu, że w końcu udało się go zabić, a historię pisali ci, którym zależało na usprawiedliwieniu tego czynu. Kiedy się zna szerszy kontekst tych anegdotycznych opowieści, to się okazuje, że nie tylko nie był bardziej pojebany od innych władców, ale że dzięki swojej inteligencji i tak długo żył, bo kostucha ścigała go od dzieciństwa.
 
po TT i reszcie internetów lata filmik, jak Nikita opierdala cipsko koleżance, nie wiem czy ja to przegapiłem, czy przed walką z tym przystopowano, ale dzisiaj to naprawdę jest tego w chuj
 
na twitterze: ludzie kupili PPV na Clout aby popatrzeć na debili ale nie widzieli siebie w lustrze :roberteyeblinking:

Ale widać że ta organizacja jest słaba. Nawet brak takich podstaw jak zajrzenie do wyszukiwarki Policji aby sprawdzić czy zawodnik nie jest poszukiwany przez Policję oraz wpadka z transmisją :korwinlaugh:

Trochę postów natrzaskałem dlaczego regulacja zawodów jest zła, ale jak patrzę na to Clout MMA to zaczynam w to wątpić. Nie wiem czy za bezpieczeństwo na imprezie masowej powinni odpowiadać ludzie pokroju Lexy i Peszko.
Coś mi sie wydaje, że ta dwójka nie skończy zbyt ciekawie

Tak, ale wiele z tego, co o nim się mówi, wynika z faktu, że w końcu udało się go zabić, a historię pisali ci, którym zależało na usprawiedliwieniu tego czynu. Kiedy się zna szerszy kontekst tych anegdotycznych opowieści, to się okazuje, że nie tylko nie był bardziej pojebany od innych władców, ale że dzięki swojej inteligencji i tak długo żył, bo kostucha ścigała go od dzieciństwa.

W ogóle jedna z najniebezpieczniejszych prac w starożytności: cesarz :siuu:
 
Po oglądaniu tego K1 na galach freakowych, tego leżenia bez ciosów to widać, że to nie gra.
Oni powinni to zmienić na to co jest na galach Karate Combat: walka na ziemi chyba przez maks 15 sekund. Od razu mniej się kładą
Zwłaszcza ten Tyburski ciagle się kładł bez liczenia...
 
Najebany Gianni wyjaśnia Stanowskiego :lol:

oj wkurzył się za tą recenzję jego autobiografii :korwinlaugh:
Ogólnie to nawet trochę szkoda mi tego Hajty. Odpowiedni menadżer i nie miałby połowy tych problemów wizerunkowych, ale w sumie może piłkarze są jak zawodnicy MMA: otaczanie się takimi "Jurasami" itp. ludźmi, którzy tylko potakują.
Przecież nawet ten wypadek mógł lepiej wizerunkowo rozegrać, a tłumaczy się w ten sposób, że tylko ludzi irytuje...
 
0.jpg
 
Czaicie: próbowałem odsłuchać cały wywiad i "ten film na YT jest niedostępny z powodu roszczeń autorskich które zgłosił Tomasz Hajto"

:waldeklaugh:
Wczoraj oglądałem i co dzis już nie ma? Może Hajto wytrzezwial i jednak coś mu sie nie spodobało.
 
na twitterze: ludzie kupili PPV na Clout aby popatrzeć na debili ale nie widzieli siebie w lustrze :roberteyeblinking:

Ale widać że ta organizacja jest słaba. Nawet brak takich podstaw jak zajrzenie do wyszukiwarki Policji aby sprawdzić czy zawodnik nie jest poszukiwany przez Policję oraz wpadka z transmisją :korwinlaugh:

Trochę postów natrzaskałem dlaczego regulacja zawodów jest zła, ale jak patrzę na to Clout MMA to zaczynam w to wątpić. Nie wiem czy za bezpieczeństwo na imprezie masowej powinni odpowiadać ludzie pokroju Lexy i Peszko.
Coś mi sie wydaje, że ta dwójka nie skończy zbyt ciekawie



W ogóle jedna z najniebezpieczniejszych prac w starożytności: cesarz :siuu:
Gladiator chyba bardziej i niewolnik...
 
Back
Top