Clout MMA

3-4 lata temu była głośna sprawa bo Hajto okradł niepełnosprawnego sportowca na hazardzik, wówczas odwrócili się od niego wszyscy już właściwie - prócz Polsatu
Nawet nie widziałem że to taka menda. Tutaj pokłon dla federacji frikowych, bo one pomimo promowania elementu patologicznego, nie zwalczają jakoś tych, ktorzy wytykają publicznie te patolnie. Natomiast telewizja publiczna za swoje krolewe rzycia, tomaszkow majtko i rozmaitego syfu zasługuje na wbicie cwelarza.
 
ale roast: walczysz bo nie zarobiłeś w siatkówce tyle aby otworzyć monopolowy w którym upiłby się Peszko i Hajto :korwinlaugh:


Chociaż te żarty z tej przejechanej staruszki są już nudne
 
Lexy przestraszona bo przeczuwa, że ja też zaczną jechać, a jest trochę :korwinlaugh:

Peszko też pokazał, że ma jakieś braki. Rozwalił mnie pocisk w stronę widza że Hajto stracił wiecej kasy na ruletce niż ty zarobiłeś -takie to słabe piłkarskie chwalić się tym czym inni się wstydzą:robertmakeup:
Ja to nawet nie wiedziałem, że Monika będzie walczyć, ale będę kibicował :lizoremotmaly2:

Ta dziołcha co tak po niej jechał, to kto to wgl jest?
 
Ciekawe czy ten młot niewybuch myślał, że ujdzie mu to na sucho... Z drugiej strony to jest Polska, więc całkiem możliwe, że tak ;-) Tak czy inaczej trzeba mieć w sumie dużą butę i bezczelność.
Myślę, że życzliwi ludzie już wysyłają donosy :roberteyeblinking:
W ogóle trzeba mieć dużą butę I bezczelność aby zostać influencerem jak te laski czy streamerzy :korwinlaugh:


Ja to nawet nie wiedziałem, że Monika będzie walczyć, ale będę kibicował :lizoremotmaly2:

Ta dziołcha co tak po niej jechał, to kto to wgl jest?
To jest chyba uniwersum Magigala co świadczy o tym jakich ludzi bierze ta organizacja.
 
Nie ma opcji, Kawul nigdy tam nie zawalczy.
Nie dlatego że się boi, dla zasady.
Kawul jest szefem federacji, szefem kurwa, nie pójdzie bić się do innej i robić z siebie błazna jak Jóźwiak Paweł.
Chociaż byłby pewnie w stanie pokonać Jóźwiaka i Gole podczas jednej gali -przecież oni ruszają się tak, że powinni chodzić na gimnastykę korekcyjną :korwinlaugh:
Bo drugie ile bym tam byli w stanie mu zapłacić, może Ksw wygląda wygląda desperacko, ale nie aż tak...
 

Majtko jest wielki, a ty hejterze wykupiłes internet za 60 pln i pewnie nawet książki nie przeczytałeś siedząc w domu. Jełop serio pierdoli, żeby ktoś mu powiedział w 4 oczy co do niego ma. Cwaniaczek zawsze przeinaczy wszystko, żeby było po jego stronie.
 

Majtko jest wielki, a ty hejterze wykupiłes internet za 60 pln i pewnie nawet książki nie przeczytałeś siedząc w domu. Jełop serio pierdoli, żeby ktoś mu powiedział w 4 oczy co do niego ma. Cwaniaczek zawsze przeinaczy wszystko, żeby było po jego stronie.

Lech Poznań i Legia Warszawa inwestują w szkolenie młodzieży. Powinni robić też im zajęcia z analizy tego jak można łatwo sie stoczyć bedąc piłkarzem. Peszko i Hajto byliby pięknymi antyprzykładami. Zwłaszcza analiza argumentowania Peszki :korwinlaugh:
Chociaż oczywiście przypominanie ciągle Hajcie tych śmiertelnych pasów to przegięcie. Bez przesady to nie drugi Najsztub...
 
Chociaż oczywiście przypominanie ciągle Hajcie tych śmiertelnych pasów to przegięcie. Bez przesady to nie drugi Najsztub...
Nie do końca, bo hajto sam przegiął wtedy z prędkością dlatego wymijająco porusza tę kwestię bo wie że on to spierdolił. Jakby jechał np 70km/h to uważam że by mu tego ludzie nie wytykali. A burak nie dośc że nie siedział w mamrze to jeszcze bezczelnie sapie do hejterów.
 
Back
Top