Clout MMA

Niech się pizga z tym niepenosprawnym o te 200 tysięcy.
Ten niepełnosprawny to były piłkarz Rafał Kosiec.Polamal kręgosłup zbiegając ze schodow pędząc bodajże na trening.
Oprócz piłki trenował też sztuki walki.Jezdzil m.in za własną kase na obozy do Tajlandii.Bardzo charaktery gość.
W pełni zdrowia pozamiatał by to hajtowe kurwisko moment
 
Ten niepełnosprawny to były piłkarz Rafał Kosiec.Polamal kręgosłup zbiegając ze schodow pędząc bodajże na trening.
Oprócz piłki trenował też sztuki walki.Jezdzil m.in za własną kase na obozy do Tajlandii.Bardzo charaktery gość.
W pełni zdrowia pozamiatał by to hajtowe kurwisko moment

A tak serio to jaką kurwą jest Hajto... jebany ma tyle długów i komorników, że musiał dupę wypiać po rubelki.
 
A tak serio to jaką kurwą jest Hajto... jebany ma tyle długów i komorników, że musiał dupę wypiać po rubelki.
Hazard czyli najgorszy z możliwych nałogów. Możesz przegrać ile wlezie kasy, ale jeśli chodzi o wygrane to nie zbytnio i już są ograniczenia nawet w Las Vegas (które zresztą nie ma najwiekszych kasyn na świecie) :korwinlaugh:




Ultimatum: ma się zatrzymywać przed a nie za pasami?
a powiem, że z tymi pasami to tyle razy ile ja się nawkurwiałem na dzieciaki i emerytów wyskakujących nagle na pasy. Już te zwierzęta mam wrażenie, że bardziej uważają niż ludzie. Plus Hajto przynajmniej w porównaniu do Najsztuba miał prawo jazdy i reszte dokumentów :siuu:
 
Marcinek jest obsrany bomby, a co dopiero jak stanie przeciwko Andrzejowi. Znów zobaczymy jego walkę w starym wykonaniu, czyli szybciutko się położy.

kto tego bombę promuje i dlaczego? typ jest tragicznie odpychający i nieciekawy nawet jak na standardy frików. dwa pierwsze "pojedynki" przewalił po jednym strzale. A widać chcą go holować, bo zapewniają mu rozgłos i niemal pewną wygraną w starciu z mistrzem najmanem.
 
Tam jest napisane że może zgarnąć hee
Równie dobrze mogli napisać 1 milion
Powielanie bredni i tyle
Ale i tak kasa musi być bardzo duża aby prawie 51 letni Hajto wychodził do klatki z 15 lat młodszym i większym siatkarzem, co dopiero zakończył w lipcu karierę... ryzykując ośmieszenie, do tego zwolnienie z Polsatu Sport... :boss:
 
Back
Top