Clout MMA

To jest straszne jak teraz wygląda Albert, on jest po prostu chory - gdzie do boksu!!
 
db11ccbdb35009daa63363f84ba9afddd93a71fee26d3842b6d14c8a7bbeb1ce.jpg
 
Przesadzasz i to mocno. Jarosz to jeden z tych sędziów który szybciej przerywa freakom.
Środowisko sędziów zawodowych weszło do freaków po to aby amatorskie sędziowanie nie doprowadziło do tragedii (co skutkowałoby problemami wszystkich gal Mma) a nie bo miliony zielonych dostają.
Popatrz że nawet krytyczne wobec freaków Ksw nie krytykowało sędziów na galach freakowych...
Tak tak Jarosz obrońca MMA i robi to by nie było tragedii a nie dlatego że zarabia dobre pieniądze i teraz żyje sobie z sędziowania tych patogal na wysokim poziomie

Nie będę pisał tego co wiem o płaceniu za te gale. Napisze tylko że nie robi tego dla dobra MMA tylko poczuł pieniądz i gardzę tym cwaniaczkiem
 
Tak tak Jarosz obrońca MMA i robi to by nie było tragedii a nie dlatego że zarabia dobre pieniądze i teraz żyje sobie z sędziowania tych patogal na wysokim poziomie

Nie będę pisał tego co wiem o płaceniu za te gale. Napisze tylko że nie robi tego dla dobra MMA tylko poczuł pieniądz i gardzę tym cwaniaczkiem
To zależy czy myśli długoterminowo czy krótkoterminowo
 
Kto go dopuścił do walki? :usunto: :korwinlaugh:


On ma normalnie reakcje spóźnioną o jakieś pół do sekundy, nim przetworzy co ma zrobić, on dostanie na cytrynę od szybszego zawodnika jak nic, tam nie ma refleksu, jakbyś zamknął Alberta w pokoju i nie wypuścił do czasu aż złapie muchę jedną i zabije to by z niego nigdy nie wyszedł.
 
On ma normalnie reakcje spóźnioną o jakieś pół do sekundy, nim przetworzy co ma zrobić, on dostanie na cytrynę od szybszego zawodnika jak nic, tam nie ma refleksu, jakbyś zamknął Alberta w pokoju i nie wypuścił do czasu aż złapie muchę jedną i zabije to by z niego nigdy nie wyszedł.
Coś w tym jest, ale wyszedłby po 28 dniach maksymalnie, tyle żyje mucha, aczkolwiek trzebaby też przeanalizować czy jest w stanie złapać zdechłą, w dużych rękawicach mogłoby być ciężko.
 
Serio jak można w rak obcisłej koszulce wytrzymać.
Chłopcy gadają o tym kto jest większym bandytą i jednocześnie ubiór jak z parady równości
Już nie mówiąc że wygląda jakby do kosmetyczki chodził


Ale za to kiedy miał 14 lat przyjechało do niego CBŚ. Kpisz z niego bo chciałbyś być na jego miejscu i walczyc po mięsku na Gromdzie u porywacza :korwinlaugh:
Gdzies widzialem jego wywiad i gadał o tyym CBŚ i jaki dumny byl z siebie, jakby jakis wielki sukces życiowy osiągnął. W CV moze wpisac- było u mnie CBŚ jak mialem 14lat:)
 
Gdzies widzialem jego wywiad i gadał o tyym CBŚ i jaki dumny byl z siebie, jakby jakis wielki sukces życiowy osiągnął. W CV moze wpisac- było u mnie CBŚ jak mialem 14lat:)
to był chyba trailer Gromdy, na twitterze widziałem pare razy urywki tego.
Mam wrażenie, że sam Don Porywacz w Gromdzie pisał im te teksty, bo żeby samemu wpaść na to, że to jest sukces życiowy...
... nie wiem, ten chłopak nie wygląda z twarzy na wariata. Grabowski tak :korwinlaugh:

W ogóle trzeba mieć jakieś myśli masochistyczne aby walczyć w Gromdzie patrząc na koszty leczenia dłoni nie na NFZ :waldeklaugh:
 
Back
Top