Clout MMA

Poczekaj.

Już jeden był w slap fajtach.
Jak menelica się przekręci czego oczywiście nie życzę to może ktoś w tym kraju ruszy głową i takie gówno zostanie zdelegalizowane w chuj, na MMA zostaną nałożone jakieś poważne restrykcje i tyle będzie z epizodu freak MMA w Polsce, ja tam mam zwale bo ta jedna walka może pociągnąć na dno cały polski kurwidołek influencerow którzy zostali "zawodnikami" MMA i pseudo gangsterów w tych organizacjach jako szefowie robiąc przy tym hajs.
A niech im wszystkim kółek w gardle i chuj w dupie stanie, chyba każdy czeka na takie zderzenie z rzeczywistością tych kiepów bezwartościowych w większości.
 
Zobacz jak wychodzi widownia, to sama gimbaza czy tam wczesne liceum.


Nie wiem głośno myślę.
Niby tak, ale te gale freakowe mają dużo sponsorów: zwłaszcza Fame (jednak coraz mniej). Sponsorzy pchali by się w to wiedząc, że chodzi o nieletnią gimbazę? Zwłaszcza, że
Myślę, że trochę dorosłych też wykupuje skoro bukmacherka też tam wchodzi, a przecież zakłady bukmacherskie są dla dorosłych.
Chociaż z drugiej strony jeśli weszłoby prawo, że streamy z treściami dla dorosłych muszą być odpowiednio oznaczone przez nadawcę to myślę, że gale freakowe by zniknęły.
 

wczoraj puściłem sobie końcówkę streamu Wardegi. Mówił on, że gdy miał konflikt z Fame to był na spotkaniu z władzami Clout przed ich pierwszą galą. Sławomir (ten szef a nie dzikus Peszko), że on chce mocniejsze egzotyczne zestawienia.
Czyli pewnie to jest dopiero początek.
Chociaż co może być gorszego?
Była walka kobiety z mężczyzną.
Był gangus na tronie u Najmana.
Było lewactwo vs prawactwo.
Był Kamerzysta ze sprawy z niepełnosprawnym umysłowo nastolatkiem, gdzie dosłownie po paru sekundach widać, że to była osoba niepełnosprawna...
Denis Załęcki pokazał ile są warci kibole i jacy to szkodnicy.

Nie wiem: brakuje my wyboraźni a nie zrobią przecież reguł rodem z KOTS, maks soccer kicki.
Może Gwóźdź zawalczy z terapeutą uzależnień z Monaru, który mu pociśnie, że sprzedają towar takiej słabej jakości, że są tak samo zbyteczni dla społeczeństwa jak pedofile? :korwinlaugh::siuu:
Ewentualnie dawać jakiś homo mówiących Załęckiemu, że podoba im się ta obcisła koszulka podkreślająca jego sutki :waldeklaugh:
Niby była walka rycerzy na Fame ale z typów z grup rekonstrukcyjnych. Może walka rycerska paru freaków, ale i tak to nie podniesie kontrowersji tak jak powinno, a przecież ciągłe podnoszenie kontrowersji to jest paliwo gal freakowych.
 
Jarosz z jakim wstydem wychodzi na ważenie haha , głowa w dół

Ładnie się skurwił będąc sędzią walki obsranej menelicy z Torunia
Przesadzasz i to mocno. Jarosz to jeden z tych sędziów który szybciej przerywa freakom.
Środowisko sędziów zawodowych weszło do freaków po to aby amatorskie sędziowanie nie doprowadziło do tragedii (co skutkowałoby problemami wszystkich gal Mma) a nie bo miliony zielonych dostają.
Popatrz że nawet krytyczne wobec freaków Ksw nie krytykowało sędziów na galach freakowych...
 
Przesadzasz i to mocno. Jarosz to jeden z tych sędziów który szybciej przerywa freakom.
Środowisko sędziów zawodowych weszło do freaków po to aby amatorskie sędziowanie nie doprowadziło do tragedii (co skutkowałoby problemami wszystkich gal Mma) a nie bo miliony zielonych dostają.
Popatrz że nawet krytyczne wobec freaków Ksw nie krytykowało sędziów na galach freakowych...
Właśnie to jest jego główną wada, że przerywa tym freka za szybko.
Tylko utwierdza ich w przekonaniu, że wychodzą po łatwy hajs za relatywnie śmieszna cenę (bo co to jest, te kilka siniaków i pizda pod okiem)
Każdy sędzia powinien puszczać takie walki jak najdłużej, wszystko w myśl zasady i spójności całego widowiska
 
Właśnie to jest jego główną wada, że przerywa tym freka za szybko.
Tylko utwierdza ich w przekonaniu, że wychodzą po łatwy hajs za relatywnie śmieszna cenę (bo co to jest, te kilka siniaków i pizda pod okiem)
Każdy sędzia powinien puszczać takie walki jak najdłużej, wszystko w myśl zasady i spójności całego widowiska
Rekordy mają zawodowe , walki odbywają się na zasadach zawodowych , wielu z nich walczy za lepszy hajs niż solidni zawodnicy UFC

to czemu Jarosz przerywa po dwóch-trzech młotkach trafionych na bark. Popieram to co napisałeś , jak chcą kasy to niech się napierdalają i liczą z konsekwencjami
 
Właśnie to jest jego główną wada, że przerywa tym freka za szybko.
Tylko utwierdza ich w przekonaniu, że wychodzą po łatwy hajs za relatywnie śmieszna cenę (bo co to jest, te kilka siniaków i pizda pod okiem)
Każdy sędzia powinien puszczać takie walki jak najdłużej, wszystko w myśl zasady i spójności całego widowiska
No właśnie dlatego uważam, że walki powinny się odbywać w ochraniaczach na piszczele i większych rękawicach coś ala te treningowe -bo jest to Mma poniżej amatorskiego poziomu i sędziowie tak je traktują.
Magical złamał nogę, inni połamali sobie dłonie i później boją się mocniej walczyć, a ci trenerzy jeszcze uczą ich kalkulowania co zabija show.
Niby chcieli sprzedać mocniejsze MMA a wyszło jak wyszło i nie mamy często ani freakowów ani sportowców...

Tak jak pisałem kilka razy: płacić po 100 tys zł za skończenie w pierwszej minucie a 50 tys za wygraną w pierwszej rundzie i zaczną się ciekawsze walki.
Zresztą w samym Ksw bym chętnie zobaczył takie zasady to parę dziwniejszych zestawień by nie było
 
Puściłem sobie skrót treningu medialnego oraz ważenia.
Kręcił się tam Anzor. Ciekawe kiedy on skończy we frekach. Jakby nie patrzeć wielu tych freaków udaje dzikusów, wariatów.
Anzora nie nazwę wariatem bo jednak ludzi chorych psychicznie można szanować, ale jego nie i nawet pewnie Mamed ma dosyć :korwinlaugh:
Oj odpowiedni przeciwnik z odpowiednio przygotowanymi pociskami i łatwo dałoby się go wyprowadzić z równowagi :robertmakeup::roberteyeblinking:
Chociaż osobiście uważam, że po tej akcji na FameMMA z ratownikami medycznymi powinien mieć minimum 10 letni zakaz wstępu na zawody sportowe i powinno być uchwalone prawo, które to reguluje, a KSW ma mało odwagi aby unikać skrajnych patologii na swoich galach. Dana White po takiej akcji apelowałby o zakaz wjazdu do USA -chociaż ciekawe dlaczego ambasada USA odmawia mu zwykłej niegroźnej wizy, może z youtube korzystają :waldeklaugh:
 
Puściłem sobie skrót treningu medialnego oraz ważenia.
Kręcił się tam Anzor. Ciekawe kiedy on skończy we frekach. Jakby nie patrzeć wielu tych freaków udaje dzikusów, wariatów.
Anzora nie nazwę wariatem bo jednak ludzi chorych psychicznie można szanować, ale jego nie i nawet pewnie Mamed ma dosyć :korwinlaugh:
Oj odpowiedni przeciwnik z odpowiednio przygotowanymi pociskami i łatwo dałoby się go wyprowadzić z równowagi :robertmakeup::roberteyeblinking:
Chociaż osobiście uważam, że po tej akcji na FameMMA z ratownikami medycznymi powinien mieć minimum 10 letni zakaz wstępu na zawody sportowe i powinno być uchwalone prawo, które to reguluje, a KSW ma mało odwagi aby unikać skrajnych patologii na swoich galach. Dana White po takiej akcji apelowałby o zakaz wjazdu do USA -chociaż ciekawe dlaczego ambasada USA odmawia mu zwykłej niegroźnej wizy, może z youtube korzystają :waldeklaugh:
Co zrobił z ratownikami?
 
Co zrobił z ratownikami?
Błonsky był na niesienony na noszach, a ten to ratowników, którzy nie pozwolili mu podejść "elo no kurwa wyjść na zewnątrz, załatwimy to po mięsku zobacz, z chłopakami no" i zaczął w nich rzucać butelkami razem z tym patusem Polakiem.
Najśmieszniejsze, że żona Rozpary czasami pracuje w teamie ratowników na galach Fame :robertmakeup:
Dżungla, deportować go i tyle...
 
Back
Top