Wyniki CLOUT MMA 3: Hajto vs Wawrzyniak – wyniki gali

Tutaj ten gangus, który będzie walczył z Szachtą, tym chłopakiem Denisa. Też jakiś kibol z kryminału, podobno jakaś znana postać w środowisku


To Krzychu ze Zgorzelca nie kibol swoje odsiedział , aktualnie pozytywna morda jak dojdzie do walki jego z tym szachta jebanym mam nadzieję że uwali tego kloszarda z telewizorami pod pachami na pizde hehehe
 
FB_IMG_1703890694671.jpg
 
Ludzie powinni zgłaszać reklamacje za PPV. Symulowane kontuzje, odmowy walki, celowe faule... Co to za gówno...
Ktos zapłacił za obejrzenie walki Marconia a debil się kładzie i się śmieje ludziom w twarz a tu na forum jeszcze jakieś ameby mu przyklaskują.
Penis to samo.
Do Najmana to się każdy przyzwyczaił, ale tego się robi za dużo.
Ten Cios tak samo. Takie ciosy jak Najman mu zadał to moja 2 letnia córka zadaje a ten się drze w niebo głosy jakby go kijem tłukli. Co to za pizdy totalne. Gala najgorsza jaka oglądałem.
Taki lamus jak Kruszwil to kozak przy tych wszystkich ciotach z dzisiejszej gali.
 
Ludzie powinni zgłaszać reklamacje za PPV. Symulowane kontuzje, odmowy walki, celowe faule... Co to za gówno...
Ktos zapłacił za obejrzenie walki Marconia a debil się kładzie i się śmieje ludziom w twarz a tu na forum jeszcze jakieś ameby mu przyklaskują.
Penis to samo.
Do Najmana to się każdy przyzwyczaił, ale tego się robi za dużo.
Ten Cios tak samo. Takie ciosy jak Najman mu zadał to moja 2 letnia córka zadaje a ten się drze w niebo głosy jakby go kijem tłukli. Co to za pizdy totalne. Gala najgorsza jaka oglądałem.
Taki lamus jak Kruszwil to kozak przy tych wszystkich ciotach z dzisiejszej gali.
Merytorycznie oczywiście pełna racja. Z tym, że ludzie powinni się już w końcu zorientować, że jak płacą za biket do cyrku to ten cyrk dostają. Ja tego typu festyny mam odpalone w tle ze strima i patrzę na to jak na walkę meneli pod sklepem bo akurat coś się ciekawego dzieje. I każdy inny sposób oglądania tego uważam za upodlenie.
O penisie było wiadomo od co najmniej 3 walk, co będzie w każdej kolejnej reprezentował i szczerze się dziwię, że ktoś się nabiera iż będzie inaczej. A "walki" marconia widziałeś? Przecież on przegrał przez decyzję z jakimś upośledzonym menelem xD no to kto się do jasnej cholery spodziewał, że nagle z załęcką pokaże nie wiadomo co? To się nie miało prawa inaczej skończyć i tyle w temacie. Mam osobiście nadzieję, że w końcu się wypierdolą te freakfighty na głupi ryj i tyle w temacie. Pozdrawiam.
 
Ludzie powinni zgłaszać reklamacje za PPV. Symulowane kontuzje, odmowy walki, celowe faule... Co to za gówno...
Ktos zapłacił za obejrzenie walki Marconia a debil się kładzie i się śmieje ludziom w twarz a tu na forum jeszcze jakieś ameby mu przyklaskują.
Penis to samo.
Do Najmana to się każdy przyzwyczaił, ale tego się robi za dużo.
Ten Cios tak samo. Takie ciosy jak Najman mu zadał to moja 2 letnia córka zadaje a ten się drze w niebo głosy jakby go kijem tłukli. Co to za pizdy totalne. Gala najgorsza jaka oglądałem.
Taki lamus jak Kruszwil to kozak przy tych wszystkich ciotach z dzisiejszej gali.
Jaką reklamację, ci debile przychodzą po takie właśnie atrakcje, co za różnica ten wynik a nokaut po jednym kopnięciu na nogę
 
Last edited:

Natan i jego kontuzja :lol: a jak zobaczył Labrygę w klatce to hop i po kontuzji, słaby aktor, wcześniej też jak Załęcki był blisko też jej już nie miał... W WWE to jednak lepiej odgrywają swoją rolę.
Podsumowując Natan, Załęcki czy Najman to nie powinni już nigdy dostać walki w klatce ci najwyżej mogą pajacować sobie na konferencjach...
:confused::facepalm: :siara::olewam:
 
Najman łamiajacy przepisy, na miejscu Ciosa to bym mu z główki...
Załeckiego uwielbiam. Nikt jeszcze tak nie ośmieszył tego środowiska kibolskiego jak on I słusznie bo kibole to rak.
Mój ulubieniec Natan: król wykopu tam trzymać, dobrze tak Czeczenom.
Plus moja truskaweczka na torcie: Hajto dostaje wpierdol.
Nie wiem czego się czepiacie: płaciliście za to czy co? :waldeklaugh:
Chociaż kiedyś w Warszawie było bicie seksualnego rekordu świata, ale ba Clout zostało wydymanych wiecej osób :korwinlaugh:
 
Ogladalem jedynie walke Buły z Denisem, bo jedynie ona mnie interesowała. Załecki to pajac jakich mało. Najgroźniejszy kibol w Polsce, który 80 wrogów na raz się nie boi, a w walce z co prawda czołowym kibolem Lechii kładzie się na macie od podmuchu wiatru. Kiedyś jeździłem na mecze, może nie byłem w środku tego środowiska ale poznałem wielu ludzi z różnych ekip. Wtedy były jakieś zasady, honor. Teraz to jedynie pozerka i pozowanie do fotek w koszulce Gucci i z torebką Lacoste. Przekrzykiwanie się na forum kto ma większego, a praktyka wygląda tak jak postawa Denisa w walce. Buła święty nie jest, takiego też nie udaje, ale w porównaniu z tym pajacem to jest wzór honoru i "zasad ulicznych". Jak rozmawiałem z kolegami na temat wtedy jeszcze potencjalnej walki obu panów, to każdy przewidywał podobny scenariusz, Buła przejedzie sie po Denisie jak czołg po maluchu. Goat Parobiec po gali wypowiedział sie pozytywnie o Patryku i zaprasza go do walki w Gromdzie a nie w cyrku.

Ps. Na sparingach Denisek nie raz szorował deski dupskiem po pierwszej akcji poważniejszego zawodnika. Klaun medialny.
Najman zagrożony
 
Ogladalem jedynie walke Buły z Denisem, bo jedynie ona mnie interesowała. Załecki to pajac jakich mało. Najgroźniejszy kibol w Polsce, który 80 wrogów na raz się nie boi, a w walce z co prawda czołowym kibolem Lechii kładzie się na macie od podmuchu wiatru. Kiedyś jeździłem na mecze, może nie byłem w środku tego środowiska ale poznałem wielu ludzi z różnych ekip. Wtedy były jakieś zasady, honor. Teraz to jedynie pozerka i pozowanie do fotek w koszulce Gucci i z torebką Lacoste. Przekrzykiwanie się na forum kto ma większego, a praktyka wygląda tak jak postawa Denisa w walce. Buła święty nie jest, takiego też nie udaje, ale w porównaniu z tym pajacem to jest wzór honoru i "zasad ulicznych". Jak rozmawiałem z kolegami na temat wtedy jeszcze potencjalnej walki obu panów, to każdy przewidywał podobny scenariusz, Buła przejedzie sie po Denisie jak czołg po maluchu. Goat Parobiec po gali wypowiedział sie pozytywnie o Patryku i zaprasza go do walki w Gromdzie a nie w cyrku.

Ps. Na sparingach Denisek nie raz szorował deski dupskiem po pierwszej akcji poważniejszego zawodnika. Klaun medialny.
Najman zagrożony
Ale po co Buła miałby iść walczyć za śrubki dla bandyty Grabowskiego, skoro tu zarobi lepiej i może zawalczyć z bardziej utytułowanymi zawodnikami typu Omielanczuk?
 
Pewnie masz rację, przytoczyłem jedynie wypowiedź GOATa.
"Kurwa mać , że się tak wyrażę do czego to doszło CLOUT MMA , co się dzieje ‍♂️♂️♂️ jeden koleś oddaje walkę , żeby zawalczyć z drugim , który wogóle nie chce z nim walczyć , ja pierdole szkoda jednej osoby Wielki Bu , chłopie jeżeli chciałbyś zawalczyć z prawdziwym normalnym zawodnikiem zapraszam do Gromda i się trochę ponapierdalamy , bo moja noga nigdy nie powstanie w takich frikowych organizacjach i widzę że Ty też tam nie pasujesz , dawaj do nas i zmierz się z dziadkiem ❤️"
 
Back
Top