Wyniki CLOUT MMA 3: Hajto vs Wawrzyniak – wyniki gali

jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie drinka w domu, kon zwalony, najedzony pitcom z dagrasso. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie za darmo CLOUT MMA, kotek siedzi mi na kolanach. Przypominam kon zwalony wiec zero potrzeb zero testosteronu nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam hajsy mam jedzenie i bezpieczenstwo i kon zwalony. Pozdrawiam
::clintdis::
 
Daleko mi do jakichś teorii o podstawieniu się, ale nie zdziwię się, jeśli będzie tu jakiś dziwny rezultat, żeby tylko Denis Załęcki mógł wyjść do walki z Natanem.
No i przewidziales, widziałem teraz na necie skróty tych walk, gość kurwa wychodzi z kontuzją nogi w walce z Bułą a chwilę później wręcz biegnie na Marconia, gdzie on wogole nie powinien być dopuszczony po kontuzji do walki, tak miał być.
A zwróć uwagę jak Najman ciosa bije w tył głowy, sędzia mu zwraca 3 razy uwagę, a Najman upewniając się że sędzia widzi dotyka go lekko w tył głowy, Cios piszczy, sędzia przerywa, wznawia walkę w tej samej pozycji po przerwie, Najman go klepie z zamachu nadgarstka w głowę, sędzia przerywa i dyskwalifikuje, kurs na Najmana był 2, cios to ciota a był faworytem, przypadek? No kurwa zdecydowanie nie.
 
Najman łamiajacy przepisy, na miejscu Ciosa to bym mu z główki...
Załeckiego uwielbiam. Nikt jeszcze tak nie ośmieszył tego środowiska kibolskiego jak on I słusznie bo kibole to rak.
Mój ulubieniec Natan: król wykopu tam trzymać, dobrze tak Czeczenom.
Plus moja truskaweczka na torcie: Hajto dostaje wpierdol.
Nie wiem czego się czepiacie: płaciliście za to czy co? :waldeklaugh:
Chociaż kiedyś w Warszawie było bicie seksualnego rekordu świata, ale ba Clout zostało wydymanych wiecej osób :korwinlaugh:

Zaplacilem i jestem zachwycony. Takiego show oczekiwalem, takie dostalem. To sa freak fighty, a nie KSW. Czego Ci ludzie sie spodziewali? Ze Natan bedzie szedl na wymiany z Zaleckim?
 
Najman łamiajacy przepisy, na miejscu Ciosa to bym mu z główki...
Załeckiego uwielbiam. Nikt jeszcze tak nie ośmieszył tego środowiska kibolskiego jak on I słusznie bo kibole to rak.
Mój ulubieniec Natan: król wykopu tam trzymać, dobrze tak Czeczenom.
Plus moja truskaweczka na torcie: Hajto dostaje wpierdol.
Nie wiem czego się czepiacie: płaciliście za to czy co? :waldeklaugh:
Chociaż kiedyś w Warszawie było bicie seksualnego rekordu świata, ale ba Clout zostało wydymanych wiecej osób :korwinlaugh:



:juanlaugh: ::clintdis::
 
Zaplacilem i jestem zachwycony. Takiego show oczekiwalem, takie dostalem. To sa freak fighty, a nie KSW. Czego Ci ludzie sie spodziewali? Ze Natan bedzie szedl na wymiany z Zaleckim?
W życiu bym za to nie zapłacił, zwłaszcza jeśli organizacja ma chociaż promil czeczeński a po drugie parę minut po walce są one już na tik toku :korwinlaugh:
Czego ludzie się spodziewali? Natan to trol, ale Załecki ciągle kładzacy się na ziemię, Najman kolejne faule -nudne to.
To KO na Hajcie poprawiło mi humor bo to straszny prostak.
Wiele gal Prime było lepszych: czyste bijatyki.
W ogóle to k1 mi się nie podoba. Powinno być tak jak w tej organizacji Karate combat: 15 sekundowy parter. Od razu skończyłyby się teksty "to nie po ciosie".
Zresztą na Fame kończą się freaki: jakieś chodzenie i straszenie się cepami przez całą walkę jak w Ferrari vs Tańcula.
Na początku freaki to były śmieszne awanturobijatyki. Teraz to ani z nich sportowcy, ani freaki. Więcej sterydów mniej odwagi...

Więcej takich jak Schreiber a nie nudziarze..
Ja bym chciał zobaczyć gale freakowa jakby za skończenie w pierwszej minucie płacili 100 tys. a w pierwszej rundzie 50 tys.
Może wtedy byłby powrót do prawdziwych freakowych walk
 
Ogladalem jedynie walke Buły z Denisem, bo jedynie ona mnie interesowała. Załecki to pajac jakich mało. Najgroźniejszy kibol w Polsce, który 80 wrogów na raz się nie boi, a w walce z co prawda czołowym kibolem Lechii kładzie się na macie od podmuchu wiatru. Kiedyś jeździłem na mecze, może nie byłem w środku tego środowiska ale poznałem wielu ludzi z różnych ekip. Wtedy były jakieś zasady, honor. Teraz to jedynie pozerka i pozowanie do fotek w koszulce Gucci i z torebką Lacoste. Przekrzykiwanie się na forum kto ma większego, a praktyka wygląda tak jak postawa Denisa w walce. Buła święty nie jest, takiego też nie udaje, ale w porównaniu z tym pajacem to jest wzór honoru i "zasad ulicznych". Jak rozmawiałem z kolegami na temat wtedy jeszcze potencjalnej walki obu panów, to każdy przewidywał podobny scenariusz, Buła przejedzie sie po Denisie jak czołg po maluchu. Goat Parobiec po gali wypowiedział sie pozytywnie o Patryku i zaprasza go do walki w Gromdzie a nie w cyrku.

Ps. Na sparingach Denisek nie raz szorował deski dupskiem po pierwszej akcji poważniejszego zawodnika. Klaun medialny.
Najman zagrożony
Neymar nie zagrożony,
by być błaznem nr 1 w Polsce trzeba mieć choć przeciętne iq.
 
415112715_1760238674422282_6662778390895882171_n.jpg
 
Laskowska już 47 lat, a ta bawi się w freak fighty oraz OF... filtry po tych obrażeniach na twarzy trzeba będzie chyba mocniejsze włączyć
Ciekawe ile zarabiają takie Laskowskie i inne planktony. Bym się nie zdziwił jakby całowała po stopach Sławomira za 50 tys :korwinlaugh:
 
Back
Top