Wyniki CLOUT MMA 3: Hajto vs Wawrzyniak – wyniki gali

Dlatego na to gówno się nie stawia pieniędzy, bo to jest ustawione, niczym wrestlingu, bukmacher zarabia, "zawodnicy" nic nie tracą bo nimi nie są więc za dodatkowe 5k zł są gotowi porostu przegrać. Ja chciałem puścić kupon ale po przemyśleniu to pierdolę to, szkoda mi 10 zł nawet na to, a wiesz dlaczego? Bo bukmacher jest sponsorem KAŻDEJ FRIKOWEJ GALI, głównym sponsorem, często też dają kursy z dupy żeby podkręcić ludzi na typowanie, a później wychodzą kwiatki, jak ktoś nadal się na to łapie to powodzenia ;) wiadomo że każdy typ może wejść, ale w tym gównie jest kilkunastokrotnie wieksza szansa ustawki niż chociażby na amatorskiej gali na której chłopaki biją się o zapiekanki na obiad.
Ja też miałem coś rzucić ale dokładnie tak sobie pomyślałem, że jakieś Denisy i inne patusy będą się podkładać aż miło dla klasy, przecież po to oni to robią.
 
Szmatan co za kurwa. Każdy kto da jeszcze walkę tej kurwie marconiowi jest taka sama kurwa jak i on.
Co ty bredzisz? Najman tak robi od lat i wciąż go biorą, Penis tak robi od kilku walk i wciąż go biorą. Natan tylko pokazał ich zjebanie i też go będą wszscy zatrudniali, przecież on im galę uratował i wszystkie cage i f2f
 
Elegancko zaczyna się ruchanie federacji chuj wie czy to nie ustawione z fame , Marcon jest ich zawodnikiem , a fame ma takie burackie zagrywki by zjebac konkurencji opinie
 
Co bredzisz? Najman tak robi od lat i wciąż go biorą, Penis tak robi od kilku walk i wciąż go biorą. Natan tylko pokazał ich zjebanie i też go będą wszscy zatrudniali, przecież on im galę uratował i wszystkie cage i f2f
Co im uratował? Ta pizda ledwie 1tys ppv sprzedaje. I to tych najtańszych.
 
Co im uratował? Ta pizda ledwie 1tys ppv sprzedaje. I to tych najtańszych.
Bzdura, nie masz pojęcia co i jak sprzedaje ppv. Dlatego Clout w ostatniej chwili wzięli Marconia z FAME żeby im ratował dupę na konfach.
 
A stary Załęcki miał rację, na chuj mu dawali walkę, chcieli mieć marconia to mają XD, dobrze tak za zbieranie wszelkiego rodzaju odmieńców. Ale trzeba przyznać, że mądrzejszy od nich wszystkich .
 
Back
Top