Wyniki CLOUT MMA 2: Omielańczuk vs Załęcki - wyniki gali

Spokojnie, doszedł do punktu że protest trzeba "NAPISAĆ". To prawdopodobnie jest bariera nie do przejścia zarówno dla niego jak i najbliższego otoczenia.
A to kłóci się z pewnymi faktami które zachaczaja o listy do proroka, Denis potrafi czytać i potrafi też pisać, on nie jest takim głąbem jak się wam wydaje tylko chłop ciśnienia nie trzyma.
 
A to kłóci się z pewnymi faktami które zachaczaja o listy do proroka, Denis potrafi czytać i potrafi też pisać, on nie jest takim głąbem jak się wam wydaje tylko chłop ciśnienia nie trzyma.
Potrafi czytać i pisać nie wyklucza wcale bycia głąbem. Ostatnie wrzuty pokazują zasób słownictwa żula w co najmniej tygodniowym ciągu i problem ze skleceniem najprostszego zdania. Zakładasz że na piśmie jest zgoła inaczej?
 
Sam opis na fb to to, że polska słynie z organizowania takich walk. A w środku, ze starcie teściowej z niedoszłą synową. Na fb ludzie beke mają, oznaczają znajomych z dopiskiem że ty tez powinieneś napierdalać się z teściową.
A to bardzo smutne, że Polska zaczyna słynąć z organizowania takiego gówna. Kolejny powód, by tym gównem, tą patologią, zajęły się jakieś organa państwa. Bo oprócz Polski to chyba tylko ruskie słyną z takich gówno gal. I my się dziwymi, że na Zachodzie wciąż nas identyfikują z Dzikim wschodem i uważają za byłą radziecką republikę, po której ulicami w centrach miast śmigają białe niedźwiedzie?
 
A to bardzo smutne, że Polska zaczyna słynąć z organizowania takiego gówna. Kolejny powód, by tym gównem, tą patologią, zajęły się jakieś organa państwa. Bo oprócz Polski to chyba tylko ruskie słyną z takich gówno gal. I my się dziwymi, że na Zachodzie wciąż nas identyfikują z Dzikim wschodem i uważają za byłą radziecką republikę, po której ulicami w centrach miast śmigają białe niedźwiedzie?
Chyba że zostawić to jeszcze trochę aż dojdzie do fazy ostrej broni białej i maczug nabijanych gwoździami. Wtedy nawet kupiłbym dostęp żeby przyspieszyć rozwój i upadek.
 
Chyba że zostawić to jeszcze trochę aż dojdzie do fazy ostrej broni białej i maczug nabijanych gwoździami. Wtedy nawet kupiłbym dostęp żeby przyspieszyć rozwój i upadek.
Obawiam się, że będą po prostu balansować na granicy. Takimi cyrkowymi, prostackimi i wsiowymi wygłupami przy których WWE to szczyt finezji i artyzmu.

Dopóki nikt nie zginie, dopóty będzie ten festiwal żenady trwał. A zginie raczej na zasadach pseudo-mma. Których z tych ćpunów/ćpunek/alkoholików/alkoholiczek -- często w wieku mocno zaawansowanym -- padnie trupem na zawał, dostanie udaru lub coś podobnego. To raczej, niestety nieuniknione. Niestety, bo nie życzę nikomu z jakiś tam patusów, nawet jak nie lubię ich, śmierci lub długotrwałej śpiączki.

I wtedy media głównego nurtu się na to rzucą i to rozszarpią. Donald albo jakiś jego następca z tej czy innej władzy, chcąc zabłysnąć przed gawiedzią, trzaśnie pięścią w stół i to rozpieprzą. Tak jak wypieprzono automaty do gier z miejsc poza kasynami. Czy dopalacze. A to były mega biznesy.

Więc z tym gównem tym bardziej nie będzie sentymentów. Zwłaszcza, że większość oglądających jeszcze głosować nie może. A ci bardziej dorośli mentalnie patrzą na to z politowaniem i pogardą.
 
Last edited:
A to bardzo smutne, że Polska zaczyna słynąć z organizowania takiego gówna. Kolejny powód, by tym gównem, tą patologią, zajęły się jakieś organa państwa. Bo oprócz Polski to chyba tylko ruskie słyną z takich gówno gal. I my się dziwymi, że na Zachodzie wciąż nas identyfikują z Dzikim wschodem i uważają za byłą radziecką republikę, po której ulicami w centrach miast śmigają białe niedźwiedzie?
Hahahah co za pierdolenie :jjsmile:
W Polsce organizowane są gale jutuberów i innych balasów i przez to ZACHÓD UWAŻA NAS ZA DZIKI WSCHÓD. Ty weź to przeczytaj, popatrz, co się dzieje na mitycznym zachodzie- Belgii, Francji, Anglii i dopiero coś napisz.
No beka w chuj.
 
A to bardzo smutne, że Polska zaczyna słynąć z organizowania takiego gówna. Kolejny powód, by tym gównem, tą patologią, zajęły się jakieś organa państwa. Bo oprócz Polski to chyba tylko ruskie słyną z takich gówno gal. I my się dziwymi, że na Zachodzie wciąż nas identyfikują z Dzikim wschodem i uważają za byłą radziecką republikę, po której ulicami w centrach miast śmigają białe niedźwiedzie?
Czechy walka niewidomego chyba że to był fejk.
Nie mówiąc już o hicie Paul vs KSI. To nie są dobrzy ludzie, nawet nie zabłąkani, zagubieni. Niezłe dranie.
Nawet w USA walki na liście ludzi o ujemnym IQ albo desperatów promowane przez Schwarzenegger i Paul, a w innej organizacji Dana White.
Rosja wiadomo inny świat.
Myślę że kwestią czasu kiedy w Azji wpadną na pomysł Squid Games w realu, chociaż Chińczycy byliby w stanie to wykonać
 
Hahahah co za pierdolenie :jjsmile:
W Polsce organizowane są gale jutuberów i innych balasów i przez to ZACHÓD UWAŻA NAS ZA DZIKI WSCHÓD. Ty weź to przeczytaj, popatrz, co się dzieje na mitycznym zachodzie- Belgii, Francji, Anglii i dopiero coś napisz.
No beka w chuj.
Sympatyczny chłopku roztropku, po pierwsze tak to się zwracaj do taty albo swojego chłopaka. A po drugie są różne stopnie spierdolenia frikowych gal. I tak, Polska i ruskie w tym brylują – w skrajnych formach tego prymitywizmu. A twoje zdanie o tym obchodzi mnie wielkie G.
 
Sympatyczny chłopku roztropku, po pierwsze tak to się zwracaj do taty albo swojego chłopaka. A po drugie są różne stopnie spierdolenia frikowych gal. I tak, Polska i ruskie w tym brylują – w skrajnych formach tego prymitywizmu. A twoje zdanie o tym obchodzi mnie wielkie G.
Weź spierdalaj pajacu z takimi tekstami, bo nic nie napisałem takiego żebyś się tak do mnie zwracał.
Jeżeli taki kontakt preferujesz ze swoimi bliskimi, to powodzenia w życiu.
 
Weź spierdalaj pajacu z takimi tekstami, bo nic nie napisałem takiego żebyś się tak do mnie zwracał.
Jeżeli taki kontakt preferujesz ze swoimi bliskimi, to powodzenia w życiu.
Pajacem i prostakiem jesteś właśnie ty, don sałato. Ale zapewne tego nie zrozumiesz ani nie dostrzeżesz, bo nie masz ku temu odpowiednich narzędzi, kultury i intelektualnego potencjału. Na przyszłość po prostu mnie nie cytuj i się do mnie nie zwracaj. Z Bogiem.
 
Czechy walka niewidomego chyba że to był fejk.
Nie mówiąc już o hicie Paul vs KSI. To nie są dobrzy ludzie, nawet nie zabłąkani, zagubieni. Niezłe dranie.
Nawet w USA walki na liście ludzi o ujemnym IQ albo desperatów promowane przez Schwarzenegger i Paul, a w innej organizacji Dana White.
Rosja wiadomo inny świat.
Myślę że kwestią czasu kiedy w Azji wpadną na pomysł Squid Games w realu, chociaż Chińczycy byliby w stanie to wykonać
Mam nadzieję, że ktoś w końcu powie stop, ale pewnie dopiero po jakieś tragedii tak się stanie. Przykre było to, że Arnold swoim nazwiskiem firmował takie gówno, ale cóż… kiedyś były walki na arenie na smierć i życie… może historia zatoczyła koło…
 
Pajacem i prostakiem jesteś właśnie ty, don sałato. Ale zapewne tego nie zrozumiesz ani nie dostrzeżesz, bo nie masz ku temu odpowiednich narzędzi, kultury i intelektualnego potencjału. Na przyszłość po prostu mnie nie cytuj i się do mnie nie zwracaj. Z Bogiem.
Z bogiem mówi ktoś, kto odsyła debilnym zwrotem żeby poszedł z takim tekstem do ojca lub do chłopaka (jakiś kompleks? Zboczenie?).
Na przyszłość nie pisz bzdur, to nie będę musiał cię cytować ynteligencie.
 
Z bogiem mówi ktoś, kto odsyła debilnym zwrotem żeby poszedł z takim tekstem do ojca lub do chłopaka (jakiś kompleks? Zboczenie?).
Na przyszłość nie pisz bzdur, to nie będę musiał cię cytować ynteligencie.
Przy tobie nawet kononowicz jest inteligentem. Jeżeli nie rozumiesz celowości zwrotu „z Bogiem”, w tym konkretnym kontekście, to już naprawdę nie ma nadziei. Pisać będę to co chciał i nie będziesz mi dyktował co mogę a co nie – są jakieś granice absurdu. Zresztą kilka osób się z tą, moją, wypowiedzią zgodziło. Ponawiam apel byś nie wchodził ze mną w dalsze interakcje. Ty masz mnie za idiotę, a ja ciebie. I mi to pasuje, mogę z tym żyć.
 
Przy tobie nawet kononowicz jest inteligentem. Jeżeli nie rozumiesz celowości zwrotu „z Bogiem”, w tym konkretnym kontekście, to już naprawdę nie ma nadziei. Pisać będę to co chciał i nie będziesz mi dyktował co mogę a co nie – są jakieś granice absurdu. Zresztą kilka osób się z tą, moją, wypowiedzią zgodziło. Ponawiam apel byś nie wchodził ze mną w dalsze interakcje. Ty masz mnie za idiotę, a ja ciebie. I mi to pasuje, mogę z tym żyć.
Nie uważam cie za idiotę, bo cię nie znam. Nie zgodziłem się z tobą w pewnej kwestii i zaczynasz rzucać dziwnymi tekstami. To, że parę osób polajkowało twój wpis nie oznacza, że jesteś alfą i omegą. Po całej tej interakcji oczywiście mam prawo tak uważać, ale dam ci szansę na poprawę.
 
Mam nadzieję, że ktoś w końcu powie stop, ale pewnie dopiero po jakieś tragedii tak się stanie. Przykre było to, że Arnold swoim nazwiskiem firmował takie gówno, ale cóż… kiedyś były walki na arenie na smierć i życie… może historia zatoczyła koło…
W Polsce po tragedii przestali, ale no był to jakiś test na IQ. Rozumiem, że Bonus tam wystąpił, człowiek żyjący we własnym świecie, ale Piątkowska? Były bokser Don Kasjo chciał tam walczyć tylko Fame zablokował.
Trenować sporty walki i tam wystąpić...
Już te bitwy rycerskie są lepsze i myślę, że to może być przyszłość.
BTW byli nastolatkowie którzy zrobili amatorski PunchDown i skończyło się pogrzebem. Ludzie naprawdę nie rozumieją dlaczego to jest śmiertelnie niebezpieczne...

Dana White pokazał twarz człowieka, który dla pieniędzy zrobi wszystko a Schwarzenegger? Nie rozumiem tego kompletnie. Widać że zaklimatyzował się w Hollywood i dostosował się mentalnie do amerykańskich aktorów...
BTW ciekawe ma on nazwisko: te dwa gg zamiast jednego. Neger to Murzyn po niemiecku tylko to słowo jest cancelowane.
Jego nazwisko to czarny Murzyn, oj ciekawe czy BLM się doczepi :korwinlaugh:
BTW pomysłodawca Squid Games mówił, że wpadł na pomysł fabuły, kiedy zastanawiał się jak szybko się wydostać że spirali zadłużenia. No jestem ciekawy czy ktoś wpadnie na pomysł aby to naśladować.
 
Nie uważam cie za idiotę, bo cię nie znam. Nie zgodziłem się z tobą w pewnej kwestii i zaczynasz rzucać dziwnymi tekstami. To, że parę osób polajkowało twój wpis nie oznacza, że jesteś alfą i omegą. Po całej tej interakcji oczywiście mam prawo tak uważać, ale dam ci szansę na poprawę.
Nikt nie jest alfą i omegą w żadnej materii, a już na pewno nie ja. Z rzeczonym tematem miałem o tyle wspólnego, że pomagałem – w ramach koleżeńskiej przysługi, rewanżu – pisanie pracy dyplomowej na uczelnie wyższą w tym właśnie temacie. Zazwyczaj zajmuję się pisaniem poważniejszych rzeczy, ale to również, abstrahując od przysługi, interesowało mnie w pewnym stopniu prywatnie, bo lubię szeroko pojętą tematykę sportów walki. Jak, zakładam, większość na tym forum.

Rzeczone zjawisko, oczywiście, istnieje również w innych państwach, ale w mojej opinii nie w takim natężeniu. Co więcej Polska, w przeciwieństwie do Zachodu czy azjatyckich tygrysów, jest wciąż krajem na dorobku. Państwem postkomunistycznym, o którym wciąż na świecie pokutuje mit o potężnej korupcji, bylejakości, żarciu kiełbasy i popijaniu jej hektolitrami wódki. I to silniej rezonuje, podtrzymując negatywne stereotypy.

Do tego trzeba dodać, że freakowe organizacje wykręcają w Polsce kosmiczne wyniki PPV – oraz szeroko rozumianego zainteresowania – w skali właśnie świata i jest to swoisty, globalny, ewenement.

Jake Paul bijący z się wybitnym post prime bokserem czy wybitnym post prime zawodnikiem mma to zupełnie inny kaliber niż stara alkoholiczka szarpiąca się z nastolatką w wydarzeniu, które jest medialnie czymś dużym przynajmniej na skalę lokalną.

Moja odpowiedź na twoje odniesienie się do mojego cytatu była daleka od standardów savoir vivre, ale też i twoja kpiąca reakcja na mój post pozostawiała wiele do życzenia pod kątem kultury i jakiś tam minimalnych standardów, a przede wszystkim jakiejkolwiek merytoryki – że posłużę się daleko idącym eufemizmem.

Masz prawo uważać to, co się żywnie podoba – ale protekcjonalne wtręty o „szansie na poprawę” mogę skwitować uśmiechem. Bo nadawać ton „rozmowie” możesz próbować, ale to raczej z góry skazane na porażkę. Choćby ze względu na to jak zacząłeś. Parafrazując Sapkowskiego, bo nie chce mi się szukać cytatu: „Nie ma się okazji po raz drugi zrobić pierwszego wrażenia”. I tą szansę bezpowrotnie zaprzepaściłeś.
 
Back
Top