Wyniki CLOUT MMA 2: Omielańczuk vs Załęcki - wyniki gali

Cała "walka" i wywiad... :lol:

(50 lat? i 65 kg) VS (19 lat i 47,6 kg)
Nikita i te kopnięcia w powietrze będąc kilka metrów od przeciwniczki :confused: :lol::facepalm:
IMG_20231029_142554~2.jpg
 
Kompromitacja organizacji. Ktoś musi położyć temu kres. Nie wiem czy to przez monopol KSW w PL i bardzo słabą pozycję FEN oraz Babilon takie organizację jak Prime czy Clout mają rację bytu. Skandaliczna gala.
 
Zastanwia mnie jedno, czy ta rodzina Magiców nie może kupić sobie domu / fajnego mieszkania skoro tyle koszą $ za walki?
 
Bad Boy z mocnym przesłaniem.


Nie wierzę. To jest tak ekstremalny poziom odklejenia od rzeczywiście, że aż mnie to fascynuje. To jest idealna persona do świata freakow. Normalny człowiek jak coś odpierdoli to się wstydzi, stara ukryć, ale nie Denis - on się delektuje swoimi przypalami
 
Nie wierzę. To jest tak ekstremalny poziom odklejenia od rzeczywiście, że aż mnie to fascynuje. To jest idealna persona do świata freakow. Normalny człowiek jak coś odpierdoli to się wstydzi, stara ukryć, ale nie Denis - on się delektuje swoimi przypalami

Denis jest niesamowity - generuje bardzo silne emocje jednocześnie nie dając się uszkodzić i zawsze jest moralnym zwycięzcą. Godny następca Najmana, chociaż pewnie aż tak długo jak Marcin nie uda mu się tego pociągnąć, ale nie oszukujmy się - niejeden chciałby być na jego miejscu.

Walka z El Testosteronem jest raczej nieunikniona w jakiejś przedziwnej konfiguracji typu Najman/Murański vs Denis, bo ludzie łykną to starcie najgorszych jak najlepsze pelikany.
 
Nie wierzę. To jest tak ekstremalny poziom odklejenia od rzeczywiście, że aż mnie to fascynuje. To jest idealna persona do świata freakow. Normalny człowiek jak coś odpierdoli to się wstydzi, stara ukryć, ale nie Denis - on się delektuje swoimi przypalami
Na twitchu są basieniary.
Może Załecki tam zrobi karierę :korwinlaugh:
Zwykły kibol, mięśniak, pozer jakich wielu. To już czasami zjebane tatuaże dużo mówią.
Chociaż nie potrafi ukryć jak się denerwuje: to nerwowe przełykanie śliny, patrzenie w każdą stronę :siuu:

Tyle, że on naprawdę mało potrafi, jak tylko wyczuje zagrożenie to się poddaje. Alan to jego sufit

Tyl
 
Zastanwia mnie jedno, czy ta rodzina Magiców nie może kupić sobie domu / fajnego mieszkania skoro tyle koszą $ za walki?
Tam są ogromne potrzeby... Takie nazwijmy bytu... Najpierw trzeba ugasić pragnienie, nałogi na to idzie najwięcej pieniędzy, druga sprawa to te patusy są tak wychowane że cały czas coś dostają i im się po prostu należy... Nic tylko przy pierwszej lepszej okazji wyj#bać w pysk takiemu patusowi
 
Tam są ogromne potrzeby... Takie nazwijmy bytu... Najpierw trzeba ugasić pragnienie, nałogi na to idzie najwięcej pieniędzy, druga sprawa to te patusy są tak wychowane że cały czas coś dostają i im się po prostu należy... Nic tylko przy pierwszej lepszej okazji wyj#bać w pysk takiemu patusowi
Tucznik w latach szczytu kosił ze strimów kilkanaście tysięcy pln/msc albo nawet 15k jednorazowo(rekord), zanim powstało fame mma. Mimo to udało mu się trafić do mamra 2x za pierdołę oraz prawdopodobnie dożywotnio zaprzepaścić sobie szansę na ponowne zarobienie takiej kasy jak kiedyś.
 
Tucznik w latach szczytu kosił ze strimów kilkanaście tysięcy pln/msc albo nawet 15k jednorazowo(rekord), zanim powstało fame mma. Mimo to udało mu się trafić do mamra 2x za pierdołę oraz prawdopodobnie dożywotnio zaprzepaścić sobie szansę na ponowne zarobienie takiej kasy jak kiedyś.
Dokładnie tak jak piszesz, nie będę narzekał ale żeby zarobić takie spoko pieniądze na życie to cały miesiąc pracuje od rana do wieczora, brak czasu dla rodziny, dla siebie, na treningi.... A taki ściek na streamach zarabia duże pieniądze :brianvomit: najgorsze jest to że ile by nie zarobiło to ścierwo to i tak nic z tego nie mają, trzeba być wyjątkowej klasy debilem :korwinwhat:
 
  • Like
Reactions: AKK
Cóż za.piekny.wieczor to był - nie zapomnę go nigdy.
Idioci z #bekones sami się wyjaśniają zaglądając innym do portfela - ok biedne kurwy, przykro mi też że wam nie wyszło
Stream był piękny, nie działało to gówno nigdzie.
Niech się tylko zaksięguje ta transakcja i ChatGPT mi napiszę wniosek o chargeback bo mi się nie chce.
Da się tu jakoś usunąć konto czy trzeba jebnac pastę o administracji Ala wykop style?
Tak jak mówię idę to wszystko rozbiegac bo dawka patologii krytyczna wczoraj.

Dość, proszę usunąć moje konto.

 
Back
Top