Wyniki CLOUT MMA 1: Fonfara vs Najman – wyniki gali

Ehh za krótko byłem na spacerze, myślałem, że ominę walki obu kurw z Urzędniczej, a tu jeszcze jednak walczy.
 
Ten przygłup od magicala przewozka jakby arbuzy pod pachami nosił a tu ani sylwetki ani skili hahahahha :mjsmile: przegrać z ciotem też trzeba umieć :siara:
 
PIR mutualista, socjalista, dobry człowiek, jezuita. Ludzie się pytają gdzie - on za każdym jebanym razem odpisuje i Jezus Chrystus w mojej opinii to przy nim nikt.

Święty. Każy normalny by napisał - weź se znajdź. On jak Bóg najświętszy - zero zażenowania odpisuje między innymi postami/życiem/wieczorem w sobotę.
 
Co sie deje kurva ziom? Młody magical przecież trenuje z Glebą, a ciot to ciota na liścia. Jakim cudem ta walka ma taki przebieg? Ustawka :lol:
 
A kto to jest CIOS (?) vS brat Madżikala - to wiadomo brat typa co ruchał Nikolę - tę małolatę 16-18lat co ją ubiła ta baba z mema (47lat! - ale w formie MILF).

Żeby za to zapłacić to trzeba mieć 13 lat albo być niedojebanym umysłowo.

Dzięki CLOUT MMA walka Pań na undercardzie na UFC będzie kurwa - PO-EZ-JĄ!
 
PIR mutualista, socjalista, dobry człowiek, jezuita. Ludzie się pytają gdzie - on za każdym jebanym razem odpisuje i Jezus Chrystus w mojej opinii to przy nim nikt.

Święty. Każy normalny by napisał - weź se znajdź. On jak Bóg najświętszy - zero zażenowania odpisuje między innymi postami/życiem/wieczorem w sobotę.
Potwierdzam, jest przechuj !
 
Co sie deje kurva ziom? Młody magical przecież trenuje z Glebą, a ciot to ciota na liścia. Jakim cudem ta walka ma taki przebieg? Ustawka :lol:
pamietaj ze tego typa wysrala gocha
xd.PNG
 
Back
Top