Zawodnik567
ONE FC Heavyweight
Niech się żelazny zesrta ze swoimi wysrywami. Zapraszam tu:
![]()
Normalny temat o ICE a żelazny niech się brandzluje pod swoje wymioty
Spamer niech się spuszcza nad swoimi wysrywami. Jak coś ciekawego macie o sytuacji ICE vs lewaki to dawać tucohones.mmarocks.pl
No i dobrze. Kto chce ten świat bardziej od strony zadym niech zostanie u mnie.
Nie będzie wreszcie tego płakania o klipy z akcji ICE.
