Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Ja kupiłem niecały rok temu Pumy zamszowe(brązowe) w Deichmann i jestem niezadowolony. Do nogi układają się mega, są smukłe, leciutkie, miękkie, czuć podłoże...ale przez to, że je czuć i nie mają systemu to nadają się tylko na tzw. okazjonalne wyjścia i pewnie do fury albo na rower bo dość szybko zaczynają boleć nogi. Dla mnie jako właściciela płaskostopia poprzecznego to spora udręka. Największy minus natomiast to wygląd, kupiłem impregnat, szczotkę i nic to nie pomaga, zeszmaciły się momentalnie. Do tego w necie latały po 189pln, a ja zapłaciłem 239pln bo net nie miał mojego rozmiaru...31cm;(
 
salewa wild fire gtx



moja ostatnia inwestycja- bardzo wygodne...
images
 
@mrfreakz



Zajebiste buty!!300 pln to troche duzo imo.


To fakt, w sumie 300 zł to chyba maksimum jaki jestem w stanie dać aktualnie za buty, uważam, że więcej nie ma sensu :) Także te Dragony miały farta :P hehe
 
Ja zamiast takich za 300 zl wole sobie kupic 3 pary tanich bo u mnie max rok buty wytrzymaja, czy jakies drogie czy tanie. Chyba nie potrafie nosic butow, moj znajomy w jednych 4 lata biega :-)
 
orientuje sie ktos jak wyglada rozmiarowka koszulek ze sklepu SURGEPOLONIA?



jak wypada w porownaniu do np MANTO?
 
potrzebuję kupić garniaka, we w miarę cenie (1,5 tyś) a jak się uda to taniej... Raczej coś klasycznego, kurde właśnie nie wiem jakiej barwy... co jest w modzie? Wolał bym jasny... Jakieś sugestie?
 
@Hasz Ja mam takie od około 2 tygodni i sobie bardzo chwale bo są lekkie i stosunkowo wygodne. Jedyna wada jaką odnotowałem dotychczas, że ten żółty "zamszyk" jest trudno doczyścić jak gdzieś się pobrudzi :-)



@down to są buty z serii Nike Free Trainer 5.0 chyba, w kolorystyce Jonsa będzie trudno u nas dostać, jedynie pewnie USA.
 
w USA albo pewnie jakims kosmicznym shippingiem.



zanim to wszystko dotrze do Polski to mina stulecia pewnie. #ugandaeuropy



swego czasu polowalem na jego koszulki w ktorych wychodzi, sa mega. :C



http://store.nike.com/us/en_us/pd/free-trainer-5-jon-bones-jones-training-shoe/pid-778777
 
@BOOYAK



Dzięki, w takim razie chyba kupię sobie w siwym kolorze, może łatwiej będzie zadbać o czystość, ewentualnie ukryć brud. ;) Jakiegoś dziwnego wkręta mam na te buty. :-)
 
Ja kupuje przeważnie w tym sklepie i ogólnie polecam Nike Free



http://www.footlocker.com/_-_/N-1z13q4i
 
Przeglądam stronę od BOOYAKa i...



99451001_fr_nike_sc7




WTF?! :-)







Edyta:



Ogólnie ceny dobre na tej stronie.
 
typowe obuwie do basketu, one dziwnie wygladaja 'na czysto', ale na nodze kocury, przynajmniej u wielkich koszykarzy, nie mowie tu o niektorych przeszczepach noszacych takie obuwie. :)



btw, zajebiste sa te trainery od nike, jak bede bogaty az tak zeby kupic sobie SPECJALNE obuwie na silownie to bede w nich zapierdalal. #hajskurwa
 
Jest ktoś w stanie powiedzieć coś na temat tych butów?


ja ostatnio widzialem reklame jakiegos sklepu interentowego z butami i miedzy innymi te buty byly w reklamie, bardzo mi sie spodobaly, zastanawiam sie czy ich nie kupic, faktycznie mam obawy co do tego jasnego zamszu
 
@Fresh z czasem co raz bardziej się przekonuję do tych butów, przez cały poprzedni tydzień ich nie pobrudziłem :-) Ja czekam na świeżutkie Conversy, będzie to moja 8 para tych trampek, jedne mają 5 lat i chodzę po dziś dzień, mam sentyment bo sobie sam przywiozłem je z Juesej :-)



@down kupiłem je za drobniaki bo kolega kupił za małe i leżały z pół roku to się złamał już :-)
 
zabrudzenia będą widoczne na bank.



ja mam tak ze swoimi niebieskimi, może nie zrobiły się czarne, ale ślady widać.



@Tytus



sorki, dopiero zobaczyłem...



troszkę więcej, ale mniej niż 7 stówek.



@qbeq



odkładałem....:-)







ostatnio trafiłem takie:



karrimor-tempo-tr-44euro-us11-slika-31803593.jpg
 
@up



Widzę że jakaś świetna seria Adidasa jest we współpracy z Barbourem. Barbour robi mega wytrzymałe i niezniszczalne pikowane kurtki. Więc może całkiem solidne buciki.
 
Back
Top