Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

L

_Logan_

Guest
2eacf272-bc35-4b8b-a2e8-5019134e8922_20091112021145_Moda-meska63.jpg




Ostatnio często w różnych tematach przewijają się powracające dyskusje na temat ubioru, mody, trendów w tejże i tak dalej. Zakładam więc ten temat. Jakoś specjalnie go nie zacznę, gdyż dla mnie nie ma czegoś takiego jak szeroko pojęta "moda". Otwieram więc dyskusję na temat ubioru - jak się noszą ludzie z cohones, co jest passe, itp, itd.



Edit: Dobra, od siebie dodam że bardzo lubię garnitury i marynarki, jak tylko jest okazja to zakładam.
 
Ja ogólnie to chyba nie kupiłem przez ostatnie 10 lat żadnego ciucha w Polsce, tylko w USA. Wybieram wszystko przez neta a rodzinka jedzie i mi kupuje. Znacząca różnica? Np najzwyklejszej koszulki to cena i jakość, koszulka Tapouta za 8$ tj. 24 zł obecnie.
 
ostatnio luźno do granic: czarna bluza, czarny t shirt, bojówki. Nawet do pracy przestałem pod krawatem chodzić.
 
Ja różnie, jak ide do sklepu czy do kumpla na góre to dresiwo wiadomo, ale jak już ide w gości czy do klubu to inna stylówa np. ta co w hyde parku wrzucałem. Zależy od okazji i dnia.



ioj5nt.jpg
 
ja jakbym miał możliwość to bym sobie tylko w dresie chodził bo mega wygodnie :-), niestety d roboty się nie da więc muszę pozostać przy jeansach i bluzie :) ale dobre i to
 
Gusta i to co ktoś chce (lub nie chce) komunikowac ubiorem to sprawa strasznie indywidualna i skomplikowana zarazem tak, że siega aż nieświadomych ewolucyjnych procesów selekcji płciowej. Z resztą to co dla jednych będzie szczytem stylówki dla innych będzie pedalskie, czy wiesniackie i vice versa. Jest sens zagłebiania się w temat poza pokazaniem swoich fotek?
 
I tak prędzej czy później podobny temat gdzies ruszy, więc lepiej żeby już tutaj a nie zasmiecać potem nie wiadomo gdzie :)
 
Pewnie dobrze będzie tak jak mówisz Mojso (BTW ciekawa wełniana parka - no homo). Swoją drogą jak ktos chce od naukowej strony poznać temat m.in. mody to polecam ksiązki Geoffreya Milera jak "Teoria szpanu" czy "Umysł w zalotach" (tylko dla nerdów i osób nie bojących się całkowitej zmiany perspektywy na otaczającą ich rzeczywistość). Jak ktoś lubi sie dobrze ubrac (w mojej subiektywnej opinii) to polecam Jack and Jones, G-Star RAW i Diversa.
 
Parka to rodzaj takiej kurtki z kapturem przechodzacej w płaszcz i ta którą masz na sobie jest albo wełniana albo zdjęcie jest tak rozmazane, że jpg z ortalionu zrobił wełne.
 
Aaa nie wiedziałem że to nazywa się parka :D Ja to nazywam płaszczem :D Tak, racja, jest wełniana :) Znalazłem w przecenie z 400 na 100 to sprawiłem :D
 
Przeceny i outlety rzadzą. Ostatnio kupiłem za 99zł kurtkę przecenioną z 750zł, więc można tanio i z klasą:-)
 
ja polecam buty z Prady,spodnie z Dolce Gabbana,koszulka Armani i kurtka z Sandro, oczywiscie "Jak ktoś lubi sie dobrze ubrac" jak nie to nie polecam
 
Ja kierowałem propozycje dla ludzi z universum w okolicach średniej krajowej, lub niżej. Można wydac te same pieniądze na ciuchy bez pomysłu, jeżeli sie nie kojarzy pewnych marek, a tych dwóch pierwszych wiele osób nie zna, choć np. w Vero Modzie (w czesci outletowej) można je dostać w niezłej cenie. No ale czym byłby internet bez sarkazmu...
 
ludzie zwracaja uwage na to jak sie ubierasz i oceniaja ciebie na podstawie wyborow dotyczacych ubioru. Jesli jestes ubrany jak wiesniak bedziesz traktowany jak wiesniak:)
 
zniknął mój komentarz? dobra , ponowie



@ Booyak zapodasz jakąś nazwę sklepu, skąd bierzesz ciuchy?
 
http://www.kohls.com/



Szukaj w Teen Guys tam są dużo fajniejsze rzeczy w normalnych rozmiarówkach.
 
W tym sezonie jakże modny i stylowy ciuch:
5254953484_943605f505.jpg


Ja noszę zwykłe jeansy i zwykle albo t-shirt, albo czarna koszula. Lubię też marynarki, ale od czasu, kiedy sobie kupiłem takie nie-od-garnituru to trochę mi się przytyło i się już w nie nie mieszczę. A raczej - stać i chodzić spoko, ale usiąść w takiej to masakra :-)
 
Jeśli powyżej mowa o marynarce to przy siadaniu raczej się ją rozpina, a zapina gdy wstajemy.







PS: Czekam jeszcze na temat o męskich kosmetykach i wizytach w salonach piekności. W końcu równouprawnienie mamy i co się będziemy ukrywać... Ehhh.
 
PS: Czekam jeszcze na temat o męskich kosmetykach i wizytach w salonach piekności. W końcu równouprawnienie mamy i co się będziemy ukrywać... Ehhh.






koniec świata będzie bliski ...
 
Jeśli powyżej mowa o marynarce to przy siadaniu raczej się ją rozpina, a zapina gdy wstajemy.
NIE MIAŁEM O TYM POJĘCIA

PS: Czekam jeszcze na temat o męskich kosmetykach i wizytach w salonach piekności. W końcu równouprawnienie mamy i co się będziemy ukrywać... Ehhh.

Prawdziwy mężczyzna chodzi tylko w nigdy niepranym podkoszulku, nie myje się nigdy a brodę przycina bagnetem, tym samym, którym zabija dziki zjadane później na śniadanie.

images
 
brodę przycina bagnetem
Rozbawiło mnie to :D.
Szczerze, to wydaje mi się, że ten temat niedługo będzie do zamknięcia, patrząc na niezadowolenie z powodu tego tematu to zaraz zaleje go spam. Tak trochę prognozuję.

Ale, żeby nie było, że robię tylko OT. To mój OOTD (xD) to zwykła koszulka i bojówki, bo najwygodniej mi się w tym chodzi.
 
Temat moze zostać, bo widać tendencję, że mężczyzni mają większy problem co na siebie włożyć niż kobiety. Takie czasy.
 
Back
Top