Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Szukam torby treningowej, ale zależy mi aby oprócz zwykłego paska na ramię miała również szelki jak plecak. W necie znalazłem tylko taką torbę CATA za 500 zł i oczywiście droższe typowo pod wyprawę na Mount Everest, jednak jeszcze mnie nie pojebało, aby wydawać takie kwoty na torbę:kis:. Wiecie gdzie mogę kupić taką torbę w rozsądnej cenie?
 
Szukam torby treningowej, ale zależy mi aby oprócz zwykłego paska na ramię miała również szelki jak plecak. W necie znalazłem tylko taką torbę CATA za 500 zł i oczywiście droższe typowo pod wyprawę na Mount Everest, jednak jeszcze mnie nie pojebało, aby wydawać takie kwoty na torbę:kis:. Wiecie gdzie mogę kupić taką torbę w rozsądnej cenie?
Fatalnie to wygląda. O coś takiego chodzi?
https://www.zalando.pl/columbia-str...duffel-pack-torba-sportowa-c2344e00h-c11.html
 
Panowie szukam zegarka. Trochę poszukałem i chyba zakupie taki oto okaz https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-sports-eco-drive-bm7451-89e??utm_source=facebookAds&utm_medium=katalogFb&utm_campaign=Remarketing+Facebook&fbclid=IwAR2Ei5WHRnD7FQ7bNePiNp1bc7-KcUn0f5XUwLft7-hv7P83IGZQvo-097o
Jakiś znawca tematu może powiedzieć czy warto. Ewentualnie polecić coś w granicach 700 złotych. Zegarek codzienny, najlepiej z dużą kopertą bo mam dość duże nadgarstki.
Kupiłes?
 
Są tu fani starłorsuf?
Tak. Ostatnio taki gadżet sobie kupiłem.
 
Śmigał ktoś w yeezy 350? Wygodny bucisz? Szukam jakichs parek na lato
Nawet wygodne, tylko skarpeta nie jest tak przewiewna jak się wydaje. Z tym butem jest ten problem, że pełno ludzi zapierdala w tureckich podjebach. Ultraboosty wygodniejsze i rozsądniej wycenione, jak masz blisko outlet adidasa warto się za nimi rozejrzeć.
Od siebie na lato polecam Nike Epic React Flyknit, są w chuj wygodne i mają dobrą wentylację co wyraźnie czuć w chłodniejsze dni. Kiedy Nike robi promocje na swojej stronie buty są do dostania w bardzo spoko pieniądzach.
 
Śmigał ktoś w yeezy 350? Wygodny bucisz? Szukam jakichs parek na lato
Barcelonę zwiedzałem w takich i robiłem po 30 km dziennie. Chyba najwygodniejsze buty jakie miałem. Na początku są dziwne, bo nie czuć, że się ma but na nodze, ale mają poduszki pod podeszwą, czego nie ma w innych butach. Po chwili już się na to uwagi nie zwraca. Wygoda, przewiewność i dopasowanie to kozak w chuj.
Wygodne jeszcze są asics sante czy jakoś tak się nazywają
 
Nawet wygodne, tylko skarpeta nie jest tak przewiewna jak się wydaje. Z tym butem jest ten problem, że pełno ludzi zapierdala w tureckich podjebach. Ultraboosty wygodniejsze i rozsądniej wycenione, jak masz blisko outlet adidasa warto się za nimi rozejrzeć.
Od siebie na lato polecam Nike Epic React Flyknit, są w chuj wygodne i mają dobrą wentylację co wyraźnie czuć w chłodniejsze dni. Kiedy Nike robi promocje na swojej stronie buty są do dostania w bardzo spoko pieniądzach.
Ultraboosty przerabiałem i są mega, najacze jak tylko pojawiają się sezonowe kody to wlatują ze 2 parki jordanow albo air maxow. Konkretnie mi tym razem chodzi przede wszystkim o yeezy. W takim razie wypróbuje
 
robiłem po 30 km dziennie.
:travolta:
comment_XqMCT3nzctTGsWojB6ZXnykl1HitWef2.jpg
 
@Evo


Nadaje to się do czegoś za te pieniądze?
Moim zdaniem nie, chociaż pewnie z dwa lata by posłużył.
Cena nie jest atrakcyjna (jest normalna, te Fossile na tych chińskich mechanizmach kosztują kilkadziesiąt dolarów - wszystko co powyżej, to sztuczna cena, pełno tego na eBay), w środku jest prawdopodobnie najtańszy mechanizm z serii ST od Sea-Gull (bez tragedii), które Fossil hurtowo zamawia. P.S.
Te zdobienia są tu paskudne na tym mrchanizmie - robota obrabiarki CNC - nie ma to nic wspólnego z pracą i zdobieniem dłutem.
 
Moim zdaniem nie, chociaż pewnie z dwa lata by posłużył.
Cena nie jest atrakcyjna (jest normalna, te Fossile na tych chińskich mechanizmach kosztują kilkadziesiąt dolarów - wszystko co powyżej, to sztuczna cena, pełno tego na eBay), w środku jest prawdopodobnie najtańszy mechanizm z serii ST od Sea-Gull (bez tragedii), które Fossil hurtowo zamawia. P.S.
Te zdobienia są tu paskudne na tym mrchanizmie - robota obrabiarki CNC - nie ma to nic wspólnego z pracą i zdobieniem dłutem.
Jakie znasz najtańsze sensowne skeletony? Kiedyś chyba był ten temat poruszany, ale posty spłonęły. Do 1,5k znajdę coś innego niż majtkowa chińszczyzna?
 
Jakie znasz najtańsze sensowne skeletony? Kiedyś chyba był ten temat poruszany, ale posty spłonęły. Do 1,5k znajdę coś innego niż majtkowa chińszczyzna?
Chińszczyznę dobrej jakości, od firm produkujących zegarki:

Sea-Gull
FIYTA
BWF (Beijing)

Ewentualnie może by się coś od Bulovy/Orienta znalazło, jakby dobrze poszukać, lub coś bardziej niszowego, np.

Ciga Design (od Xiaomi)
D1 Milano Skeleton (w środku mech. Miyota, jak się komuś podoba lub nie przeszkadza wygląd przypominający AP Royal Oak).

Jeśli by uwzględnić open heart'y to wybór wybór byłby pewnie większy.
 
Chińszczyznę dobrej jakości, od firm produkujących zegarki:

Sea-Gull
FIYTA
BWF (Beijing)

Ewentualnie może by się coś od Bulovy/Orienta znalazło, jakby dobrze poszukać, lub coś bardziej niszowego, np.

Ciga Design (od Xiaomi)
D1 Milano Skeleton (w środku mech. Miyota, jak się komuś podoba lub nie przeszkadza wygląd przypominający AP Royal Oak).

Jeśli by uwzględnić open heart'y to wybór wybór byłby pewnie większy.
FIYTA już chyba kiedyś przeglądałem, wyglądają fajnie tylko właśnie nie znałem tej marki. D1 Milano chyba też kojarzę, bardzo ciekawe kształty. Ale kostka od Ciga Design :antonio: Ostatnio mam parcie na kwadratowe/prostokątne koperty, chyba będzie się trzeba szarpnąć.
 
FIYTA już chyba kiedyś przeglądałem, wyglądają fajnie tylko właśnie nie znałem tej marki. D1 Milano chyba też kojarzę, bardzo ciekawe kształty. Ale kostka od Ciga Design :antonio: Ostatnio mam parcie na kwadratowe/prostokątne koperty, chyba będzie się trzeba szarpnąć.
Tylko np. FIYTY najlepiej szukać "w Azji" lub u jakichś znanych resellerów, bo te z dystrybucji SWISS, cena razy dwa w stosunku do realnej, a wtedy to już nie jest jakiś "super deal" :)

Jeśli byś faktycznie szedł w CIGA, to przejrzałbym Aliexpress, przypuszczam, że będzie sporo taniej jak w naszych sklepach.
 
@Evo budżet 2000, coś fajnego na bransolecie dostanę?
Wśród jakich marek szukać?
Za 2k już jest całkiem spory wybór różnych bardzo przyzwoitych zegarków, na początku pasowałoby sprecyzować czy automat czy kwarc i w jakim stylu ten zegarek (casual, driver, na sportowo, coś eleganckiego?)
 
Za 2k już jest całkiem spory wybór różnych bardzo przyzwoitych zegarków, na początku pasowałoby sprecyzować czy automat czy kwarc i w jakim stylu ten zegarek (casual, driver, na sportowo, coś eleganckiego?)
Jakby udało się złapać jaki automat byłoby zajebiscie, ale kwarc tez będzie Ok.

Raczej casual ewentualnie troszkę bardziej elegancki. Z budżetowek to zawsze mi się podobały lorusy albo seria edifice z Casio na bransoletach
 
Jakby udało się złapać jaki automat byłoby zajebiscie, ale kwarc tez będzie Ok.

Raczej casual ewentualnie troszkę bardziej elegancki. Z budżetowek to zawsze mi się podobały lorusy albo seria edifice z Casio na bransoletach












Wysłałem te casualowe, bardziej eleganckie.
Ja bym się nie szczypał i brał z USA, w PL ceny to dramat :)

Przejrzyj eBaya amerykańskiego pod markami:
Rado
Eterna
Raymond Weil
Glycine
Edox

Obok tego są też bardzo dobre opcje japońskie, np. OrientStar - świetnie wykonane jak za takie pieniądze (sklep legit):


Poza tym można zerknąć z takich popularnych na Tissoty, Certiny, Seiko, Citizeny, w tej cenie też już pojawiają się microbrandy... :lol:
 
Last edited:












Wysłałem te casualowe, bardziej eleganckie.
Ja bym się nie szczypał i brał z USA, w PL ceny to dramat :)

Przejrzyj eBaya amerykańskiego pod markami:
Rado
Eterna
Raymond Weil
Glycine
Edox

Obok tego są też bardzo dobre opcje japońskie, np. OrientStar - świetnie wykonane jak za takie pieniądze (sklep legit):


Poza tym można zerknąć z takich popularnych na Tissoty, Certiny, Seiko, Citizeny, w tej cenie też już pojawiają się microbrandy... :lol:
@lugasek @Evo mistrz

Ten ostatni Edox :antonio: :antonio:
Tylko ten ebay :/ nigdy nic tam nie zamawiałem. Czy kupując od gościa w US muszę doliczyć jeszcze jakieś opłaty z tego tytułu?
 
@lugasek @Evo mistrz

Ten ostatni Edox :antonio: :antonio:
Tylko ten ebay :/ nigdy nic tam nie zamawiałem. Czy kupując od gościa w US muszę doliczyć jeszcze jakieś opłaty z tego tytułu?
Tak, dochodzi cło i VAT, ale to już z automatu jest ogarniane, więc jak kupujesz z USA przez eBay, to kwestia kliknięcia kup teraz i opłacenia (najbezpieczniej zawsze PayPal) i czekasz na paczkę. Zwykle kilka dni i jest.

Dla tego ostatniego wygląda to tak:

IMG_20210505_232347.jpg


PayPal ma dość duże koszta przewalutowania, więc policzy pewnie dolara po ~3.90, więc zamykasz się w kwocie 1500 z dostawą do domu. Mimo wszystko uważam, że na tle większości tego co jest dostępne u nas, to i tak dobra cena.

U nas sprzedaje to Apart i to samo będziesz miał w salonie za 3.5k :)
 
Back
Top