Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Tak z ciekawości, Wy to na trening chcecie kupić, czy po ulicy chodzić?
Wcale, bo retail jest po 350 dolarów, a resell pewnie będzie się kręcić w okolicy 1000:lol:
Oglądałeś ten film? To są samowiążące się buty jak w Powrocie do przyszłości.
 
Mordy, jakieś miejscówki (najlepiej internetowe) gdzie znajdę chinosy z normalną szerokością nogawek? Co przymierzam jakieś to mają cholernie ciasne nogawki. Zawsze myślałem, że mam chude giry, ale jak się okazuje 60 cm w udzie to wg sieciówkowych projektantów kopyto Pudziana :matt:
 
a co chcesz konkretnego?
Idzie wiosna wiec jakieś lżejsze buty by się przydały. Przekrój od eleganckich -do roboty po airmaxy,balancy itd.

Byłem dzisiaj w sklepie i powiedzieli mi ze robią tylko do 45 rozmiar :korwinwhat: poczułem się trochę jak dziwoląg bo ogólnie mam 46 i chce teraz coś kupić online.Mam taki impuls -zaraz sprawdzę wasze propozycje :D
 
Idzie wiosna wiec jakieś lżejsze buty by się przydały. Przekrój od eleganckich -do roboty po airmaxy,balancy itd.

Byłem dzisiaj w sklepie i powiedzieli mi ze robią tylko do 45 rozmiar :korwinwhat: poczułem się trochę jak dziwoląg bo ogólnie mam 46 i chce teraz coś kupić online.Mam taki impuls -zaraz sprawdzę wasze propozycje :D
flyknit racer, ultra boost, flyknit trainer , epic reacy
imo epic reacty najlepiej wypadaja w stosunku jakosc/cena i ciezko je zajechac
9049125-1-black
 
Nie śmiej się, bo jak tylko babcia i rodzice dostaną trzynastki od Jarka to kupuję takie i wszystkie laski moje:crazy::
1600_1600_1544699152__DSC2861.jpg
 
Back
Top