Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

@TYTUS Get Lite III zajebiste. Te drugie bradziej mi się podobają, ale tylko dlatego że nie przepadam za jasnymi butami. Tak czy siak fajny but i chyba za przyzwoitą kasę.

@aqua X mnie jakoś nie jarają. Kupuję teraz XIII. Mam tylko dylemat czy brać całe czarne, te które masz Ty, czy te nowe, czarno czerwone. Za drugimi przemawia to, że jest na nie promocja i są 100 zł tańszebeczka

AM1 zawsze spoko. W nowych modelach zrobili coś in plus i są o wiele wygodniejsze niż poprzednie wydania.
 
Panowie... buty marki Supra. Ktoś ma/miał? Interesuje mnie głównie jakość wykonania.
 
Panowie... buty marki Supra. Ktoś ma/miał? Interesuje mnie głównie jakość wykonania.
Pytałem kiedyś, ale chyba nikt osobiście nie miał. Fajne modele puszczają. Też myślałem swego czasu nad kupnem, ale padło na co innego. Było trochę wpisów o tej marce, ale ciężko będzie teraz odkopać.
 
Pytałem kiedyś, ale chyba nikt osobiście nie miał. Fajne modele puszczają. Też myślałem swego czasu nad kupnem, ale padło na co innego. Było trochę wpisów o tej marce, ale ciężko będzie teraz odkopać.

Poszukam w sieci. Nie chcę wydawać prawie 5 paczek za buty, które mogą mieć problem z przetrwaniem jednego sezonu.
 
Gylki to zawsze dobry wybór :)

Mi ostatnio wpadły po okazyjnej cenie dziewiątki.
air-jordan-9-og-space-jam-available-1.jpg
bardzo dobrze mi sie w nich w kosza gralo, ponad 20 lat temu :wink:
 
Scurvol nie wychodzi z formy. Miałem podobne, jak jeszcze wpisywałem sobie sam oceny do dziennika, a światem rządził Adam Wójcik.
Wojcik byl kiedys na obozie koszykarskim Noculaka w Piszu, na ktorym bylem. Mial pokoj obok mnie, musieli mu zlaczyc dwa lozka bo na jednym sie skurwiel nie miescil. Mam gdzies fotki z nim (stare z kliszy) i autograf. Bardzo w porzadku koles byl. Spokojny, opanowany szkoda, ze niedawno zmarl :cry: RIP
 
Wojcik byl kiedys na obozie koszykarskim Noculaka w Piszu, na ktorym bylem. Mial pokoj obok mnie, musieli mu zlaczyc dwa lozka bo na jednym sie skurwiel nie miescil. Mam gdzies fotki z nim (stare z kliszy) i autograf. Bardzo w porzadku koles byl. Spokojny, opanowany szkoda, ze niedawno zmarl :cry: RIP

Ja z kolei miałem okazję go poznać, bo jeździłem nad morze, na obozy Krzysztofa Walonisa, którego "Oława" był wychowankiem. Świetne wspomnienia, wpadał Adam, młody Szymon Szewczyk, Michał Ignerski czy Zbigniew Białek. Podpatrywałem koszykarskiego kunsztu u najlepszych, ale zabrakło wzrostu i zawziętości. Takie uroki bycia młodym siurem.:penn:
 
Wiecie jak ze mną Worldbox przyleciał w ujja. Zamówiłem u nich te Asicsy ciemne Camo Pack, przyjęli zamówienie i po 24 h napisali maila czy zgadzam się na zmianę oferty z rozmiaru 44 na 42 :benny:
Odpisałem im , czy mam sobie kawałki palcy u nóg obciąć ? To oni , że albo wybiorę inne albo anulują zamówienie. Zero jakieś skruchy czy przepraszam.
Może ktoś ma inny sklep z takimi butami też w dobrej cenie ? Ja tylko znalazłem 1BUT
Mam na myśli te:
https://worldbox.pl/buty-asics-gel-lyte-iii-blackdark-grey-h7y0l-9090.html
 
Panowie... buty marki Supra. Ktoś ma/miał? Interesuje mnie głównie jakość wykonania.

Ja miałem i niestety - zajebiste modele, ale jakość średnia. Co mnie bardzo dziwi, bo teoretycznie marka stricte skateboardowa...
 
imo chujowe cw, na asicsy sie hajp skonczyl to teraz bez problemu cos dobrego za 200zl znajdziesz w tym rozmiarze
ja swoje za 100zl kupilem w bardzo dobrym stanie
ASICS-Gel-Lyte-III-Safari-Pack-Dark-Green-01.jpg
Mi się wydaje , że za 100 a najczęściej 99pln to są w chince takie
560665478_2_644x461_nowe-buty-sportowe-chinskie-po-likwidacji-sklepu-ok-400-par-dodaj-zdjecia.jpg
 
Witam, juz kiedys o to pytalem ale nadal nic nie znalazlem :( Czy ktos moze wie jak zdobyc koszulke HENDO z UFC 139 ? Rozchodzi sie o ta, wczesniej zalezalo mi na bialej a teraz wszystko jedno...

41DrdyAtjbL._SX342_.jpg
 
Ja miałem i niestety - zajebiste modele, ale jakość średnia. Co mnie bardzo dziwi, bo teoretycznie marka stricte skateboardowa...

No to rzeczywiście dziwne. DC, Vans jakość bardzo spoko i cenowo niżej niż Supra. Odpuściłem już. Dzięki
 
Back
Top