Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Znacie ten sklep z zegarkami? Chcę kupić najprostszy zegarek ze stoperem. Znalazłem taki: https://www.zegarki-edwa.pl/pasek-timex-t5k423.html cena strasznie niska. Na innych stronach conajmniej 100zł więcej. Wiem, że to grosze i nie ma się co spinać przy zakupie takiego zegarka, ale jestem ciekaw skąd aż taka różnica. Tak czy siak chyba go wezmę bo tak jak pisałem głównie chodzi mi o stoper i nic więcej.

E: Chuja, teraz widzę, że to sam pasek :DC:
 
Spece od butów jest sprawa. Czym czyścić wykonane z zamszowej skóry koziej buty beczka.
I tak nie uwierzycie ale buty nie są moje :mamedwhat:
 
315121-036-PHSRH000-2000_1024x1024.png


Widział ktoś je w jakimś promo lub podobne w ciemnych odcieniach? Potrzebuje czarne, wysokie buciwo na zimę. Nie musi być termociepłe bo wiekszość dnia siedze w aucie.
 
315121-036-PHSRH000-2000_1024x1024.png


Widział ktoś je w jakimś promo lub podobne w ciemnych odcieniach? Potrzebuje czarne, wysokie buciwo na zimę. Nie musi być termociepłe bo wiekszość dnia siedze w aucie.
Akurat przeglądałem takie same, otwieram ten temat i widzę twój post. Chyba czytasz mi w myślach.
 
Ja takie szybkie/w miare cieple w tamtym sezonie mialem O'NEILL RAYBAY, w tym raczej nic innego nie szukam bo jestem bardzo zadowolony. Skóra naturalna, niezła jakość, bardzo wygodne i fajnie wyglądają na nodze.

buty,lifestyle,o-neill-raybay,109181756-big.jpg
 
Ja też obecnie poszukuję, czarnych jesiennych butów. Bardziej sportowe. Nie wiem czy nie kupię klasyków z reeboka.
Mocny hejt poleci?
 
Panowie, jakie polecacie rzetelne internetowe sklepy z ubraniami? Bo potrzebuję sporej wymiany garderoby, a jeszcze przez jakiś czas chodzenie po sklepach będzie dla mnie zbyt dużym wyzwaniem. Tylko żeby to wszystko było w przystępnej cenie. Również jakbyście mieli jakieś kupony rabatowe, to nie pogardzę :D
 
Nagonka na reeboka nagonką, ale co można takim butom zarzucić? Co lepszego w tej kasie można kupić?

Nic ale jak nie cpasz heroiny tudziez nie popierdalasz w drechach szelestach siedzac na zasilku to skonsultowalbym sie z lekarzem.Po tobie bym sie tego nie spodziewal.

Panowie, jakie polecacie rzetelne internetowe sklepy z ubraniami? Bo potrzebuję sporej wymiany garderoby, a jeszcze przez jakiś czas chodzenie po sklepach będzie dla mnie zbyt dużym wyzwaniem. Tylko żeby to wszystko było w przystępnej cenie. Również jakbyście mieli jakieś kupony rabatowe, to nie pogardzę :D

Jak masz na kogo w uk (wiem ze bywales ) to asos mial mega wyprzedaz na poczatku tygodnia.
 
Panowie, jakie polecacie rzetelne internetowe sklepy z ubraniami? Bo potrzebuję sporej wymiany garderoby, a jeszcze przez jakiś czas chodzenie po sklepach będzie dla mnie zbyt dużym wyzwaniem. Tylko żeby to wszystko było w przystępnej cenie. Również jakbyście mieli jakieś kupony rabatowe, to nie pogardzę :D
Jak chcesz tanio to wszystkie sieciowki tj Reserved, HM, Zara, Medicine maja w porządku sklepy internetowe. Poza tym answear i zalando.
 
Nic ale jak nie cpasz heroiny tudziez nie popierdalasz w drechach szelestach siedzac na zasilku to skonsultowalbym sie z lekarzem.Po tobie bym sie tego nie spodziewal.



Jak masz na kogo w uk (wiem ze bywales ) to asos mial mega wyprzedaz na poczatku tygodnia.
Ok to kupię Air Maxy znowu
:fjedzia:
 
Typowa modówka made in china, warte z 200zł, jak się podoba zostaw, jeśli dasz radę sprzedać za 400+ nie zastanawiaj się, wtedy polecę coś ciekawego zamiast tego :)
Ja już mam dla siebie Seiko i Orienta, zresztą Seiko pomogłeś mi wybrać.
 
  • Like
Reactions: Evo
Jak chcesz tanio to wszystkie sieciowki tj Reserved, HM, Zara, Medicine maja w porządku sklepy internetowe. Poza tym answear i zalando.

Ciężko przez net ogarnąć rozmiarówkę. Medicine ma już chyba wybitnie pojebaną. Mierzę kurtkę, XL tak lekko ciasnawo. Biorę inną kurtkę i w XL pływam.
Ok to kupię Air Maxy znowu

Kup cokolwiek, nie bierz rybaków. Może Asics z promocyjnych. Fajne modele można wyrwać w granicach 300 zł.
 
Ciężko przez net ogarnąć rozmiarówkę. Medicine ma już chyba wybitnie pojebaną. Mierzę kurtkę, XL tak lekko ciasnawo. Biorę inną kurtkę i w XL pływam.


Kup cokolwiek, nie bierz rybaków. Może Asics z promocyjnych. Fajne modele można wyrwać w granicach 300 zł.
Z tymi reebokami to wszystko wina Aśki! Już się nie dam więcej podpuścić.
 
Panowie, jakie polecacie rzetelne internetowe sklepy z ubraniami? Bo potrzebuję sporej wymiany garderoby, a jeszcze przez jakiś czas chodzenie po sklepach będzie dla mnie zbyt dużym wyzwaniem. Tylko żeby to wszystko było w przystępnej cenie. Również jakbyście mieli jakieś kupony rabatowe, to nie pogardzę :D
Do zbioru, który wrzucił @Comber ja bym dodał 4F jeśli chodzi o ciuchy codzienne i sportowe. Ceny w porządku, jakość też fajna, bardzo sprawna wysyłka. Zamówiłem już u nich kilka par spodni dresowych, kilka t-shirtów i bluzę - wszystko cacy :)

E: Do każdego zamówienia doliczają mi kilka % rabatu, ale nie mam pojęcia dlaczego, bo nie zapisałem się do żadnego newslettera czy coś...
 
Do zbioru, który wrzucił @Comber ja bym dodał 4F jeśli chodzi o ciuchy codzienne i sportowe. Ceny w porządku, jakość też fajna, bardzo sprawna wysyłka. Zamówiłem już u nich kilka par spodni dresowych, kilka t-shirtów i bluzę - wszystko cacy :)

E: Do każdego zamówienia doliczają mi kilka % rabatu, ale nie mam pojęcia dlaczego, bo nie zapisałem się do żadnego newslettera czy coś...

4F bardzo fajna jakość/cena.
 
Ciężko przez net ogarnąć rozmiarówkę. Medicine ma już chyba wybitnie pojebaną. Mierzę kurtkę, XL tak lekko ciasnawo. Biorę inną kurtkę i w XL pływam.


Kup cokolwiek, nie bierz rybaków. Może Asics z promocyjnych. Fajne modele można wyrwać w granicach 300 zł.
Dziś przyszły mi takie
asics_fake_snowman.jpg
 
Back
Top