Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.


Ziomuś z twojego avatara nie będzie happy. :)

Przedwczoraj nabyłem drogą kupna:

nike-air-max-1-woven-black-dark-grey-2.jpg


bwkzkycolkblyrrx6hcl.jpg
 
dziwne polaczenie te Air MAxy zamsz i ta dziwna skora raczej do siebie nie pasuja
co to w ogole za model?
 
dziwne polaczenie te Air MAxy zamsz i ta dziwna skora raczej do siebie nie pasuja
co to w ogole za model?

Air Max Woven Black. Dla mnie bomba.Nawet jezeli mi ktos powie że to był ulubiony model Trynkiewicza to i tak je bede zdzierał.
 
Koszulki z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Cena: 55zł Wysyłka dla forumowiczów: GRATIS. Zainteresowanych proszę o wiadomość na:
-maila: [email protected]
-fb: https://www.facebook.com/WarsawEliteProject (zapraszam do lajkowania)
-lub prywatna wiadomość na forum
10574310_852958841479846_3558935055340020192_n.jpg


Dodatkowo, jeśli ktoś chciałby zrobić koszulki dla siebie i znajomych(np. na zlot czy na UFC w Chorwacji) to pisać śmiało. Ceny konkurencyjne, na pewno się dogadamy :)
tragedia, jeszcze te koszulki red is bad jakos wygladaja
sama koszulka wyglada bardzo slabo jakosciowo, grafika przesadzona, napis u gory ciezko rozczytac, na dole tez czciocnka tragiczna, żolnie i to "rz" nie wiem co to w ogole jest
 
tragedia, jeszcze te koszulki red is bad jakos wygladaja
sama koszulka wyglada bardzo slabo jakosciowo, grafika przesadzona, napis u gory ciezko rozczytac, na dole tez czciocnka tragiczna, żolnie i to "rz" nie wiem co to w ogole jest
Jeszcze się z taką opinią nie spotkałem, ale spoko, każdy może mieć swoją. Co do jakości koszulki to akurat jest bardzo dobra(gramatura 210). Może zdjęcia nie są jakoś specjalnie profesjonalne, na dniach będą lepsze.
 
Jak ktoś korzysta to niech się pochwali, czy koszulki "Red is Bad" mają zgodność z rozmiarówkami, czy zdarzają się przebitki? Nie mam sklepu stacjonarnego w okolicy, a w najbliższym punkcie(u partnera sklepu) akurat nie mają tego co chcę, a dla mnie jednego nie zamówią jeśli miałby mi rozmiar nie pasować.
 
Jak ktoś korzysta to niech się pochwali, czy koszulki "Red is Bad" mają zgodność z rozmiarówkami, czy zdarzają się przebitki? Nie mam sklepu stacjonarnego w okolicy, a w najbliższym punkcie(u partnera sklepu) akurat nie mają tego co chcę, a dla mnie jednego nie zamówią jeśli miałby mi rozmiar nie pasować.
red is bad to juz za duzy mainstream, to cos jak air max, roshe runy czy gshock miej swoj styl!!
 
Miał ktoś kiedyś jakieś buty Hilfigera? Jak wytrzymałość takich butów?
 
red is bad to juz za duzy mainstream, to cos jak air max, roshe runy czy gshock miej swoj styl!!
Bardzo spodobały mi się ich koszulki polo z kolekcji dyskretne. Idealnie nadają się na wyjście gdzieś na uczelnię, czy w inne poważniejsze miejsca.
http://www.redisbad.pl/produkt/koszulka-polo-z-logo-red-is-bad-czarna,L
http://www.redisbad.pl/produkt/koszulka-polo-z-kieszonka-z-motywem-polskiej-flagi-czarna,L

Ja mam nadzieję, że to poważna marka i idąca za tym jakość właśnie ;)
 
a co ty masz do czerwonego? jak Duda czy Kukiz w tym chodza to troche przypalowa koszuleczka, szczegolnie, ze cena wyjebana w kosmos
red is bad na patriotyzmie zarobil niesamowity hajs, a mimo to ceny ma drozsze niz uznane marki modowe
walnij sobie jakies lacoste to chociaz nie bedziesz publicznie wyrazal swoich pogladow politycznych, bo co kogo to obchodzi
 
Do czerwonego nic nie mam, nawet szacunku ;)

Zapytałem o jakość koszulek, skoro nikt tego z forum nie używa to bidnie. Widziałem posty o tych koszulkach, ale może tylko czysto teoretyczne i mnie to zmyliło. Zapytam gdzie indziej. No problemo:beer:
 
Do czerwonego nic nie mam, nawet szacunku ;)

Zapytałem o jakość koszulek, skoro nikt tego z forum nie używa to bidnie. Widziałem posty o tych koszulkach, ale może tylko czysto teoretyczne i mnie to zmyliło. Zapytam gdzie indziej. No problemo:beer:
idz do jakiegos gimnazjum i popytaj gimbusow co i jak
 
@Trzyha Ceny z kosmosu? A wiesz, że cała produkcja i materiały pochodzą z Polski, a nie Chin czy innego Pakistanu?
no to juz wole z Chin, niz placi 130zl za koszulke
Lacoste produkowana we Francji kosztuje podobne pieniadze, a nawet mniejsze, a to jest swiatowa marka
 
no to juz wole z Chin, niz placi 130zl za koszulke
Lacoste produkowana we Francji kosztuje podobne pieniadze, a nawet mniejsze, a to jest swiatowa marka
Coooo.... Polo Lacoste za mniej niz 130zl? xD
 
Back
Top