1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Discussion in 'Cohones' started by _Logan_, Feb 15, 2013.

1. B00YAK

B00YAK Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,426
    Zdobyte Lajki:
    1,126
    Punkty:
    1,790
    Mogę polecić jeansy Levisa praktycznie każdy model, obecnie mam 8 par i każda nie do zdarcia, tak samo Tony Hawka spodnie i koszulki trzymają się nieźle.

2. Comber

Comber UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    15,986
    Zdobyte Lajki:
    17,864
    Punkty:
    1,790
    Renato, ja w Zarze jedynie kupiłem obuwie na lato. Próba założenia spodni czy kurtki w możliwie największym rozmiarze kończyła się na łydce albo przedramieniu, pomimo, że nie jestem koksem. A t-shirty prześwitują i są niczym ścierki. Wprawdzie ostatnio do Zary zajrzałem rok temu, ale jestem zrażony i to jest jeden ze sklepów z męską odzieżą, który omijam szerokim łukiem, gdy jestem w jakiejś galerii na zakupach. Z H&M mam cztery pary chinosów i już drugi sezon wytrzymują.

3. TheChosen1

TheChosen1 KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,289
    Zdobyte Lajki:
    1,249
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Silesia
    Zgadzam się, że Reserved ma niezłe ciuchy i świetnej jakości, choć troche nudne w kroju. Reporter zawsze był dla mnie lumpiastym sklepem z 1 na 100 rzeczy warta uwagi ze względu na krój, ale zobacze co maja teraz. Zgadzam się tez co do Bytomia, to była zawsze prestizowa marka, a teraz do tego prestizu doszedł odpowiednio nowoczesny fason.

4. RenatoLaranja

RenatoLaranja Moderator Cohones

Komentarze:
    2,528
    Zdobyte Lajki:
    260
    Punkty:
    1,190
    Ja w zarze kupuje tylko spodnie, koszulki mają jakiś pedalski (metroseksualny:-)) krój i zwykle przykrótkawe rękawki, materiał jak szmata za 2 zł.

5. Comber

Comber UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    15,986
    Zdobyte Lajki:
    17,864
    Punkty:
    1,790
    Ja też Reporter traktowałem jako odpustową markę. Zmieniłem jednak zdanie. W ostatnie wakacje poszukiwałem na gwałt t-shirtów, bo mi dezodorant po jednym użyciu zniszczył kilka koszulek. Byłem właściwie w każdym możliwym sklepie i nie byłem nic w stanie kupić, bo albo ścierki, albo dziwna rozmiarówka. W końcu tam udało się nabyć, niemalże hurtem.

6. noodles

noodles Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,731
    Zdobyte Lajki:
    449
    Punkty:
    1,790

potwierdzam, wyhaczyłem kiedyś super spodnie po przecenie z tym, że łydki nie mogłem zmieścić. A jak już znalazłem rozmiar na moją łydkę co ledwo weszła to w pasie miałem miejsca, że dwa razy bym się zmieściłł.

Swoją drogą to nie wiem jakie trzeba by mieć wymiary żeby się w takie spodnie zmiesic, to chyba dla jakichs patologii 50 kg

7. RenatoLaranja

Komentarze:
    2,528
    Zdobyte Lajki:
    260
    Punkty:
    1,190
    No ja waże 80 przy 185 i nie mam problemu z rozmiarówką po prostu nie dobieram slim fitów. Fakt, że są trochę luźne w pasie ale dobrze bo mam duże jaja

8. Szady

Szady MMARocks Cohones

Komentarze:
    12,989
    Zdobyte Lajki:
    22,176
    Punkty:
    1,790
    Comber, dzięki za info o Reporterze. Ja te sklepy zawsze omijałem szerokim łukiem. ;]

Tak się ostatnio zastanawiałem, czy New Yorker podrabia H&M czy jest na odwrót? :) Na prawdę sporo bliźniaczo-podobnych ciuchów. Nie orientuję się, czy te marki należą do jednego właściciela czy może mają tych samych projektantów...

9. RenatoLaranja

Komentarze:
    2,528
    Zdobyte Lajki:
    260
    Punkty:
    1,190
    New Yorker to niemcuchy a HM chyba Szwedzi

10. MegasamoaN

MegasamoaN Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,422
    Zdobyte Lajki:
    1,102
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Wrocław
    Jak czytam ten temat to mam wrażenie jakby niektórzy mentalnie zatrzymali się w średniowieczu. Ten "typowy facet" idealnie ich opisuje, tak prawdziwy facet nie powinien się nawet myć, mydło jest dla kobiet a facet ma śmierdzieć bo inaczej za dużo estrogenu...japierdole.... :-)

11. Comber

Comber UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    15,986
    Zdobyte Lajki:
    17,864
    Punkty:
    1,790
    Szady, rzuć okiem na reporter.com.pl lub answear.com ( tutaj też, o dziwo, są ubrania reportera ). Jeżeli ktoś nie wpisuje się w styl Zara/H&M, bo uważa, że pedalskie, Reporter oferuje bardziej stonowany, casualowy styl. Moim zdaniem przemiana znaczna i pozytywna.

12. 1. Temat potrzebny choćby dlatego aby nie zaśmiecać HP o ile to zbrodnia.

2. Nie będę wskazywał kursorem ale niektóre zdania w tym temacie niczym damskimi dłońmi pisane.

3. Ja mam jedynie problem ze spodniami/dźinsami. Chodzi o szerokość nogawki na każdym poziomie. Do tej pory kupowałem RedStary tureckie, 100-110pln w różnych halach targowych i ponad rok wytrzymywały lecz zawsze kończyło się tak samo czyli poprzecierane w kroku.

Ostatnio się "szarpnąłem" na spodnie w Diversie za 169pln i jest naprawdę elegancko więc polecam. W tych wszystkich sklepach teraz wymyślili zupełnie nielogiczny system klasyfikacji spodni, mianowicie:: Slim Fit, Straight, Regular Fit, Loose Fit i ew. Bootcut. Trochę Mi to zajęło aby rozszyfrować to wszystko ale efekt taki, że Slim Fit to spodnie dla anorektycznych stereotypowych emo do 50kg, Straight to propozycja dla facetów(?) którzy nie mają potrzeby siadania, Regular Fit to już dość rozsądna opcja, taki kompromis lecz zależny od marki, Loose fit to zazwyczaj nogawka straight/regular ale dupa wisi i w końcu normalne ludzkie spodnie czyli Bootcut które są najwygodniejsze, w branży mówi się na nie "rozszerzane" lecz takie nie są, po prostu od kolana niespecjalnie się zwężają...

Dla lubiących okazje czyli tanie ciuchy dobrych marek, czasem bardzo dobrych polecam 2 outlety na Allegro. Kupiłem tam bluzo-kurtkę NIKE za 66pln, koszulę jedwabną Boss za 71pln, kilka koszul YSL, Next za ~30pln. LAV-MAG i DOLCE-ARMANI

13. slowik_1991

slowik_1991 ONE FC
    Middleweight

Komentarze:
    2,487
    Zdobyte Lajki:
    12
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Im Auwelt
    Ja jeansy staram się kupować tylko w Big stone jeans, są wyprodukowane w Polsce imo naprawdę solidę bo już chyba siódem par z tego sklepu zmęczyłem, praktycznie nie zniszczalne przy moim użytkowaniu, a przy tym przy bardzo przystępnej cenie, rozmiar to zdecydowanie wymnienony wyżej Bootcut chociaż ja zawsze dobieram po numerkach ;p . W zarze niestety nie gustuje jedynia siostra tam torebki sobie kupuje imo też brzydkie;p T-shirty ogólnie manto, top-secret (bardzo fajne "eleganckie" wzory, jakościowo już podchodzi pod house), reporter, czasami coś z cropp'a kupię jak mi się spodoba, z cieplejszych bluz to raczej coś z kapturem ale nie jakieś w których bym mógł pływać, staram sie nosić ciuchy dopasowane, obuwię kupuję za granicą najczęściej z mustanga ale ostatnio trafiłem dobry egzemplarz pum coś al'a tenisówki. Wiosną śmigam w lekkich kurtkach z Diverse czy Researvd (kiedyś niemal wszystko tam kupowałem, teraz omijam szerokim łukiem), jesienio - jesionki ;d Nie lubię bardzo czapek ale z racji chorych zatok muszę je nosić zimą. Zimową kurtkę mam z Diverse za 150 zł z przeceny z 450 kupioną w zeszłym roku. Odradzam sklep Cross Jeans, nie wiem jak ze spodniami ale koszulki i bluzki mają totalnie chujowe, szybko się dziurawią nie wiadomo nawet od czego i często mają chujowe szycie które praktycznie uniemożliwia prasowanie, poprostu przód koszulki potrafi być mniejszy od tyły albo szew idzie ukośnie, różne cuda...

14. TheChosen1

TheChosen1 KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,289
    Zdobyte Lajki:
    1,249
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Silesia
    Z tej nowej kolekcji reserved podobają mi sie tylko niektóre t-shirty. Zwłaszcza ten obraźliwy potencjalnie dla wielu, z koniem, który wygląda jak z kadru "they live".

BTW zmieniam nieco zdanie nt. rzeczy Diversa. Torba z Iridium niezniszczalna a teraz patrze i w niemal nowej torbie Diversa pojawiły sie przecierki od laptopa...

15. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,524
    Zdobyte Lajki:
    17,438
    Punkty:
    1,790
    Największym problemem są spodnie, daaaawno nie kupiłem jeansów, uda mam takie że musiałbym udawać że słucham hip hopu. Dlatego spodnie kupuję, głownie reserved. Te materiałowe łatwiej dopasować i człek nie wygląda jak ciężarowiec.

A podśmiechujki "prawdziwych facetów" są żałosne. Jak będziesz łaził tylko w dresach to będziesz miał życie seksualne geja-żadnych szans na seks z kobietą.

16. slowik_1991

slowik_1991 ONE FC
    Middleweight

Komentarze:
    2,487
    Zdobyte Lajki:
    12
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Im Auwelt
    Aha, czyli dzięki ciuchom zaruchasz a nie dzięki swojemu charakterowi i bajerowi ;d faaaaaaak jeaaaaa ;d Ciekawa teoria nie powiem ;p

17. Mort

Mort Żołnierz Chrystusa

Komentarze:
    8,912
    Zdobyte Lajki:
    2,021
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Bez kitu, gdzie tego uczą? Ja jebię. Są laski, których jarają typy w dresach i tyle. Tak samo jak mnie jarają jak noszą się po 'hiphopowemu'. :D

18. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,524
    Zdobyte Lajki:
    17,438
    Punkty:
    1,790
    Powodzenia!

19. Mort

Mort Żołnierz Chrystusa

Komentarze:
    8,912
    Zdobyte Lajki:
    2,021
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Wyrzuć te iluzje z głowy, otwórz oczy. :d

20. slowik_1991

slowik_1991 ONE FC
    Middleweight

Komentarze:
    2,487
    Zdobyte Lajki:
    12
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Im Auwelt
    Nie wiem, może żyję w innym świecie ;p fakt laski zwracają uwagę na ciuchy ale raczej na dobranie ich do siebie a nie na styl. Poza tym każda laską mięknie przy dobrej bajerce, trzeba mieć trochę głowy na karku a nie się lansować jak pajac na ciuchy i drogie gadżety a później pchać jakąś blacharkę ;d

Share This Page