Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Bez przesady.Fred Perry,Ben Sherman.Ze szczególnym naciskiem na drugą marke.
Jak masz proporcjonalna budowe ( i nie mam tu na mysli kolesi z okladek Mens Health,tylko zdrowego chłopa) to fajnie leza na barkach i bebzona przesadnie nie opinają. Fasony REGULAR i MOD. W TkMaxx było troche BS ostatnio.Na zalando tez jest.

Ogólnie polecam brytyjskie marki jeżeli chodzi o koszule.
Żaden slim fit abercrombie aa srejcz northkat badziew
O rzucę okiem bo niestety nie mam proporcji modela. Do tego krótkie łapy:(
 
Siema chłopy, poszukuje czarnych trampek KONIECZNIE z czarną podesza ala Converse Black Leather , ale coś tańszego, może ktoś pomoże?
converse-womens-converse-womens-shoes-all-star-high-black-leather-43512.jpg
 
Siema chłopy, poszukuje czarnych trampek KONIECZNIE z czarną podesza ala Converse Black Leather , ale coś tańszego, może ktoś pomoże?
converse-womens-converse-womens-shoes-all-star-high-black-leather-43512.jpg

To kup sobie normalne Chucki z materiału albo wyszło jakiś czas temu coś co nazywało się CT rubber bodajże i też tanie były.

@Thai dwie strony wcześniej też przyzwoite Vansy wrzucił.
 
Od miesiąca poszukiwałem płaszcza na zimę i znalazłem firme lavard (polska firma) i powiem szczerze jestem zadowolony z jakości materiału jak i samego kroju. Także polecam !
 
Po co ludzie ludziom kupują ubrania w prezencie? Ja dostałem bluzę z pagonami a żona pasek z hologramami(??) Wolałbym czekoladę :boystop:
 
na worldbox promocja -25% chyba na wszystko
207z
l
5-buty-reebok-phase-ii-terra-red-m49043.jpg

jakies zimowe 160zl
685621-001s600v05.jpg
 
Ja zawsze kupuję na wyprzedażach lub z kuponami rabatowymi on line. Carry,Tommy H, Esprit,C&A, Reserved czasem Zara jak mają rozmiar. Ogólnie sieciowki. Paradoksalnie jakościowo najlepiej wypada Carry. Mają dużo button down, które uwielbiam. Nie są przekombinowane, do tego są tanie. Ostatnio kupiłem 3 koszule po 39 zł na wyprzedaży.

Carry kupiłem kilka razy bo przeceny mega ale jakość bardzo słaba. Jestem zadowolony z proporcji ceny do jakości H&M natomiast np Reserved nie. Tommy H, Espirit i Ć&A nigdy nie miałem
 
Carry kupiłem kilka razy bo przeceny mega ale jakość bardzo słaba. Jestem zadowolony z proporcji ceny do jakości H&M natomiast np Reserved nie. Tommy H, Espirit i Ć&A nigdy nie miałem
H&m się porozlazily po kilku praniach a Carry nic. Nawet kolor nie wyblakl ani trochę. Ja jestem miło zaskoczony.
 
We wspomnianym już Carry, oprócz tego w KappAhl można dostać dobrej jakości ciuchy. Reserved czasem daje radę. W Peek & Cloppenburg jest może drożej, ale często można dostać w jakiejś promocji dobre ciuchy znanych marek. W Springfield mają fajne ciuchy i całkiem w porządku ceny.
 
We wspomnianym już Carry, oprócz tego w KappAhl można dostać dobrej jakości ciuchy. Reserved czasem daje radę. W Peek & Cloppenburg jest może drożej, ale często można dostać w jakiejś promocji dobre ciuchy znanych marek. W Springfield mają fajne ciuchy i całkiem w porządku ceny.

Zdecydowanie wyżej cenie jakość H&m od Reserved i carry.
 
Wszyscy macie i nie macie racji. Te sklepy są nierówne jak nasze drogi. Choć co do H&M można mieć zawsze pewność, że do koszulki użyli najchujowszej bawełny przeznaczonej początkowo na ścierki do Afryki.
 
Fakt. Dużo rzeczy ma krój slim ale są też takie zwykłe. Jeden z moich ulubionych sklepów.
Zobaczymy. Ostatnio w nic, nigdzie mi się nie mieścił. Może gdybym był wyższy byłoby łatwiej :boystop:
 
Które sklepy polecacie, żeby kupić normalne jeansy czyli nie pedalskie rurki, żadne powycierane, poprute itd? W Croppie raz byłem to mi się na łydce opięły jak leginsy i podziękowałem. W Reserved i Springfieldzie często dają radę, chociaż w reserved szybko się przecierają na jajcach. W Big Starze ciężko o jakiś normalny model.
 
@Charles Bronson Wrangler.

@Masu schudnij ;) ogólnie w ZARA to kupuję marynarki, chinosy ( jak są ) takie bardziej eleganckie rzeczy bo jest ich kilka na cały sklep, a nie jak w H&M czy Reserved po 40 tych samych spodni,swetrów itp.
 
Które sklepy polecacie, żeby kupić normalne jeansy czyli nie pedalskie rurki, żadne powycierane, poprute itd? W Croppie raz byłem to mi się na łydce opięły jak leginsy i podziękowałem. W Reserved i Springfieldzie często dają radę, chociaż w reserved szybko się przecierają na jajcach. W Big Starze ciężko o jakiś normalny model.
Levis.
 
Back
Top