Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Nigdy nie miałem Sneakersów. Może jakieś fajne polecicie ? Najlepiej czarne albo białe.Co myślicie o takich
https://www.eobuwie.com.pl/sneakers...riteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=lowerfunnel

Przeprowadziłeś się z prowincji do stolicy?:)
Buty dramat.

Jak możesz i chcesz wydać te 500 zł to bierz airy 90. Kolorystyki w pytę, wygodne, nic dodać nic ująć. Sam mam 3 pary i chwalę.
Jedynie wersja ultra essential średia jakościowo. Fajne na lato ma materiał taki, a nie inny, ale z trwałością już gorzej.
 
Panowie dajcie spokoj z Maxami. Caly czas je polecacie, a przeciez jest masa lepszych, ciekawszych butow. Z maxow powijalbym 95, 97 i Atmosy. Reszta dosc nijaka.
Asics, NMD, ultraboost, flyknity - to polecam. Czy chocby jakies fajne Tubularki.
@TYTUS te buciki ktore wrzuciles sa fajne jak dobrze do tego dofitujesz, na elegancko. Osobiscie bym nie kupil, bo sa dosc malo uniwersalne

A i BTW, moze ktos chce kupic t-shirta Palace'a? Payne Grey z ostatniego dropu, rozmiar XL. Nowka. 300 + ship
 
Dobra, mam ostatni strzał z butami. Mogę się nikomu nie podobać, ale ja je chce tylko nie umiem znaleźć. Już kiedyś chyba je tu wrzucałem
IMG_2271.JPG

Pomoże ktoś?
 
Dobra, mam ostatni strzał z butami. Mogę się nikomu nie podobać, ale ja je chce tylko nie umiem znaleźć. Już kiedyś chyba je tu wrzucałem
IMG_2271.JPG

Pomoże ktoś?
Na obrobionej przez super speca fotce fajnie ale w realu pewnie kiepski chiński niedorobiony plastik, kiepskie szczegóły i ta wstawka "moherowa " też będzie lipna.
 
Swoją drogą to dość zabawne, że przed chwilą jak ktoś wyśmiał jakieś dziwne buty to było wielkie oburzenie, a teraz sami pocisnęliście @TYTUS a :D

Co do AirMaxów... O gustach się nie dyskutuje, ale dla mnie one wyglądają jak buty ortopedyczne. Może i są wygodne, a wygląd marny.
 
Już nawet nie w realu, ale na innej fotce (mój poprzedni link do Ebay)
No dopiero później spostrzegłem. Jeżeli to nie podróby to zobaczcie sami jak Nike robi w uja !. Ja pierwsze buty Nike Adidas czy Jeeoka miałem prawie 20 lat temu. Kosztowały wtedy prawie tyle co najniższa miesięczna wypłata ale odróżniały się od innych stylem , materiałem i jakością. Teraz to szmelc za duże pieniądze. Nie powiem niektóre mi się bardzo podobają , ale na żywo tracą część swojego uroku.
 
Nie zgodze sie i do tego o tych modelach adidasa za 2 lata nikt juz nikt nie bedzie pamietac.
Dokładnie. Airy, zwłaszcza te podstawowe modele jak 90 czy 1 to klasyka. Byłą, są i pewnie będą jeszcze długo. Nie wspominam już o JR bo to legenda i tutaj nikt nie ma podjazdu. Podobnie jest z Conversami i Old S od Vansa.
Sam osobiście Adidasa jakoś nie trawię. Mam gdzieś czarne super stary, ale jak przyszła moda na nie w gimbie to leżą w czeluściach szafy.
 
Back
Top