Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Jakie nazwy? Konto PayPal można doładować wyłącznie z konta bankowego o tych samych danych (imię/nazwisko) jak wprowadzone na PayPalu, jeśli wysyłałeś z innych to pp zwróci przelew.
Niby trochę się zgadza,ale to wspólne konto, więc widnieje jeszcze luba.
 
Niby trochę się zgadza,ale to wspólne konto, więc widnieje jeszcze luba.

Nie wiem jak jest w przypadku wspólnego konta, najlepiej zadzwonić, jak jutro po południu nie będzie zaksięgowane, chociaż powinno być okej.
 
Nie wiem jak jest w przypadku wspólnego konta, najlepiej zadzwonić, jak jutro po południu nie będzie zaksięgowane, chociaż powinno być okej.
Tak zrobię.
Ps. Dziwne,że jakiś z Belgii z konta innego, kasa normalnie na moje wplywala. Niby mają procedury, a dziur jak w serze
 
Tak zrobię.
Ps. Dziwne,że jakiś z Belgii z konta innego, kasa normalnie na moje wplywala. Niby mają procedury, a dziur jak w serze

Między kontami Paypal przelewasz bezproblemowo. I przypuszczam, że w ten sposób wpływały środki.
 
Dobra, jakoś tam zakupiłem ten shit od @Evo
Doszło jeszcze takie cuś:
Import charges
No additional import charges at delivery
$38.48
:nono::Duke3d::gdzie:

Ale chuj z tym.
Yo
 
Dobra, jakoś tam zakupiłem ten shit od @Evo
Doszło jeszcze takie cuś:
Import charges
No additional import charges at delivery
$38.48
:nono::Duke3d::gdzie:

Ale chuj z tym.
Yo

Widocznie w aukcji był ten program eBay gdzie clą samemu za pośrednictwem agencji. Oznacza to tylko tyle, że poniosłeś wszelkie koszta i czekasz już tylko na odbiór (masz opłacony VAT).
Pochwal się zdjęciem jak przyjdzie :)
 
@Maciej Szumowski chyba wjadą te:
IMG_1259.PNG

sportowysklep.pl polecacie?
 
Sklep mysle ze legit, na taki wyglada.
Te Tavasy ktore wstawiles to rozmiarowka kobieca czy tam dziecieca, normalne sa drozsze, normalne drozej, ale fajne sa
A widzisz, ja nie zwróciłem uwagi nawet. Wyskoczyła mi reklama na FB i mi się spodobały. Cena też mnie zaskoczyła, ale nie jestem jakoś na bieżąco więc nie przykminilem.
Za kilka dni będę w PL to poszukam gdzieś męskiej rozmiarówka.
 
Rozczarowałeś mnie tą chujnio dla gimbusów :)
Co będzie następne ja się pytam ? NMD czy Yeezy?
Ej, z tego co pamietam sam mi kiedyś podsyłałeś Tavasy tylko, że czarno- białe :D
Na zdjęciach wyglądają spoko, nie wiem jak na żywo. Potrzebuje jakieś lekkie cichobiegi na ciepłe dni, znajdź mi lepsze ;)
 
Ej, z tego co pamietam sam mi kiedyś podsyłałeś Tavasy tylko, że czarno- białe :D
Na zdjęciach wyglądają spoko, nie wiem jak na żywo. Potrzebuje jakieś lekkie cichobiegi na ciepłe dni, znajdź mi lepsze ;)

Na żywo chujnia,tak samo jak te styropianowe NMD. Oba modele kosztują sporo a wyglądają jak najtańsze kierpce z CCC.
Buty kup w UK będzie taniej.

https://www.allsole.com/trainers-cl...tm_medium=affiliate&utm_campaign=AffiliateWin

Rozmiar ?
 
Na żywo chujnia,tak samo jak te styropianowe NMD. Oba modele kosztują sporo a wyglądają jak najtańsze kierpce z CCC.
Buty kup w UK będzie taniej.

https://www.allsole.com/trainers-cl...tm_medium=affiliate&utm_campaign=AffiliateWin

Rozmiar ?
Ten "styropian" w NMD czy UB to boost, ktory jest naprawde super. Nie zawsze to wyglada dobrze (np boost w stan smithach...), ale wygoda niesamowita

Jak asicsy to tylko GL 3, sa wygodne, ale porownujac do Adidasków z boostem to nie maja podejscia nawet
 
Moja dziewczyna ma identyczne i wyglądają świetnie.
Nie wiem czy to pojazd na mnie czy jak? Hahaha :lol:
Na żywo chujnia,tak samo jak te styropianowe NMD. Oba modele kosztują sporo a wyglądają jak najtańsze kierpce z CCC.
Buty kup w UK będzie taniej.

https://www.allsole.com/trainers-cl...tm_medium=affiliate&utm_campaign=AffiliateWin

Rozmiar ?
Właśnie kurde w niedziele lecę do Polski i póki co nie wiem kiedy będę w UK. Pewnie zdążyłyby dojść, ale już będzie lipa z wymianą jakby co. AM nosze 9,5.
 
Back
Top