Cierpliwy i kamień ugotuje

PaweLisu

Bellator
Bantamweight
Czyli złotousty Mariusz Pudzianowski. Wrzucajmy legendarne cytaty Mariusza.

Mariusz-Pudzianowski-KSW-311.jpg



To by nic nie dało:


Tanio skóry nie sprzedam:


Kij wam oko:


 
Filmiku/wywiadu znaleźć nie mogę, ale nie zapominajmy o "rzucaniu się z siekiera na słońce". Mariusz jaki jest taki jest, że strzeli jakiś lapsus językowy to można mu wybaczyć. Mnie akurat bardzo spodobało się stwierdzenie w nazwie tematu, ma w sobie jakąś filozoficzną nutkę.
 
Mariusz nasz niepowtarzalny. Ile on kolorytu wprowadził do polskiego mma :D A bon mot o kamieniu myślę wejdzie do języka potocznego i przeżyje samego Mariusza.
 
Trzeba przyznać, że Mariusz jest fenomenem. Może nie jest genialny, ale naprawdę robi coś wielkiego. Chyba nie ma osoby, która by go nie znała, taka jest prawda. Nie wiem jak to robi. Nie zawsze jego wypowiedzi się elokwentne, ale trzeba jednak mieć do niego pełny szacunek. Czy jest celebrytą? Nawet jeśli tak, to z "górnej półki". Potrafi to wszystko jakoś ułożyć i nie "zeszmacić się". Wszyscy pamiętają jego występy w roli strongmana. Potem miał jako taki sukces w tańcu(można to odebrać jako żart, ale jednak coś tam w tej dziedzinie zrobił). Teraz staje się coraz lepszym zawodnikiem w MMA. Na wielką karierę już za późno, ale według mnie i tak zrobił duży. Popularność MMA w Polsce można zawdzięczać właśnie jemu. Ma w sobie to coś i trzeba mu pogratulować.
 
Jeszcze kilka reklam firmy ubezpieczeniowej




I z serii pomocny Mariusz


Oraz genialna rola aktorska
 
Back
Top