Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Tak to chyba wygląda, a hejterom dupa płonie... Model się zgadza, a czy nasze poglądy ulegną zmianie? Pewnie musieliśmy wszyscy uważać, że w szkołach mają zawsze rację i każda teoria, jakiej nauczają, jest zawsze słuszna i nie da się "cofnąć" do poprzednich poglądów.
Ja chyba tak uważałem, nawet jeśli mi ta teoria ostro nie pasowała. Pamiętam jednak, że mózg mi wywalał error wielokrotnie, bo pewnie zauważał, że coś mu nie pasuje. Ale nie wiedziałem, co... Teraz już wiem
Dałeś się nabrać na chłodziarki?Poproś teścia może Ci kolejną wycieczkę opłaci i odwiedź południową półkulę za kołem podbiegunowym to być może zauważysz co jest podstawowym błędem w tym modelu.
Musiał, hejterowi dupa płonieDałeś się nabrać na chłodziarki?

Zasadniczo dla zabawy dałem się nabrać na komentowanie wysrywów mitomana. Już kiedyś pisałem, że ten człowiek ma początki schizofrenii, niestety teraz jak może dodatkowo przeglądać treści AI w internecie to jest zgubiony.Dałeś się nabrać na chłodziarki?