Ciekawe rzeczy.

Japa małego pingwinka

1685972126453.png
 
Od razu widać, że ci archeolodzy to jakieś prawiczki, moneta w prawym górnym rogu powinna być położona tak żeby kobieta leżała na plecach a nie siedziała lewitując :beczka:
Jesteś człowiekiem małej wyobrazni w takim razie. Zresztą opiera się rekoma o uda, a nie lewituje, natomiast w Twojej wersji facet by lewitował opierając się jedynie na kolanach i to mając całkowicie zgięte podudzia. Chyba jednak wersja archeologów jest prawidłowa
 
Jesteś człowiekiem małej wyobrazni w takim razie. Zresztą opiera się rekoma o uda, a nie lewituje, natomiast w Twojej wersji facet by lewitował opierając się jedynie na kolanach i to mając całkowicie zgięte podudzia. Chyba jednak wersja archeologów jest prawidłowa
:blebleble:
 
Jesteś człowiekiem małej wyobrazni w takim razie. Zresztą opiera się rekoma o uda, a nie lewituje, natomiast w Twojej wersji facet by lewitował opierając się jedynie na kolanach i to mając całkowicie zgięte podudzia. Chyba jednak wersja archeologów jest prawidłowa
A tak na poważnie, to nie wiem dlaczego nie zauważyłem jego nóg tak zgiętych :confused:

Zmyliła mnie tym, że się tak na samych palcach opiera (pomijając drąga), myślałem, że tak potężne palce ma tylko Bastek :awesome:

No i fakt, że ta, o której ja pisałem to jedna z moich ulubionych :lesnarhappy:
 
1686061680746.png
1686061669565.png


No i na koniec jeszcze to ( AI też może być spoko, wiadomo :P). Mamy satelity i starshipy a oni Wciąż odkrywają nowe Nazca drawings :eddieconspiracy:

 
Back
Top