Ciekawe rzeczy.

Ta jednometrowa łajba ma przepłynąć Atlantyk
2TCGHiE.png
 
Ponieważ jak już wysypałem dzisiaj w innym wątku nie uważam części was za prawdziwe osoby (właśnie dlatego "was" piszę z małej, bo nie uważam części z was za prawdziwych), skąd wynika moja niechęć do dyskusji z profilami, za którymi powątpiewam, że stoją prawdziwe osoby z krwi i kości a za to algorytmy zorientowane na podtrzymanie dyskusji nawet kosztem wygenerowania ciężkich nonsensów. Może moje wątpliwości biorą się stąd, bo prostu nie wierzę, że dorośli mężczyźni mogą być wyborcami PO, Hołowni, zwolennikami przymusowych szczepień itd. itd. (czyt: przeciwnikami cywilizacji), nie wiem.

Można sprawiać wrażenie żywego, rozumnego, nawet inteligentnego osobnika będąc zwykłą pustą skorupą bez duszy.

Sami sprawdźcie:

 

 

Ja pierdole już bardziej zmanipulować treścią się chyba nie dało. Przecież wyraźnie jest w artykule mowa o pestycydach, to że to były akurat rośliny GMO nie ma znaczenia. Równie dobrze mogły by tam rosnąć kwiatki zamiast GMO kukurydzy i po tym oprysku i tak by się pszczoły osypały. Szkoda, że jeszcze nie podkreślili i pogrubili literek GMO w tytule, żeby było lepiej widać. Dziennikarskie ścierwa.
 
Back
Top