Ciekawe rzeczy.

Screenshot_20190910-105545_Instagram.jpg

Taktyka legionistów
 


Polacy nie posiadają broni bo najzwyczajniej w świecie im się tego pozwolenia zdobyć nie chce lub jej nie potrzebują. Zdobywanie przeze mnie pozwolenia a później całego patentu strzeleckiego było jedną z najprostszych "urzędowych" spraw jakie załatwiałem w swoim życiu. Śmieszy mnie jak jeden Janusz z drugim (oczywiście nie mam tutaj na myśli Ciebie) lamentują, że Polacy nie mają dostępu do broni. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby uzyskać wszelkie potrzebne kwalifikacje do posiadanie jej
 
Polacy nie posiadają broni bo najzwyczajniej w świecie im się tego pozwolenia zdobyć nie chce lub jej nie potrzebują. Zdobywanie przeze mnie pozwolenia a później całego patentu strzeleckiego było jedną z najprostszych "urzędowych" spraw jakie załatwiałem w swoim życiu. Śmieszy mnie jak jeden Janusz z drugim (oczywiście nie mam tutaj na myśli Ciebie) lamentują, że Polacy nie mają dostępu do broni. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby uzyskać wszelkie potrzebne kwalifikacje do posiadanie jej
A możesz napisać coś o tym jak na prawdę jest z tą obroną bronią palną jakby mi się ktoś do domu wjebał ? :lol: Ludzie różne rzeczy gadają a ja sam też do końca nie wiem.
 
Oni byli naszymi Wasalami. Czyli my bylismy ich seniorami czy jak? Móglbys nakreslic trochę ten okres? Szczerze to czasy przed panowaniem pierwszych Piastów to nie bardzo czaję
na pomorzu osiedlili się Wikingowie handlarze i jakiś klan bronił Słowian od morza i z nami handlował , był podległy i uznawał za wodza któregoś z naszych słowiańskich wodzów
 
A możesz napisać coś o tym jak na prawdę jest z tą obroną bronią palną jakby mi się ktoś do domu wjebał ? :lol: Ludzie różne rzeczy gadają a ja sam też do końca nie wiem.

@dizel77 luju sorki ale przeoczyłem post. Co tu dużo mówić, prawo użycia broni określa sytuacje kiedy można ją wykorzystać lecz jak to w naszym kraju bywa prawo jest takie jak zinterpretuje je prokurator.



Tutaj przykład jakich mamy prokuratorów i sędziów w Polsce. Bronią bandytów a Polacy mają bać się bronić i zostaje im tylko bycie bierną ofiarą. Niestety ta sytuacja to nie jest wyjątek tylko norma, chociaż z drugiej strony bywają też takie sytuacje jak ta https://wiadomosci.wp.pl/bandyci-ch...na-wyszkolonego-instruktora-6235069658093185a i w tym wypadku rzeczywista ofiara zajścia nie została pociągnięta do odpowiedzialności prawnej za obronę własnego życia i zdrowia.
 
Back
Top