Ciekawe rzeczy.

2% utrata plodnosci? Wow, jwstesmy zgubieni

Oj tam, my im płodność poprawiliśmy, biorąc jak swoje :star wars:
Jak komuś oczywiście nie przeszkadzał wygląd, ale ludzie z tego co zauważyłem nie byli, nie są i pewnie nie będą zbyt wybredni...:stevecarell::neildegrassewhoa:
 
Oj tam, my im płodność poprawiliśmy, biorąc jak swoje :star wars:
Jak komuś oczywiście nie przeszkadzał wygląd, ale ludzie z tego co zauważyłem nie byli, nie są i pewnie nie będą zbyt wybredni...:stevecarell::neildegrassewhoa:
Czy zatem mam pytac kto i jak nas uratuje?
;) ;) ;)
 
22144ade53a4e2b520535ca119be57a2.jpg
 
ja tam czekam aż kiedyś spadnie.
Przejrzałem jego kanał i obawiam się o typa. On jest jakby za bardzo spięty i zestresowany podczas tych wspinaczek(co jest zrozumiałe) ale to może kiedyś spowodować jego upadek. Najlepsi w tym Alex Honnold to wyglądają jakby nie czuli emocji tam na gorze, są rozluźnieni i to widać po ich ruchach. Ten chłopak tego nie ma! Oby to wytrenował(jesli wogole takie cos sie da wytrenować) bo sympatyczny i naprawde szkoda by go było!
 
Przejrzałem jego kanał i obawiam się o typa. On jest jakby za bardzo spięty i zestresowany podczas tych wspinaczek(co jest zrozumiałe) ale to może kiedyś spowodować jego upadek. Najlepsi w tym Alex Honnold to wyglądają jakby nie czuli emocji tam na gorze, są rozluźnieni i to widać po ich ruchach. Ten chłopak tego nie ma! Oby to wytrenował(jesli wogole takie cos sie da wytrenować) bo sympatyczny i naprawde szkoda by go było!
a mnie by nie było szkoda, sam się prosi o nieszczęście, ale wiadomo wyświetlenia na YT najważniejsze.
 
jak np ten kretyn:

Różnią się od siebie, bo ten pierwszy to wspinacz, a ten drugi to dzban, który trenował sztuki walki - pewnie żeby ciosami stalowych pięści wykuwac sobie drogę/nowe chwyty/chujwiecobopopierdolonygość. Szanse że pierwszy spadnie są niewielkie, jakieś kilka procent max.
:kis:
 
Back
Top