Ciekawe rzeczy.

Może tak być :) Ja w ogóle nie uważam tych testów za miarodajne z prostego powodu, czasem wystarczy więcej szczęścia niż rozumu do rozwiązania specyficznego testu. Ktoś może bardziej lubić układanki, a ktoś rzeczywiście używać tej inteligencji nie osiągając wysokich wyników. Ważne jest wykorzystywanie zdobytej wiedzy, a nie wynik. To samo z maturą itp.
Depresja ma duży wpływ na wyniki IQ, a szczęściem można tylko podbić max kilka pkt ( trzeba mieć mega farta w specjalistycznych testach żeby tak się stało).

Te testy są głównie na fluid IQ, a to tylko jedna z wielu gałęzi.
 
Doda ma 156IQ i jest członkiem MENSA. Od momentu kiedy się dowiedziałem wolę być przygłupem.
Ten wynik Dody jest na prawdę podejrzany, może komuś zrobiła loda za kulisami. Ale nie znam jej osobiście, więc mogę tylko spekulować.
 
Może tak być :) Ja w ogóle nie uważam tych testów za miarodajne z prostego powodu, czasem wystarczy więcej szczęścia niż rozumu do rozwiązania specyficznego testu. Ktoś może bardziej lubić układanki, a ktoś rzeczywiście używać tej inteligencji nie osiągając wysokich wyników. Ważne jest wykorzystywanie zdobytej wiedzy, a nie wynik. To samo z maturą itp.
Co by jednak nie mówić to ludzie z wyższym IQ częściej osiągają sukces niż Ci z mniejszym. Oczywiście to nie jest zasada ale jednak jako pojedynczy czynnik wpływający dobrze na naszą przyszłość to jest najlepszy pośród innych. :lol:

ja mam równe 100 swoją drogą :lol:
 
Co by jednak nie mówić to ludzie z wyższym IQ częściej osiągają sukces niż Ci z mniejszym. Oczywiście to nie jest zasada ale jednak jako pojedynczy czynnik wpływający dobrze na naszą przyszłość to jest najlepszy pośród innych. :lol:

ja mam równe 100 swoją drogą :lol:
Jaki miałeś test i w jakim wieku?
 
Co by jednak nie mówić to ludzie z wyższym IQ częściej osiągają sukces niż Ci z mniejszym. Oczywiście to nie jest zasada ale jednak jako pojedynczy czynnik wpływający dobrze na naszą przyszłość to jest najlepszy pośród innych. :lol:

ja mam równe 100 swoją drogą :lol:
Ja jakies 40% więcej :lesnarhappy:
Przy testach z GW więcej :jjsmile:
 
tak, trudne to było na maksa
Zrób sobie testy te co wysłałem na poprzedniej stronie, czyli od mensy duńskiej i norweskiej. To są najbardziej miarodajne w sieci jakie znam. Najlepiej po 9 godzinach snu i mocnym śniadaniu.

Oczywiście to nie jest to samo co robienie testu na żywo przy osobach sprawdzających i z większym stresem.
 
Te testy są głównie na fluid IQ, a to tylko jedna z wielu gałęzi.
Dokładnie, to jest odpowiedź co do tych testów.

Bardziej od IQ cenię wykorzystywanie własnego mózgu do skomplikowanych operacji, czyli wręcz kreowanie własnego/opartego na sprecyzowanych celach zadania. Mózg można ćwiczyć chyba do końca życia, więc w tym widzę większy użytek. Wszystkie te testy/egzaminy opierają się na zakończeniu pewnego etapu, a przecież ciężko stwierdzić kiedy przychodzi koniec wchłaniania wiedzy.
 
Dokładnie, to jest odpowiedź co do tych testów.

Bardziej od IQ cenię wykorzystywanie własnego mózgu do skomplikowanych operacji, czyli wręcz kreowanie własnego/opartego na sprecyzowanych celach zadania. Mózg można ćwiczyć chyba do końca życia, więc w tym widzę większy użytek. Wszystkie te testy/egzaminy opierają się na zakończeniu pewnego etapu, a przecież ciężko stwierdzić kiedy przychodzi koniec wchłaniania wiedzy.
IQ to dalej najlepszy pojedynczy wyznacznik sukcesu, ale składa się mniej więcej na ~20% ( tutaj badania się różnią). Także zostaje nam ~80% innych czynników, oczywiście jak ktoś ma IQ poniżej ~80 to będzie miał dużo trudniej sobie przyswoić informacje od osoby z średnim / i wyższym IQ.
 
Ciekawe skad ma na to pieniazki...

To start z 5 grudnia. Utracono łączność z pierwszym członem podczas wejścia w atmosferę no i nie było szans na lądowanie na platformie. Samo dokowanie do ISS odbyło się bez przeszkód. Elon powiedział, że mimo wszystko będą się starali odzyskać ten 1 człon.

//Wideło
 
Zrób sobie testy te co wysłałem na poprzedniej stronie, czyli od mensy duńskiej i norweskiej. To są najbardziej miarodajne w sieci jakie znam. Najlepiej po 9 godzinach snu i mocnym śniadaniu.

Oczywiście to nie jest to samo co robienie testu na żywo przy osobach sprawdzających i z większym stresem.

143 przed chwilą, kiedyś (z 5 lat temu) miałem bodajże 135 lub 137 (wtedy na tym http://pitagoras.pl/test20/test-iq.php miałem 150 na max 165)
Są/Były w necie trudniejsze testy do "elitarnych" organizacji, pamiętam, że w przykładowym egzaminie do jednej z nich nie miałem pojęcia o co chodzi przy ani jednym teście :lol:

IQ można traktować jak "talent" - możesz mieć zajebiste murzyńskie geny, ale jak będziesz siedzieć na dupie zamiast trenować to i tak będziesz tylko spasionym nierobem. Większość ludzi się nie rozwija w zakresie myślenia, wprowadźcie sobie w życie takie podejście https://www.lesswrong.com/posts/PBRWb2Em5SNeWYwwB/humans-are-not-automatically-strategic i prześcigniecie każdego kto o tym nie myśli, niezależnie jakie ma IQ. Do tego myślenie w notatniku zamiast w samej wyobraźni, ludzie których uważamy za geniuszy korzystali non-stop z notatników - da Vinci, Feynman, Luhmann i masa innych. Ja swoje IQ wymieniłbym w każdej chwili na wyższe EQ i mniej problemów z podejmowaniem decyzji.
 
pierwsza polska foteczka satelitarna z kosmosu (tzn z okolic kopuły nad dyskiem)

pwsat2_pld_1_2_final_201812051040.jpg

https://pw-sat.pl/pw-sat2-zrobil-pierwsze-polskie-zdjecia-satelitarne/
 
Wiem, wiem. Szkoda tylko że teraz ludzie nie będą mieli miejsca żeby usiąść na ławce.
czizas Ty to chyba musisz być bardzo nieszczęśliwy :lol: fajny pokaz ulicznej sztuki ale i tak trzeba się skupić na negatywnych rzeczach chuj z tym, że tam pewnie od groma ławek jest.
 
czizas Ty to chyba musisz być bardzo nieszczęśliwy :lol: fajny pokaz ulicznej sztuki ale i tak trzeba się skupić na negatywnych rzeczach chuj z tym, że tam pewnie od groma ławek jest.
Za dużo patoli widuję na co dzień to może temu jestem taki negatywny, ale masz rację pomysłowo to jest zrobione.
 
Back
Top