Ciekawe rzeczy.

Za 5-10 milionów lat będziemy mieć nowy ocean - aktualnie zaczął się formować w Etiopii. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać.

GOpX7Mea8AA_0gI.jpg
 
Czemu dentyści tak naciskają na usuwanie ósemek? Mają takie procedury.

Jest to btw biznes warty 3.5 mld USD (same ósemki).

Ale czemu tak naprawdę?

Bo ósemki są powiązane z sercem i szyszynką, bez ósemek nie ma dostaw energii do tych ośrodków... Teraz to nabiera sensu.

Pamiętam jak jednej lekarce zaproponowałem to, co sama mi proponowała (zrobienie przegrody, bo mam katar dwa razy w roku, hehe).

Stwierdziłem że słychać, że sama ma zatkany nos, więc niech sobie pierwsza zrobi, a jak będzie ok to ja się zastanowię.

Jak myślicie, przystała na moją propozycję? :lesnarhappy:
 
Czemu dentyści tak naciskają na usuwanie ósemek? Mają takie procedury.

Jest to btw biznes warty 3.5 mld USD (same ósemki).

Ale czemu tak naprawdę?

Bo ósemki są powiązane z sercem i szyszynką, bez ósemek nie ma dostaw energii do tych ośrodków... Teraz to nabiera sensu.

Pamiętam jak jednej lekarce zaproponowałem to, co sama mi proponowała (zrobienie przegrody, bo mam katar dwa razy w roku, hehe).

Stwierdziłem że słychać, że sama ma zatkany nos, więc niech sobie pierwsza zrobi, a jak będzie ok to ja się zastanowię.

Jak myślicie, przystała na moją propozycję? :lesnarhappy:
Ósemki to zęby na które nie ma za bardzo miejsca w szczękach wielu ludzi. Do tego leniwi jak ja niezbyt dokładnie jadą szczotką do końca szczęki. Efekt? Wszystkie cztery zepsute i wyrwane w tym jedna operacyjnie. W niczym to nie schodzi. Z drugiej strony można tylko zaśmiać się z tych którzy ulegają namowom.
To samo z migdałami. Też namawiają i też uważam że jeśli są chore to wyjebać ale nie "na zapas". Sam nie mam ani jednego. Zostały usunięte jeszcze za komuny poniewaz w wyniku ciągłego stanu zapalnego miałem permanentne infekcje gardła i okolic. Po wycięciu moje zdrowie poprawiło się wręcz niewiarygodnie. Jedna infekcja na kilka lat. Dopiero jak dzieci poszły do przedszkola to zaczęły mnie bombardować większą ilością chorób.
 
Last edited:
Ósemki to zęby na które nie ma za bardzo miejsca w szczękach wielu ludzi. Do tego leniwi jak ja niezbyt dokładnie jadą szczotką do końca szczęki. Efekt? Wszystkie cztery zepsute i wyrwane w tym jedna operacyjnie. W niczym to nie schodzi. Z drugiej strony można tylko zaśmiać się z tych którzy ulegają namową.
To samo z migdałami. Też namawiają i też uważam że jeśli są chore to wyjebać ale nie "na zapas". Sam nie mam ani jednego. Zostały usunięte jeszcze za komuny poniewaz w wyniku ciągłego stanu zapalnego miałem permanentne infekcje gardła i okolic. Po wycięciu moje zdrowie poprawiło się wręcz niewiarygodnie. Jedna infekcja na kilka lat. Dopiero jak dzieci poszły do przedszkola to zaczęły mnie bombardować większą ilością chorób.
jego ósemki były powiązane z czymś mózgopodobnym prawdopodobnie i teraz pierdoli od rzeczy jakieś kocopoły bo mu energię odebrało
:awesome:
 
Czemu dentyści tak naciskają na usuwanie ósemek? Mają takie procedury.

Jest to btw biznes warty 3.5 mld USD (same ósemki).

Ale czemu tak naprawdę?

Bo ósemki są powiązane z sercem i szyszynką, bez ósemek nie ma dostaw energii do tych ośrodków... Teraz to nabiera sensu.

Pamiętam jak jednej lekarce zaproponowałem to, co sama mi proponowała (zrobienie przegrody, bo mam katar dwa razy w roku, hehe).

Stwierdziłem że słychać, że sama ma zatkany nos, więc niech sobie pierwsza zrobi, a jak będzie ok to ja się zastanowię.

Jak myślicie, przystała na moją propozycję? :lesnarhappy:
3 lata temu usuwana ósemka bo była kompletnie rozjebana. 500 zł :gdzie:
Reszta zębów mądrości narazie zdrowa
 
Czemu dentyści tak naciskają na usuwanie ósemek? Mają takie procedury.

Jest to btw biznes warty 3.5 mld USD (same ósemki).

Ale czemu tak naprawdę?

Bo ósemki są powiązane z sercem i szyszynką, bez ósemek nie ma dostaw energii do tych ośrodków... Teraz to nabiera sensu.

Pamiętam jak jednej lekarce zaproponowałem to, co sama mi proponowała (zrobienie przegrody, bo mam katar dwa razy w roku, hehe).

Stwierdziłem że słychać, że sama ma zatkany nos, więc niech sobie pierwsza zrobi, a jak będzie ok to ja się zastanowię.

Jak myślicie, przystała na moją propozycję? :lesnarhappy:
:juanlaugh:

Zasadniczo to linia, która jest poprowadzona po czymś w kształcie kuli raczej nie spełnia warunków bycia prostą.
 
Back
Top