Ciekawe rzeczy.


Ten konkretny gatunek ptaków atakuje wysokich, dużych i łysiejących facetów. Dobrze, że w Polsce nie występuje, lokatorzy piwnicy mogą tulić się spokojnie :suchykarol:
 
 

Ten konkretny gatunek ptaków atakuje wysokich, dużych i łysiejących facetów. Dobrze, że w Polsce nie występuje, lokatorzy piwnicy mogą tulić się spokojnie :suchykarol:
No ja też zostałem raz tak zaatakowany w Polsce, a miałem na głowie czapkę z daszkiem... :lol: też był to jakiś czarny ptak, ale chyba nie ten z Australii
:benny: czyli nie jesteśmy tak do końca bezpieczni...
:boss::juanlaugh:
 
"mózg" czarnego jest jak ptaka mały i pusty, trzeba nim zarządzać.

Czarny jest genetycznie stworzony do bycia pod batem inaczej będzie to co się dzieje w USA czy zachodniej Europie.

Ludzie kilkaset lat temu to wiedzieli i wszystko było dobrze, dziś jebane lewactwo to zatraciło ale jeszcze będzie pięknie. Chiny sobie na to nie pozwolą
 
Screenshot_2024-01-26-23-57-14-500~2.jpg

Screenshot_2024-01-26-23-58-31-185~2.jpg

Zmarł...
Screenshot_2024-01-27-00-06-02-122~2.jpg
:benny:
 
"mózg" czarnego jest jak ptaka mały i pusty, trzeba nim zarządzać.

Czarny jest genetycznie stworzony do bycia pod batem inaczej będzie to co się dzieje w USA czy zachodniej Europie.

Ludzie kilkaset lat temu to wiedzieli i wszystko było dobrze, dziś jebane lewactwo to zatraciło ale jeszcze będzie pięknie. Chiny sobie na to nie pozwolą
Ciężko dyskutować z faktami
 
Zachęcam wszystkich do zaznajomienia się z historią Polski od roku 1945 do końca ruskiej okupacji która nieformalnie zakończyła się dopiero na początku lat 90 ubiegłego wieku. Przy czym najgorszy czas dla prawdziwych patriotów przypadł na pierwsze dziesięciolecie obecności tutaj ruskiego okupanta.
 
Back
Top