Chael odpowiada Silvie :)

bigfoot-silva.jpg




Pojazd :D
 
Nie wolno sie śmiac z czyjejś choroby. Choć Sonnen zrobił to w dość zabawny sposób - trzeba mu to akurat przyznać:-)
 
Wycieczki osobiste tego typu pokazują jedynie jakim idotą jest Sonnen. Powinien wysilić się na coś lepszego...
 
jedyny niesmieszny aspekt tej riposty to fakt, ze choroba to niekoniecznie najlepszy temat do zartow,



ale i tak mistrz :-):-)



w koncu Pezao zaczal (tym razem)
 
Przesadził i to za bardzo, a on taki swietny i wspaniały tylko dupe kłuł. PiorunPL dzisiaj się z tobą zgadzam.
 
Obstawiam, ze teraz Silvy, Minotaury i inne Brazole siedza i mysla "o co Sonnenowi chodzilo?" ;-)

az w koncu Werdum wyczail i tlumaczy:


xao3mp.gif
 
Może i zdupy, tylko inni są na tyle inteligentni że nie dają się złapać, a on tak naśmiewa się ze wszystkich , a sam dupe umoczył.
 
No mam nadzieję, że BF odpowie i go jakoś zjedzie, gość jest wkurzający strasznie
 
Sonnen zawsze jechał prostactwem, tak się dobrze sprzedaje i taki pozostanie. Ja nie lubiłem, nie lubię i nie polubię jego żartów bo okazują brak szacunku innym fighterom.
 
@ puczi:

No mam nadzieję, że BF odpowie i go jakoś zjedzie






wątpię.







Btw. Ciekaw jestem co Sonnen powie o "painkillers'ach" zażytych przez innego Silvę tuż przed walka z Okamim....? :-):-)
 
Od dawna chcę, żeby zdobył pas tylko po to, by usłyszeć jego trash talk następnego dnia/tygodnia ;)
 
Back
Top