Chael odpowiada Silvie :)

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
bigfoot-silva.jpg

Pojazd :D

Anonymous

NoLife FC
Nie wolno sie śmiac z czyjejś choroby. Choć Sonnen zrobił to w dość zabawny sposób - trzeba mu to akurat przyznać:-)

heileris

ONE FC
Lightweight
Wycieczki osobiste tego typu pokazują jedynie jakim idotą jest Sonnen. Powinien wysilić się na coś lepszego...

raphaelius

EFC Africa
Bantamweight
jedyny niesmieszny aspekt tej riposty to fakt, ze choroba to niekoniecznie najlepszy temat do zartow,

ale i tak mistrz :-):-)

w koncu Pezao zaczal (tym razem)

Seven25

KSW
Featherweight
Przesadził i to za bardzo, a on taki swietny i wspaniały tylko dupe kłuł. PiorunPL dzisiaj się z tobą zgadzam.

spa

WSOF
Welterweight
Obstawiam, ze teraz Silvy, Minotaury i inne Brazole siedza i mysla "o co Sonnenowi chodzilo?" ;-)

az w koncu Werdum wyczail i tlumaczy:

xao3mp.gif

Seven25

KSW
Featherweight
Może i zdupy, tylko inni są na tyle inteligentni że nie dają się złapać, a on tak naśmiewa się ze wszystkich , a sam dupe umoczył.

Puczi

Dobry człowiek
No mam nadzieję, że BF odpowie i go jakoś zjedzie, gość jest wkurzający strasznie

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Sonnen zawsze jechał prostactwem, tak się dobrze sprzedaje i taki pozostanie. Ja nie lubiłem, nie lubię i nie polubię jego żartów bo okazują brak szacunku innym fighterom.

Anonymous

NoLife FC
@ puczi:

No mam nadzieję, że BF odpowie i go jakoś zjedzie

wątpię.

Btw. Ciekaw jestem co Sonnen powie o "painkillers'ach" zażytych przez innego Silvę tuż przed walka z Okamim....? :-):-)

Miedziak

BAMMA
Welterweight
Od dawna chcę, żeby zdobył pas tylko po to, by usłyszeć jego trash talk następnego dnia/tygodnia ;)