Capoeira vs. mma - warte osobnego tematu ;-)

efektwone,aczkolwiek uważam, że ta dyscyplina w starciu z "klasyczną" formą MMA nie ma zbyt wielu szans:) widziałem akcje odwrotne - koleś się bujał,bujał i padał nieprzytomnym po pierwszej kontrze :)
 
Bo to 1 z gości którzy być może wystąpią w TUF 15, a jeśli nie tam to w TUF Brasil. Już próbował swych sił, ale się nie udało. Ciekawy pojedynek mma vs. Capoeira. W skórze by zginął - stąd nowy temat :-)







Edit. Ale faktycznie mogłem dać do tematu, gdzie w/w sytuacja była opisywana przez pana Alemao
 
wiem wiem ale ta scena z filmu jest jak najbardziej prawdopodobna nie uwazasz ? :)
 
klip juz niejednokrotnie pojawial sie na forum w roznych tematach :)



KO ladne, ale Ci goscie nie maja jakiejs przyszlosci w MMA moim zdaniem, nawet nie sadze, zeby do TUFa sie zalapali.
 
No już tyle się natworzyło tych tematów, że spokojnie można dla nich stworzyć jakiś odrębny dział...


Z ciekawostek wiem, że Anderson Silva posiada żółty pas w capoeira (początkujący).
 
Skoro jesteśmy już przy capoeirze, to kojarzycie jakiegoś bardziej znanego zawodnika który wykorzystywał by w MMA techniki z capoeiry właśnie?
 
Capoeira tym mozna tylko zacząć jak J "Małpeczka" J, a nie da się skończyć.
 
Z ciekawostek wiem, że Anderson Silva posiada żółty pas w capoeira (początkujący).


BZDURY!! Wierutne kłamstwo!



Stopień Andersona to żółty sznurek ;) w capoeirze nie mają pasów, nie stać ich i/lub przeszkadzają w tańcu
 
oj kaczka...



niech przyślą capułejre do jakiejś sekcji bidżejdżej, nauczą się o co chodzi w dominacji nad drugim hjuman beingiem



powiem tak, moja exdupcia trenowała kapo i .... chuja to daje



ps. sam trochę umiem, kaczka wyskocz:D ;)
 
Back
Top