Bycie pewnym siebie przed walką, czyli zróżnicowane charaktery zawodników

Gdzie niby jest ten luz u Helda? Chłopak jest spięty przed kamerą i ogólnie wydaje się być nieśmiały jak typowy Polak. To, że jest piekielnie utalentowany i już na tę chwilę ma olbrzymie umiejętności to wcale nie znaczy, że jest wyluzowany...
Też mi się zdaje, że bardzo mocno się spina i jest nieśmiały. Co by nie było, nie ma się co oszukiwać, nie mylmy tego z buractwem, ale brawura i pewna taka zakrzywiona granica skromności jednocześnie będąca wielką wiarą we własne możliwości jest niezbędna. Przykład? Ktoś w Ciebie celuje z mojej sygnatury.
 
Przypominam się. Chyba już jest "popołudniu"?
Trochę dupa bo nie znalazłem na mailu magisterki kolegi z bibliografią i nie pamiętam tytułów jakie mi pożyczał. Na pewno warto poczytać Johna Douglasa, który jest guru profilerów kryminalistycznych. W Polsce powinny być też dostępne prace Jana Gołębiewskiego.
 
Trochę dupa bo nie znalazłem na mailu magisterki kolegi z bibliografią i nie pamiętam tytułów jakie mi pożyczał. Na pewno warto poczytać Johna Douglasa, który jest guru profilerów kryminalistycznych. W Polsce powinny być też dostępne prace Jana Gołębiewskiego.
Dzięki!
 
Back
Top