By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

Są rozsądne teraz pomimo boomu. Spaść nie powinny mocno
We wro jest więcej chętnych na mieszkania z rynku wtórnego niż mieszkań. Nowe pobudowane osiedla stoją z niewykupionymi miejscami, a jeszcze mnóstwo dookoła się buduje na różnym etapie inwestycji. Niektóre kończą, niektóre wychodzą z ziemi.
 
We wro jest więcej chętnych na mieszkania z rynku wtórnego niż mieszkań. Nowe pobudowane osiedla stoją z niewykupionymi miejscami, a jeszcze mnóstwo dookoła się buduje na różnym etapie inwestycji. Niektóre kończą, niektóre wychodzą z ziemi.
W sensie? Rozumiem ze brakuje mieszkań z drugiej ręki. A niewykupione miejsca?
 
W sensie? Rozumiem ze brakuje mieszkań z drugiej ręki. A niewykupione miejsca?
Nom. Te z drugiej ręki raz dwa schodzą. Po kilku chętnych (takich na prawdę zdecydowanych), a nówki stoją puste i ciągle są budowane.
 
Nom. Te z drugiej ręki raz dwa schodzą. Po kilku chętnych (takich na prawdę zdecydowanych), a nówki stoją puste i ciągle są budowane.
Ciekawe, sa deweloperzy we Wrocławiu którym sprzedaż o 300% skoczyla. To ze wyglądają na puste nie znaczy ze sa na rynku. Wszyscy deweloperzy chodzą teraz zadowoleni jak Tytus po wyborach.
 
Ciekawe, sa deweloperzy we Wrocławiu którym sprzedaż o 300% skoczyla. To ze wyglądają na puste nie znaczy ze sa na rynku. Wszyscy deweloperzy chodzą teraz zadowoleni jak Tytus po wyborach.
Może i tak jest. Myślę że te mieszkania to na pewno są na rynku tylko ile jeszcze ludzie wykupią tych mieszkań to nie wiem. Widać niewykorzystany potencjał i jestem ciekaw czy mimo dobrej sprzedaży to czy w skali całej inwestycji i założeń to czy taki niepełny wykup mieszkań zadowala i spełnia to co sobie developerzy założyli.

No i każdym następnym którzy stawiają te nowe osiedla będzie coraz trudniej.

Wielu z nich musiało obniżyć cenę żeby mieszkania załapał się na widełki w mdm. To oczywiście też wpłynęło na mniej w kieszeni.
 
Stary żyd kiedyś powiedział do syna: Synu, ty się nie ucz oszczędzać, Ty się ucz zarabiać.

I niech to motto nam wszystkim obecnym tu przyświeca.
Na zarobki nie narzekam. Powiedziałbym, że są dobre, a póki co gdybym chciał więcej wycisnąć musiałbym zrezygnować z życia rodzinnego i z poradni, a tego nie chcę, bo gonienie za hajsem stawiam na drugi plan. Po prostu muszę nie wydawać jak popadnie. Wczoraj mi przyszło zestawienie z zakupów przez internet i na same ciuchy z Zary dla córki poszło prawie 1000 zł w kwietniu...
 
@MuraS które banki zgadzają się na zabezpieczenie kredytu hipotecznego na innej nieruchomości kredytobiorcy, aby uniknąć angażowania gotówki we wkład własny? Zabezpieczyłbym kredyt na nowe mieszkanie, mieszkaniem, w którym nie mieszkam, a jestem właścicielem. Pytam z czystej ciekawości, bo chcę sobie pewnie rzeczy rozplanować na najbliższe dwa lata. Nie wiem czy mam trochę więcej odkładać, co w sumie nie będzie problemem, szczególnie jak żona wróci do pracy w przyszłym roku.
 
@MuraS które banki zgadzają się na zabezpieczenie kredytu hipotecznego na innej nieruchomości kredytobiorcy, aby uniknąć angażowania gotówki we wkład własny? Zabezpieczyłbym kredyt na nowe mieszkanie, mieszkaniem, w którym nie mieszkam, a jestem właścicielem. Pytam z czystej ciekawości, bo chcę sobie pewnie rzeczy rozplanować na najbliższe dwa lata. Nie wiem czy mam trochę więcej odkładać, co w sumie nie będzie problemem, szczególnie jak żona wróci do pracy w przyszłym roku.
PKO BP, BZ WBK,
@MuraS efl?
@MMAkłowicz jakie ubez. Wspolpracuja z EFL?
No jest taka firma Europejski Fundusz Leasingowy. Nawet ma największy udział w rynku. Jeśli chodzi o warunki cenowe to podobnie do GNB.
 
Okazało się, że zwrot z podatku wczoraj przyszedł. W końcu kasa "na buty, szach mat libertarianie" :bleed:
 
Podziel sie, szach mat lewaku ;)
Płać podatek to kochane państwo da!
gdyby-nie-bylo-pitu-to-bym-nie-dostal-zwrotu-podatku-i-z-czego-bym-sobie-kupil-nowe-buty-szach-mat-libertarianie.jpg
 
Pytanie do specjalistów IT. Będę miał teraz trochę wolnego czasu, spędziłbym ten czas jakoś pożytecznie. Lepiej zacząć naukę Wordpressa czy Bootstrapa? Na razie klepie jakieś proste stronki za małe pieniądze, chciałbym żeby zaczęły one wyglądać jakoś bardziej profesjonalnie. HTML, CSS ogarnięty. Javascript w miarę.
 
Pytanie do specjalistów IT. Będę miał teraz trochę wolnego czasu, spędziłbym ten czas jakoś pożytecznie. Lepiej zacząć naukę Wordpressa czy Bootstrapa? Na razie klepie jakieś proste stronki za małe pieniądze, chciałbym żeby zaczęły one wyglądać jakoś bardziej profesjonalnie. HTML, CSS ogarnięty. Javascript w miarę.
Ale chcesz pisac pluginy/skorki do WP? Bo jako CMS to jest do ogarniecia w pol dnia dosc doglebnie. Bootstrap sugeruje, ze gdzies okolice layoutu chcesz, tak? @Lemur o ile dobrze pamietam w tych tematach siedzi. Dobrze pamietam?
 
Back
Top