By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

Nie rozpędzałbym się z tymi 450, ale nawet te 250 to nie są chyba grosze skoro chcesz robić w Wawie za 2k na rękę... Pojedziesz na zmywak, podreperujesz angielski i za jakiś czas będziesz stał za barem.
 
Nie rozpędzałbym się z tymi 450, ale nawet te 250 to nie są chyba grosze skoro chcesz robić w Wawie za 2k na rękę... Pojedziesz na zmywak, podreperujesz angielski i za jakiś czas będziesz stał za barem.

Wstępnie taki miałem plan. Mam czas do 20 gudnia by się zastanowić co wybrać :)
 
Jak masz gdzie lądować to bym się nie zastanawiał. Jeśli jedziesz sam i w ciemno to potrzebna grubsza analiza.
 
Coraz bardziej sie boje ze trafiłem do sekty: dostałem dzisiaj propozycje żebym dopasowywał sobie sobie system wynagrodzenia do tego co udało mi się w danym miesiącu osiągnąć #zaufanie
 
@Masu Chyba że przejrzeli Cię że walisz w chuja ;)
Nie rozumisz-jest wręcz odwrotnie. Zalezy im na mnie bo mam efekty 3 razy lepsze niż koledzy i sam lepiej wiem na co nacisk polozyc żeby wszystko dzialalo. Ale wymaga to zupełnie innego działania niż byli założenie na poczatku. To jest piękne na firma dostosowuje sie do rynku w ulamku sekundy. Nigdy wczesniej tego nie widziałem
 
Pogratulować takiej pracy i pracodawcy
bjbz9t.gif
 
Dobrej roboty/wykonanej pracy przede wszystkim :) Pamietaj juz jest weekend :)
 
Odwieszał ktoś może działalność przez niego EPUAP? Bo nie wiem jak się do tego skurwiałego systemu zabrać. Mam już konto, już nawet kiedyś pozew wysłałem. Ale tego nie potrafię zrobić :boystop:
 
Z doswiadczen znajomych wnioskuje ze EPUAP to swietne narzedzie ale przez bande niekompetentnych urzednikow nie funkcjonuje jak trzeba.
 
Na Śląsku 2 tys to marzenie na początek(chyba, że masz fach, kierowca tira itd).

W Elblągu (Wschodnia Polska B) w fabryce mebli płacą na dzień dobry 1700 na rękę. Jeśli na uprzemysłowionym Śląsku nie dajesz rady znaleźć produkcji za 2 k, to znaczy, ze słabo szukasz...

Wawa i zarobki 2 k na rękę? Ekhm... :wall:
 
@Orest widzę, że dokonałeś comming outu na linkedin. Gratulacje jeszcze raz. Teraz przypomniała mi się koleżanka, taka blondyneczka z polonistyki, która chyba z 5 lat temu mówiła, że kolega proponował jej pracę w twojej firmie ale ostrzegał ją że to firma dla robotów i nie daje możliwości rozwoju. No i teraz dziewczyna jest kelnerką w Holandii...
 
@Orest widzę, że dokonałeś comming outu na linkedin. Gratulacje jeszcze raz. Teraz przypomniała mi się koleżanka, taka blondyneczka z polonistyki, która chyba z 5 lat temu mówiła, że kolega proponował jej pracę w twojej firmie ale ostrzegał ją że to firma dla robotów i nie daje możliwości rozwoju. No i teraz dziewczyna jest kelnerką w Holandii...
No zobaczymy jak to bedzie w moim przypadku;). Dopoki zajebiscie mi placa i robie to co lubie, to nie narzekam:)
 
Jestem debilem-właśnie odwiesiłem działalność i zapomniałem z rejestru adres email skasować. Dane idą zdaje się na stronę urzędu miasta a więc Witaj Spamie!
 
@MuraS ubezpieczenia turystyczne online? Mam konto w mBanku ale niestety dla osob znajdujacych sie juz za granica nie sprzedaja ubezp. z 2h wyprzedzeniem (jak to jest dla osob w PL) ale z tygodniowym :o o:
Jakas alternatywa?
 
Back
Top