Były trener Pudziana zawalczy z Emelianenko?

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
mma_s_emelianenko_576.jpg




Jak poinformował portal STsport Rafał Dąbrowski pseudonim Uszol może wycofać się z walki z Aleksandrem Emelianenko. Rezerwowym zawodnikiem, który chciałby podjąć się rywalizacji z bratem Fedora jest Mirosław Okniński były trener Mariusza Pudzianowskiego.
 
No fakt Pudzilla jako zapowiadacz walk, a Mirek w ringu, to zamiast bić się z Alexem to ruszy na Pudziana:-)
 
Tak, czepiam się, ale... Nie rozumiem jaki jest sens w powtarzaniu informacji, które wisiały na stronie kilka dni temu.
 
ja widocznie przeoczylem.zreszta informacja niepotwierdzona wiec z doswiadzczenia wiem ze lepiej poczekac co dalej :-)







P.s GLF meczy mnie twój avatar-coś mi ta twarz świta ale nie pamietam.Kto to jest?:)
 
Informację (o tym, że Okniński jest rezerwowym do tej walki) podano oficjalnie, wraz z opublikowaniem fot z podpisywania kontraktów.



Ten w avatarze to ja ;)
 
GLF genialne zdjęcie-z tego profilu wida całą urode ;-)



możesz podać link? bo na tym STsport jest napisane ze nieoficjalnie.
 
Przemek:



http://fightsport.pl/latest/strefa-walk-jotko-i-morzyszek-podpisali-kontrakty-miroslaw-okninski-rezerwowym-do-walki-z-aleksandrem-emelianenko.html



Wygląda na to, że na mmarocks tego tematu na głównej nie było. Musiał przewinąć się w komentarzach. Mój błąd, sry.
 
Nie wiem czemu, ale wolałbym zobaczyć Mirka w tej walce...
 
Jestem zainteresowany pojedynkiem z Alexandrem Emelianenką.Rozmawiałem dzisiaj z organizatorami gali • Starcie polsko-ruskie • ,ale nie potrafili jasno określić czy będę walczył czy też nie. Jeśli faktycznie miałbym walczyć na tej gali musiałbym wiedzieć o tym teraz,aby mieć chociaż miesiąc czasu na przygotowanie się do tak prestiżowego pojedynku. Właściciele Strefy Walk jednak jeszcze się wahają.Jeśli zdecydują się na moją kandydaturę na tydzień lub dwa przed walką to będę zmuszony im odmówić, gdyż zostawią mi zbyt mało czasu na ewentualne przygotowanie się do walki.


Ze swojej strony redakcja STsport ma nadzieję, że niebawem kwestia przeciwnika dla Alexandra Emelianenko będzie już ostateczna i wyjaśniona, czego na pewno życzyliby sobie kibice MMA w Polsce
 
kokos to cytat z Mirka?







Czyli najpierw podpisuje kontrakt jako rezerwowy fighter, a potem mowi, ze nie bedzie gotowy? Jeszcze jakies kpiny zwiazane ze strefa walk ktos mi zaoferuje?
 
ech, aż chciałoby się rzec "a nie mówiłem". Od ogłoszenia domniemanego starcia Alego z Aleksem, organizacja o nazwie Strefa Walk, pozostaje dla mnie wyłącznie strefą śmiechu i wałków. Cała ta impreza śmierdzi przekrętem na kilometr. Życzę tym panom powodzenia, ale nie w branży mma, bo tylko się kompromitują coraz bardziej.
 
Okiński nabija sobie Hype:)



Chyba że jest wystrczająco głupi żeby wyjść do ringu z Aleksem.
 
Back
Top