Brock Lesnar wrócił do profesjonalnego wrestlingu

magik

ONE FC
Featherweight
Brock Lesnar w blasku świateł wkroczył do wielkiej Airlines Arena w Miami jako gwiazda. Ale już nie jako zawodnik MMA, lecz znów w roli bohatera WWE.



Doszło do tego podczas ostatniego Monday Night Raw. Potwierdziły się w ten sposób spekulacje, które wielu traktowało jak primaaprilisowy żart: Lesnar podpisał z WWE roczny kontrakt. I już na dzień dobry zaliczył poważny spór z supergwiazdą zawodowego westlingu Johnem Ceną.



Lesnar został powitany rykiem tysięcy kibiców, gdy rozległo się intro i pojawił się w hali. Stało się to po raz pierwszy od siedmiu lat. Wcześniej niejasne było na ile pozwala mu na powrót do WWE kontrakt z UFC, bowiem sam Dana White twierdził, że jeśli Brock chce dalej walczyć, musi to robić w ramach gal organizowanych przez jego federację. Jak się okazało wszystkie formalne przeszkody właśnie zniknęły.



Jak dokładnie będzie wyglądała przyszłość Lesnara w WWE jeszcze nie ujawniono. On sam też niczego nie zdradza. Jak jednak celnie napisał portal MMAWeekly powrót byłego mistrza UFC w wadze ciężkiej (5-3 MMA) do zawodowego wrestlingu to dla wszystkich animatorów tej dyscypliny znacznie więcej niż tylko szczęśliwy zbieg okoliczności.







Źródło: boxingnews.pl
 
Serio??:-)







BrockandFan.gif
 
Brok miał za słabą rzeźbę jak na UFC. Same rozmiary to nie wszystko. Trzeba dużo ćwiczyć a On tylko się wypinał. Wystarczy muskulaturę Overeema do Lesna ra porównać i widać kto ma lepszą rzeźbę żeby zrozumieć że Lesnar nie miał szans.
 
Myślałem, że Dana go nie puści...jednak się myliłem. Pewnie za ładne oczy to nie było
 
Zgadzam się z autorem PudzianFan, Lesnar morze i coś tam umiał, ale za gruby był. Żeźba panowie, żeźba!



...



Szkoda Lesnara, naprawdę był ciekawą postacią w hw.



@ down



Panowie, przecież on trolluje :D nie ma co się wkurzać i wołać o bany, tu lepiej się śmiać
 
Ludzie widziecie go i nie banujecie??!!:-)

Brok miał za słabą rzeźbę jak na UFC. Same rozmiary to nie wszystko. Trzeba dużo ćwiczyć a On tylko się wypinał. Wystarczy muskulaturę Overeema do Lesna ra porównać i widać kto ma lepszą rzeźbę żeby zrozumieć że Lesnar nie miał szans.
 
ciekawi mnie czy to jakis prowokator czy ktos rzeczywiscie ma takie zdanie
 
jezu ... dobrze, że święta idą niektórzy słowniki dostana. Lesnar prawdopodobnie podpisał roczny kontrakt i ma się pojawiać na galach Monday Night RAW dwa razy w miesiącu.
 
PudzianFan to rasowy prowokator i jestem przekonany,że spotkaliśmy się z tym typem już kiedyś. Lepiej nie odpisywać i ignorowac, prędzej czy później zniknie - sam albo z czyjąś pomocą :)







a co do tego całego wrestlingu, to nie czaje jak kogoś mogą jarać udawane walki. wiele ludzi wręcz kibicuje swoim ulubieńcom tak,jakby przebieg walki miał byś spontaniczny a nie dogadany w szatni czy z promotorami.
 
Gdyby zorganizowano walkę Lesnar vs Cena na zasadach MMA to byłbym pewien wielkiej oglądalności, a tak muszą udawać w WWE.
 
WWE "walka" to tylko dodatek. Tam chodzi o show i sprzedawanie tych wymyslonych przez nich historii kto kogo za co nie lubi i tak dalej/. Zastanawiam się czy to jest bardziej dochodowe niż UFC
 
Ludzie co Rzezba ma do MMA, Hardkorowy Koksu ma ma fajna rzezbe więc według was On powinien zostać mistrzem w MMA
 
takie gadanie, że się nie nadawał. Jakby się nie nadawał to by zbierał tylko baty a nie kisił pas. A Lesnar to naprawdę dobry zapaśnik. W UFC też przyciągał ludzi na trybuny. Taki amerykański odpowiednik pudziana w ksw, z tym, że on coś potrafil i wlazł na sam szczyt.
 
Wygrał pas w walce z dziadkiem Couture a potem jak przyszło do walki z najlepszymi to ciężkie baty dostał.
 
ogórów nie tłukł po drodze, z resztą w wadze ciężkiej wszystko możliwe. Wydaje mi się, że jakby nie jego choroba to by było o wiele lepiej jeśli chodzi o jego ranking. Ja tam Lesnara podziwiam, za to, że przechodząc z WWE do sportu był w stanie zdobyć złoto i utrzymać się długo na szczycie. W 2 walce z Mirem zdemolowal go całkowicie a Mir do leszczy nie należy. Pierwszą walkę przegrał z Mirem i wydaje mi się, że to przez brak doświadczenia później z Cainem, który jest uważany za topowego zawodnika a ostatnia walke prawdopodobnie zmienią mu na NC. Shane Carwin czy Heath Herring w czasach walki z Lesnarem byli slabi ?
 
Back
Top