Brett Rogers vs. Tim Sylvia na gali DREAM

Marcin Jabłoński

Bellator
Bantamweight
Cohones
MMARocks
Brett-Rogers.jpg




Warto zwrócić uwagę na to, że tak mały drobiazg jakim jest 60-dniowa odsiadka w celi nie powstrzymuje Bretta Rogersa od kolejnej walki.



Wydług informacji z Heavy MMA, The Grimm zaraz po pobicu żony, dąży do pobicia Maine-iac • a podczas ich walki w organizacji DREAM w czasie ich noworocznego eventu pod nazwą 'Genki Desu Ka!!' w Japonii.



Rogers dostał 60-dniową karę więzienia, ale jak już podano otrzymał oczekiwane skrócenie kary do 2/3 jej wymiaru. Wyjdzie 13 grudnia. Jego adwokat prosił o natychmiastowe wypuszczenie Rogersa i dokończenie kary po walce, ale sędzia oddalił ten wniosek.



Były wulkanizator przegrał swoje 4 z ostatnich 5 walk, włączając w to ostatnia porażkę przez • split decision • z Eddiem Sanchezem podczas Titan Fighting Championship 20.



Jego ostatnie zwycięstwo miało miejsce w Kandzie w 2010 roku, gdzie prze jednogłośną decyzję pokonał Rubena Villareala.



Sylvii, od momentu opuszczenie UFC w 2008 roku, udało się wygrać 6 z 7 walk, w tym przez jednogłośną decyzję z Andreasem Kraniotakesem na początku tego miesiąca na gali ProElite.



PS



Brett ma 3 tygodnie na przygotowania i wygląda na to, że DREAM chciało miec dwa mocne nazwiska za wszelką cenę. :-)







Oto obecy fight card 'Genki Desu Ka!!'







DREAM Bantamweight Grand Prix:







135 lbs.: Bibiano Fernandes vs. Rodolfo Marques



135 lbs.: Masakazu Imanari vs. Antonio Banuelos



135 lbs.: Winner of Fernandes-Marques vs. Winner of Imanari-Banuelos







Main Card:







155 lbs.: Shinya Aoki vs. Satoru Kitaoka



170 lbs.: Hayato Sakurai vs. Ryo Chonan



145 lbs.: Hiroyuki Takaya vs. Takeshi Inoue



155 lbs.: Tatsuya Kawajiri vs. Kazuyuki Miyata



115 lbs.: Karla Benitez vs. Megumi Fujii



265 lbs.: Brett Rogers vs. Tim Sylvia



źródła mmamania.com



tłumaczenie moje :)
 
Hah, przyznam, że mnie ciekawi taka walka. A Sylvia odkąd opuścił ufc wygrał 6 z 9 walk.
 
Dodaj jeszcze do karty walkę Fedora ;)



Hmm myśle że Sylvia to wygra chociaż jego forma jest mocno wątpliwa.
 
W przypadku Rogersa może . Sylvia przy ew. zwycięztwie wg. mnie wróci do UFC .
 
Myślę, ze Mir ma rację, jeśli Sylvia wygra może byc wielki powrót. Na 100 % jest to strzał w dziesiątkę pod względem marketingowym i sprzedaż PPV byłaby na dobrym poziomie.
 
Sylvia jak wygra kolejnych 10 walk to nie wróci do UFC.To już jest historia,sam dana się śmieje jak ktoś go pyta o niego i Rodrigueza..
 
Forma Rodrigueza a Sylvi - bez porównania, na korzyść Tima. Takiemu Rothwellowi, czy innemu jemu podobnemu, mógłby sprawić spory opór. Z drugiej strony Sylvia bez kontraktu wiążącego to dla Polskich federacji spora gratka
 
Ćwierć tony w klatce. Sylvia jak schudnie to wygra. Jak wygląda teraz a jak w walce z Couturem to duża różnica.
 
Gratuluję, poszło na główną...


Roggers od porażki z Fedorem zaliczył duży regres. Sylvia potrafi walczyć, ostatnio, całkiem solidnie i nie sądzę, żeby miał jakiekolwiek problemy z pokonaniem Bretta.
 
Btw Silvia do ostatniej walki już zrzuciłm kilkanaście kilo koledzy.



Według mnie rogers nie ma szans i mam nadzieję, że dostanie wpier*** bo nie lubie cwaniaków którzy się znęcają nad słabszymi a w szczególności nad kobietami.
 
WoW :D



jestem na głównej :)



dzięki redakcjo!!!! tylko trzeba poprawic ten bilans walk Sylvi od momentu zwolnienia z UFC, mmamania.com twierdzi to co w artykule a z Sherdoga wnika że wygrał 6 z 9 walk
 
Brettowi Rogersowi, który został niedawno zwolniony z więzienia po zakończeniu 60-dniowej kary za przemoc domową w Minneapolis w stanie Minnesota, odmówiono wydania wizy na podróż do Japonii. Miał stąć tam do ringu z byłym mistrzem wagi cięzkiej UFC - Timem Sylvią.



The Grimm posiada wyrok w zawieszeniu na 3 lata za przemoc domową, dlatego też nie otrzymał wizy. Noworoczny event pod egidą organizacji DREAM w Saitama Super Arena odbędzie się bez niego. Teraz będzie musiał kontunować karierą w swoich okolicach, do czasu zniesienia zakazu wyjazdów zagranicznych.



Pod znakiem zapytania stoi występ Tima Sylvii, czy DREAM znajdzie dla niego wartościowego przeciwnika z równiez rozpoznawalnym nazwiskiem w tak krótkim czasie?
 
Myślę, że wartościowy przeciwnik nie jest aż tak bardzo wymagany. Jakikolwiek by się nadał, bo Sylvia mimo wszystko nadal jest rozpoznawalny i przyciąga swoim nazwiskiem fanów MMA.
 
Mogli by mu dać jakiegoś Japońca imo. Macie propozycje którz to mogłby być, bo rynek japoński nie jest mi zbytnio znany
 
Rogers właśnie nie zawalczy bo nie dostał wizy za to, żema wyrok w zawiasach.



Jeżeli w Japoni to wiadomo:Bob Sapp ;)
 
No lipton trochę, ale może jakieś znane nazwisko mają przygotowane na taką ewentualność.
 
Back
Top