Brett Cooper wyzywa Michała Materlę. Twierdzi, że "Cipek" nie ma jaj

Jakby wygrał z Mamedem to mógłby cokolwiek mówić, a tak to Panu podziękujemy. Niech walczy z Piotrkiem Strusem.
 
Ja tak samo, nie chcą ze sobą walczyć (M i M) to niech walczą po prostu z dobrymi dostępnymi, wisi mi w jakiej kolejności, ten kloszard pasuje mi dla Materli.
 
ale dlaczego? Akurat w mojej opinii Brett byłby najtrudniejszym dla Michała rywalem z obecnego roasteru KSW (pomijając Mameda i Drwala). Ja bym z chęcią obejrzał.

To nie ma znaczenia. Przegrał ostatnią walkę w KSW, więc jest ostatnią osobą, która powinna kogokolwiek wyzywać do walki. Wygrałeś - wskazuj przeciwników, ale jak przegrywasz? Yyyy... Sorry. Widziałeś sytuację gdzie przegrany fighter chwyta mikrofon i mówi, że teraz chce walczyć z tym i z tym i ma nadzieję, że tamten nie stchórzy? NIE. To wygrany bierze mikrofon i mówi "Ty fighterze XY będziesz następny, nie wydygaj i przyjmij walkę".
 
To nie ma znaczenia. Przegrał ostatnią walkę w KSW, więc jest ostatnią osobą, która powinna kogokolwiek wyzywać do walki. Wygrałeś - wskazuj przeciwników, ale jak przegrywasz? Yyyy... Sorry. Widziałeś sytuację gdzie przegrany fighter chwyta mikrofon i mówi, że teraz chce walczyć z tym i z tym i ma nadzieję, że tamten nie stchórzy? NIE. To wygrany bierze mikrofon i mówi "Ty fighterze XY będziesz następny, nie wydygaj i przyjmij walkę".
Przecież Cooper ma jeden z najważniejszych czynników, który upoważnia go do walki z Materlą. Przegrał z Mamedem. Dodatkowo wytrwał do decyzji. Czyli można powiedzieć, że jest wicemistrzem wszechświata i okolic. Pewnie K&L już klepnęli go na walkę z Cipkiem i rusza promowanie starcia.
 
Tez bym z mila chcecia obejrzal ten pojedynek.Tylko chcialbym zeby nie bylo zadnych ustawek (wiecie mam paranoje)
 
Czemu gość chce walczyć z kimś kto rzekomo wg nie ma jaj? Może od razu do Karoliny niech wystartuje :-/

Słaby ten trash-talk. Lepiej niech się w MMA skupią na prawdziwej walce, a gadanie zostawią profesjonalistom np. z WWE ;-]

A samo zestawienie Materla vs Cooper dla mnie okej. Wiadomo, drabinki, serie, z kim wcześniej przegrał. Wszystko mówi "nie", ale pod kątem sportowym i emocjonalnym ciekawe zestawienie.
 
Nie ma co traktować zbyt poważnie tych wyzwań, to takie rytualne pieprzenie w bambus. Ma być walka to będzie, nie ma być, to nie.
 
Naturalna poduszka na ciosy w szczękę. Jednak taka ilość włosów to już jest pewna, choć minimalna "masa ochronna" ;-D Może kiedyś tego zabronią i każą ścinać jak paznokcie ;D
 
Może kiedyś tego zabronią i każą ścinać jak paznokcie ;D
toż to były już takie przypdaki w UFC gdzie nakazywano zgolenie/przyustrzyzenie zbyt obfitego zarostu , w boksie jest to nawet dosc skrupulatnie pilnowane przez komisje
 
Jakby wygrał z Mamedem to mógłby cokolwiek mówić, a tak to Panu podziękujemy. Niech walczy z Piotrkiem Strusem.


Hahah z tym, że akurat przegrani z Mamedem lądują w walce o pas z Materlą :D A akurat Cooper dał wyrównaną walkę, więc logiczne.
 
Hahah z tym, że akurat przegrani z Mamedem lądują w walce o pas z Materlą :D A akurat Cooper dał wyrównaną walkę, więc logiczne.

To niech krzyczy o rewanż jeśli walka była aż tak wyrównana. Ja bym go zestawił z Abu, Strusem albo Jayem. Jak wygra to może mówić cokolwiek na temat następnego przeciwnika.
 
Wolę brodacza dobrze przygotowanego niż Falcao... Ale coś czuję że kto inny będzie przeciwnikiem Cipka w maju... I nie Melvin też...
 
Brett Cooper wyzywa Michała Materlę. Twierdzi, że "Cipek" nie ma jaj
raczej twierdzi, że Cipek wreszcie odnalazł jaja :) trochę dziwne stwierdzenie w stosunku do zawodnika wracającego po kontuzji, ach tak już pamiętam Brett to ten twardziel co nie raz walczył będąc kontuzjowanym i oczekuje tego od innych...
trash talk Bretta <<<< trash talk Jaya
 
Brett już 10 grudnia po KSW 29 robił podjazdy pod Materlę



Tak swoją drogą mi się podoba to zestawienie, Brett to nadal groźny zawodnik. Zresztą jak na niesamowitym Fightmatrixie dacie opcję outside of UFC/Bellator to z dostępnych najwyżej rankingowo opcji zostaje właśnie Tsarev i Cooper. Jeszcze można się postarać o Falcao bo wygrał ostatnią walkę w Rosji.
 
Back
Top