Berserkerzy to brasa
Dzień pierwszy- 24 stycznia
Kasia Jagusiak ( Roger Gracie ), złoto • białe pasy kategoria ciężka
Karol Zdanuk ( Gracie Barra ) brąz • białe pasy kategoria półciężka
Gerard Łabiński ( Gracie Barra ), złoto • niebieskie pasy kategoria średnia
Maciej Merkur ( Atos JJ ) brąz • brąz • białe pasy master • kategoria ultra ciężka
Wojciech Szczebak ( Atos JJ ) brąz • biały pasy senior 1 • kategoria półciężka
Artur Gwóźdź ( Atos JJ ) złoto • białe pasy senior 1 • kategoria ultra ciężka
Jakub Długosz ( Atos JJ ) srebro • białe pasy adult • kategoria ciężka
Dzień drugi- 25 stycznia
Anna Polok ( Gracie Barra ) złoto • purpurowe pasy, kategoria średnia adult
Adam Wardziński ( The Harris Academy ) brąz • purpurowe pasy, kategoria półciężka adult
Patrycja Kazimierczak ( Alliance ) srebro • purpurowe pasy, kategoria lekka adult
Piotr Białek ( Gold Team ) brąz • niebieskie pasy, kategoria ultra ciężka master
Adam Kowalczyk ( Gracie Barra ) brąz • niebieskie pasy, kategoria lekka, senior 1
Marcin Fidecki ( Brasa ) srebro • niebieskie pasy, kategoria ciężka, senior 1
Sławomir Maślanka ( The Harris Academy ) brąz • niebieskie pasy, kategoria super ciężka, senior 1
Janusz Rzeźnik ( Brasa ) srebro • niebieskie pasy, kategoria lekka, senior 3
Dzień trzeci- 26 stycznia
Marcin Fidecki ( Brasa ) srebro • niebieskie pasy, kategoria ciężka, senior 1
Marcin Fidecki ( Brasa ) brąz • niebieskie pasy, open, senior 1
Jacek Wierzbicki ( Brasa ) złoto • niebieskie pasy, kategoria półciężka, senior 4
Jacek Wierzbicki ( Brasa ) złoto • niebieskie pasy, open, senior 4
Krystian Grzejszczak ( Brasa ) srebro, brązowe pasy, kategoria piórkowa, master
Dominik Dębiec ( Roger Gracie ) srebro, brązowe pasy, kategoria średnia, master
Lubomir Grochocki ( Brasa ) złoto, brązowe pasy, kategoria lekka, senior 1
Grzegorz Szatkowski ( Gold Team ) srebro, czarne pasy, kategoria super ciężka, master
Piotr Bagiński ( Brasa ) brąz, czarne pasy, kategoria półciężka, senior 1
Piotr Bagiński ( Brasa ) brąz, czarne pasy, open, senior 1
Kornel Zapadka ( De la Riva ) brąz, czarne pasy, kategoria super ciężka, senior 1
Mariusz Linke ( Gold Team ) złoto, czarne pasy, kategoria ciężka, senior 2
Sławomir Zakrzewski ( Gold Team ) brąz, brązowe pasy, open, senior 2
Sławomir Zakrzewski ( Gold Team ) złoto, brązowe pasy, super ciężka, senior 2
Adrian Sas ( United Gym ) złoto, brązowe pasy, ultra ciężka, senior 1
Adrian Sas ( United Gym ) brąz, brązowe pasy, absoluto, senior 1
Paweł Korycki ( Atos ) srebro, brązowe pasy, super ciężka, senior 1
Artur Krerowicz ( Brasa ) złoto, purpurowy pasy, super ciężka, senior 2
Artur Krerowicz ( Brasa ) brąz, purpurowe pasy, open, senior 2
Tomasz Stawowski ( Brasa ) brąz, purpurowy pasy, ciężka, senior 2
Mariusz Dowżycki ( Brasa ) brąz, purpurowe pasy, ciężka, senior 1
Maciej Kiszewski ( Gracie Barra ) srebro, purpurowe pasy, półciężka, senior 1
Jarosław Bujnowski ( Brasa ) brąz, purpurowe pasy, lekka, senior 1
Jarosław Bujnowski ( Brasa ) brąz, purpurowe pasy, open, senior 1
Łukasz Łatka ( Brasa ) brąz, purpurowe pasy, piórkowa, master
Bartłomiej Rozmiarek ( BJJ Scotland ) brąz purpurowe pasy, półciężka, master
Wojciech Klimkiewicz ( Rick Young )złoto, purpurowe pasy, super ciężka, master
Marcin Gorzelak ( Drysdale JJ ) brąz, purpurowe pasy, super ciężka, master
Dzień czwarty- 27 stycznia
Karolina Zawodnik ( Brasa ) złoto, brązowe pasy, średnia, adult
Wojciech Piekut ( Gracie Barra ) brąz, brązowe pasy, piórkowa, adult
Jakub Sawicki ( Gracie Barra ) srebro, brązowe pasy, ciężka, adult
Tomasz Skórkowski ( Atos ) brąz, brązowe pasy, półciężka, adult