Brazilian Jiu Jitsu | Grappling | Zapasy

raphaelius

ONE FC
Heavyweight
Ponieważ wlasciwie nie powstało jeszcze żadne pożądne forum poświęcone sportom chwytanym, postanowiłem założyć ten wątek.



Niby jest grapplerinfo, ale brakuje u nich forum. Jest na sfd sekcja poświęcona bjj, ale jakoś zbyt często tego forum nie odwiedzam.



Na cohones natomiast pojawiam się stosunkowo często, ale brakuje tutaj watku poswieconego w calosci jiu jitsu.



Dlatego jesli traficie na jakis fajny klip, instruktażówkę, niecodzienną technikę, czy jakieś interesujace newsy dotyczące szeroko pojętego grapplingu wrzucajcie tutaj.



Jeśli wątek się przyjmie • fajnie, jeśli nie, szybko zniknie z glownej i tyle go widziano :)







Zacznę więc fajną pokazówką z Roylerem Gracie:
 
Jakbym miał video mojego treningu na którym dostałem dzwignie na stopę to bym sie podzielił:-) operacja miła nie była :-)
 
@malinowsky



wzbogaciłbym takową kolekcję o pozycję pt."czasem nie warto z dźwigni na stopę uciekać" , ale również nie mam video...:-)



a w samej operacji najlepsze to chyba 6 miesięcy zwolnienia jakie dostałem...



także zdrowia...:-)
 
raphaelius - Zajebisty temacik :) Dzięki wszystkim za materiały zabieram się za oglądanie + proszę o wklejanie tutaj wszelakich starć z Grappling Quest i tym podobnych które zawierają angielskojęzyczny komentarz. Oglądanie grapplingu przy dobrym komentarzu to po prostu coś magicznego, a na YT mogę znaleźć naprawdę niewiele komentowanych starć.
 
Mi się grappling podoba, ale w mma. Samego grapplingu nie mógłbym oglądać, trochę nudą wieje jak dla mnie.
 
Też uważam, że jest to zajebisty temat :-) i proszę znawców o wrzucanie konkretnych walk i ciekawych technik.
 
jesli chodzi o walki z komentarzem to mozna troche tego znalezc, z worldsow i z ADCC, generalnie z eventow gdzie budovideos robilo transmisje. Jak bede mial chwile to powrzucam jakies ciekawsze walki.



A z serii, techniki z kosmosu, The Chaotic od Dava Camarillo, byc moze wiekszosc widziala, ale jest to technika, z tych ktore mozna ogladac bez przerwy :)
 
2e193x0jpg.gif








Ps. A Florian co tam robi? :-)
 
Ta balacha wygląda tylko na niemożliwą do zrobienia, a normalnie idzie to zrobić. Gorzej z latającą omoplatą.
 
Prosto z facebooka Fedora uczestnik TUFa 8 o ile dobrze pamiętam (Z Nougeirą i Mirem) Vinny Magalhaes.
 
Przez jakiś czas było na Cohones forum Grappler Info, ale szczerze mówiąc nie cieszyło się zbytnim powodzeniem. Chociaż trzeba przyznać, że było rzadko aktualizowane. Jeśli jesteście zainteresowani, możemy zrobić nowe forum poświęcone sportom "chwytanym".



Może zrobimy sondę, żeby zobaczyć ile osób faktycznie chce takiego forum :)
 
ja jestem zdecydowanie na Tak! Wiem, ze ludzie z grapplerinfo tez kiedys sie zabierali do uruchomienia jakiegos porzadnego forum, ale chyba nic w koncu z tego nie wyszlo - moze ponownie polaczycie w jakis sposob sily:) Fajnie, zeby cos sie pojawilo na cohones, bo kolejnego forum chyba by mi sie nie chcialo regularnie odwiedzac.
 
dla mnie oczywiscie swietna opcja. tylko przydalaby sie "reklama"; jakis banner na mmarocks i grapplerinfo w widocznym miejscu. przydaloby sie miejsce na dyskusje nt. zawodow czy innych rzeczy zwiazanych z bidzejdzej :)
 
Back
Top