Branch nie wystapi na KSW , problemy z wizą

wygrana ze sztanga byla raczej wynikiem bledu sedziowskiego


Nie, to był błąd Sztangi, który po obaleniu dał sobie wybrać łapę. Sędzia miał zupełne prawo przerwać walkę.
 
http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=29263:ksw-18-otwarty-trening-bez-jeromea-le-bannera&catid=48:ksw-news&Itemid=74







Z tego newsa można wywnioskować, że Branch pojawi się na otwartym treningu...
 
Ja już Janka u buka obstawiłem cholera co w takiej sytułacji? Tak jak by zakład jest wycofany z kuponu ?
 
Nie, to był błąd Sztangi, który po obaleniu dał sobie wybrać łapę. Sędzia miał zupełne prawo przerwać walkę.


Sztanga nie klepał, a to nie były zawody amatorskie, żeby sędzia w takiej sytuacji przerywał walkę.
 
Grabuss, bo KSW jeszcze nie zajęło oficjalnego stanowiska w sprawie Brancha (wymownym wydaje się byćbrak dementi). Zresztą możliwe, że przyleci "w celach turystycznych" ;)
 
Zazwyczaj w zasadach danej gali jest zapis,że to sędzia decyduje o zakończnieu pojedynku, a nie zawodnik.
 
Szkoda, druga z kolei walka na którą najbardziej czekałem, na szczęście mamy jeszcze Różala, Kornika no i Irokeza :)
 
@ Yagiel



Kimura była dopięta bardzo dobrze i zapiętej gardy ( z tego co pamiętam), więc nie rozpatrzałbym już nad tym werdyktem. Wierzysz w te zapewnienia Fijałki po walce, że "na pewno bym tego nie odklepał...", bo ja jakoś niebardzo. Sędzia się pomylił i za wcześnie przerwał ale Michał miał obiekywnie małe szansę na wyjście z tej techniki.



Co do trzeciej walki Sokodjou z Jankiem to ja byłbym jak najbardziej za tym, tylko że po takiej walce jaką dali na KSW 17 pewnie Kawul i Lewan ani myślą zestawiać kolejny rewanż. Może dla jakiś zagorzałych fanów Błachowicza ten pojedynek był ekscytujący ale przeciętny telewidz z nudów po prostu przęłączał program. Ja zanim przeciwnik dla Janka został ogłoszony to myślałem nad Sobralem i Branch z wagi średniej był dla mnie niemiłym zaskoczeniem. Dla mnie Soko to tysiąc razy lepsza opcja niż ostatnio walczący w średniej słaby Zikic.
 
Nie wierzę, że Dżon i KSW zdecydują się na trzeci pojedynek z Soko z tak małym wyprzedzeniem. Prędzej uwierzę w rewanż z Krysztofiakiem, a nawet z Fyeetem.
 
Ja stawiam na Aschugbabjana bo ma kontrakt i jest w gazie o był na obosie kej es dabliu ostatnim
 
Na profilu Ksw jak na razie temat nie jest poruszany, nawet wsród fanów. Na fanpage'u Janka podobnie. Może jednak uda się zniwelowac wizowy problem i ściągnąć Brancha.


Na 4 dni przed galą nie widzę sensownego zastępstwa, chyba że K&L mają przygotowaną rezerwe równie dobrą, jak w przypadku Mameda
 
Tylko nie 3 walka z Soko, ostatnia byla tak nudna, ze zasnac mozna bylo, pierwsza z reszta tak samo
 
A mi sie walka podobala i wole ogladac Janek vs Soko niz Janek vs Zikic :) Janek dostal rewanz z Soko wiec soko tez powinien niec trzeci pojedynek bedzie decydujacy.
 
w ogóle jak można brać Zikica pod uwagę? Przegrał na KSW 2 ostatnie walki i chcecie go zestawiać z mistrzem ? Podobnie jak Gigor.Wygrał w ogóle coś na KSW ? :D
 
http://www.mmarocks.pl/ksw-18/david-branch-nie-wystapi-na-ksw-18/
 
Back
Top