Branch nie wystapi na KSW , problemy z wizą

Domel 1

Oplot Challenge
Light Heavyweight
David-Branch-vs-Tomasz-Drwal.jpg
kto moze to potwierdzić
 

noodles

Bellator
Bantamweight
na chuj to zakładałeś, była mowa o tym w newsy mma userów, mogleś napisać w ksw 18 :-)
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
A no to możliwe...Fakt, znam paru Amerykańców, którzy przyjeżdżali turystycznie po prostu:) No to też przyznam, że nieźle ogarnięte...to tak profesjonalne jak nie zrobienie wagi,przesada. Co teraz...Noodles, a ja tamten temat na przykład jeszcze nie wlazłem, cięzko czytać wszystko, a i tak zwykle sporo interesujących rzeczy umknie w innych tematach.
 

noodles

Bellator
Bantamweight
B2Kspoko, mnie też wiele wątków omija bo praktycznie cały dzień w pracy a jak przychodze i zanim przebrne przez posty Kaczki to troche mija ale to nie znaczy, że mamy zakładać nowy temat do każdego wydarzenia bo ktoś nie wiedział. Tak sie robi burdel, ja myślałem ze to już oficjalny news mmarocks.
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
No fakt, ja bym pewnie od Mmarocks się z głównej dowiedział, gdyby nie powyższe. No, ale burdelowi mówimy nie;)
 

kid future

Jungle Fight
Welterweight
a co komu przeszkadza taki temat? bedzie zly to zostanie zamkniety a jutro juz go nawet nie bedzie w ostatnich wiec co za roznica? Przynajmniej rzuca się w oczy.
 

noodles

Bellator
Bantamweight
@B2kdokladnie, a jezeli to by byl swiezy news i warty uwagi to na pewno ktoś z moderatorów by go umieścił na głównej.@ kidmi przeszkadza, bo jak wchodze raz dziennie na 15 minut na strone to chce sie dowiedziec jak najwiecej newsów a takie nikomu nie potrzebne tematy tylko przykrywają te istotniejsze
 

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
@upJak wyzej, nieladnie Domel :) Jak Venom o tym wspominal, to pewnie Branch nie wystapi, a szkoda, bo to jeden krok do przodu dla Janka zeby bramy imperium Zuffy, stanely przed nim otworem, a tak to pewnie bedzie krok w tyl :D
 

GLF

KSW
Light Heavyweight
Branch nie wystąpi na KSW 18. Oficjalne info zostanie podane kiedy wiadomo co dalej.
 

wakaszimazu

BAMMA
Heavyweight
Ciekawe czy mają jakieś sensowne zastępstwo dla Janka czy dadzą mu jakiegoś kelnera. Chyba wolałbym, żeby w ogóle się nie bił na tej gali jak ma obijać jakiś ogórków.
 

Yagiel

UFC
Featherweight@TimLeidecker believe me this sucks Jan is the light heavy weight champ there and is tough I'm pissed that I cannot fight him at this time.


http://https://twitter.com/#!/timleidecker thank you guys and I apologize to all of Jans fans in Poland and fans of KSW I will be there to fight the champ..


https://twitter.com/#!/DavidcBranchMMATo powinno rozwiać wszelkie nadzieje.Jako zastępstwo stawiam na Hansa.Choć nie wiem czy dla Janka będzie dobrym rozwiązaniem branie walki na 4 dni przed galą.
 

GLF

KSW
Light Heavyweight
Markhunto, chyba tylko Zikic wchodzi w grę. Znany widzom, nie miałby problemy z wagą, nie ma dużo do stracenia i chyba wciąż ma umowę z KSW. No i Błachowicz raczej nie miałby problemu z akceptowaniem takiej opcji.
 

GLF

KSW
Light Heavyweight
Możliwe, że nowy przeciwnik jest już od kilku dni dogadany, a KSW wstrzymuje się z oficjalnym oświadczeniem do czasu, aż delikwent znajdzie się w samolocie. Infa spodziewałbym się jutro o 12 na media treningu.
 

noodles

Bellator
Bantamweight
lipa, najbardziej mnie interesowała ta walka. Teraz tylko Kornik- Warburton tak naprawde
 

slowik_1991

Legacy FC
Lightweight
Soko wyraził chęć trzeciej walki z Jankiem ale powiedzmy sobie szczerze chyba nikt z nas już nie chce tego oglądać ...
 

HubiSSJ3

UFC
Light Heavyweight
Fakt , nie chce oglądać poraz trzeci Janek vs Soko. Szkoda mega, oby tylko Janka nie wycofali z rozpiski.
 

bax

Maximum FC
Featherweight
Wiecie, KSW na pewno kogoś miało przyszykowanego na następstwo...pewnie będzie to ktoś słabszy, ale raczej nie Łotysz z rekordem 0:3...Generalnie to żadna walka, a w każdym razie żadna wygrana walka, nie jest ani dla Janka, ani dla kogokolwiek krokiem w tył. Zawsze to dodatkowe doświadczenie.
 

krzychu83

Jungle Fight
Bantamweight
Jeśli zastępcą będzie Hans Stringer, to nie ma tragedii . Holender wydaje się być lepszym zawodnikiem(wygrał min. Fijałką i Kułakiem) od np. Toniego Valtonena, z którym Janek niedawno walczył.
 

bax

Maximum FC
Featherweight
No to by było przyzwoite zastępstwo. To może być groźniejszy rywal od Brancha, który jest zawodnikiem wagi średniej, nie wybitnym swoją drogą. Tyle, że to raczej będzie nudna walka.
 
Top