Branch nie wystapi na KSW , problemy z wizą

Domel 1

Oplot Challenge
Light Heavyweight
David-Branch-vs-Tomasz-Drwal.jpg




kto moze to potwierdzić
 
na chuj to zakładałeś, była mowa o tym w newsy mma userów, mogleś napisać w ksw 18 :-)
 
A no to możliwe...Fakt, znam paru Amerykańców, którzy przyjeżdżali turystycznie po prostu:) No to też przyznam, że nieźle ogarnięte...to tak profesjonalne jak nie zrobienie wagi,przesada. Co teraz...



Noodles, a ja tamten temat na przykład jeszcze nie wlazłem, cięzko czytać wszystko, a i tak zwykle sporo interesujących rzeczy umknie w innych tematach.
 
B2K



spoko, mnie też wiele wątków omija bo praktycznie cały dzień w pracy a jak przychodze i zanim przebrne przez posty Kaczki to troche mija ale to nie znaczy, że mamy zakładać nowy temat do każdego wydarzenia bo ktoś nie wiedział. Tak sie robi burdel, ja myślałem ze to już oficjalny news mmarocks.
 
No fakt, ja bym pewnie od Mmarocks się z głównej dowiedział, gdyby nie powyższe. No, ale burdelowi mówimy nie;)
 
a co komu przeszkadza taki temat? bedzie zly to zostanie zamkniety a jutro juz go nawet nie bedzie w ostatnich wiec co za roznica? Przynajmniej rzuca się w oczy.
 
@B2k



dokladnie, a jezeli to by byl swiezy news i warty uwagi to na pewno ktoś z moderatorów by go umieścił na głównej.



@ kid



mi przeszkadza, bo jak wchodze raz dziennie na 15 minut na strone to chce sie dowiedziec jak najwiecej newsów a takie nikomu nie potrzebne tematy tylko przykrywają te istotniejsze
 
@up



Jak wyzej, nieladnie Domel :) Jak Venom o tym wspominal, to pewnie Branch nie wystapi, a szkoda, bo to jeden krok do przodu dla Janka zeby bramy imperium Zuffy, stanely przed nim otworem, a tak to pewnie bedzie krok w tyl :D
 
Branch nie wystąpi na KSW 18. Oficjalne info zostanie podane kiedy wiadomo co dalej.
 
Ciekawe czy mają jakieś sensowne zastępstwo dla Janka czy dadzą mu jakiegoś kelnera. Chyba wolałbym, żeby w ogóle się nie bił na tej gali jak ma obijać jakiś ogórków.
 



@TimLeidecker believe me this sucks Jan is the light heavy weight champ there and is tough I'm pissed that I cannot fight him at this time.






http://https://twitter.com/#!/timleidecker thank you guys and I apologize to all of Jans fans in Poland and fans of KSW I will be there to fight the champ..


https://twitter.com/#!/DavidcBranchMMA







To powinno rozwiać wszelkie nadzieje.



Jako zastępstwo stawiam na Hansa.



Choć nie wiem czy dla Janka będzie dobrym rozwiązaniem branie walki na 4 dni przed galą.
 
Markhunto, chyba tylko Zikic wchodzi w grę. Znany widzom, nie miałby problemy z wagą, nie ma dużo do stracenia i chyba wciąż ma umowę z KSW. No i Błachowicz raczej nie miałby problemu z akceptowaniem takiej opcji.
 
Możliwe, że nowy przeciwnik jest już od kilku dni dogadany, a KSW wstrzymuje się z oficjalnym oświadczeniem do czasu, aż delikwent znajdzie się w samolocie. Infa spodziewałbym się jutro o 12 na media treningu.
 
lipa, najbardziej mnie interesowała ta walka. Teraz tylko Kornik- Warburton tak naprawde
 
Soko wyraził chęć trzeciej walki z Jankiem ale powiedzmy sobie szczerze chyba nikt z nas już nie chce tego oglądać ...
 
Fakt , nie chce oglądać poraz trzeci Janek vs Soko. Szkoda mega, oby tylko Janka nie wycofali z rozpiski.
 
Wiecie, KSW na pewno kogoś miało przyszykowanego na następstwo...pewnie będzie to ktoś słabszy, ale raczej nie Łotysz z rekordem 0:3...



Generalnie to żadna walka, a w każdym razie żadna wygrana walka, nie jest ani dla Janka, ani dla kogokolwiek krokiem w tył. Zawsze to dodatkowe doświadczenie.
 
Jeśli zastępcą będzie Hans Stringer, to nie ma tragedii . Holender wydaje się być lepszym zawodnikiem(wygrał min. Fijałką i Kułakiem) od np. Toniego Valtonena, z którym Janek niedawno walczył.
 
No to by było przyzwoite zastępstwo. To może być groźniejszy rywal od Brancha, który jest zawodnikiem wagi średniej, nie wybitnym swoją drogą. Tyle, że to raczej będzie nudna walka.
 
Back
Top