Borys Mańkowski o zmianie wyniku na gali MMA Attack

malinowsky

UFC
Lightweight
6323101189_3d7cc9a696.jpg


Borys Mańkowski krótko i zwięzle o zmianie werdyktu w jego pojedynku z Peterem Sobottą

Minęły prawie 2 miesiące od walki a dzisiaj,na śniadanie dowiaduję się o zmianie werdyktu • o czymś tak pop****onym jeszcze nie słyszałem. Wesołych K**wa Świąt
B.M.
 
Temat może i zbędny można było o tym wspomnieć w temacie o zmianie werdyktu. Ale byłem ciekawy, co o całej sytuacji myśli jeden z głównych "bohaterów" sprawy.


I oczywiście zgadzam się z Borysem. Wynik może nie był sprawiedliwy ale w historii mma zdażały się bardziej krzywdzące werdykty i zmian decyzji nie było. Nawet gdyby były myślę że sprawa zakończyła by się szybciej niż rozpoczeła. Co innego nielegalne ciosy i inne śliskie sprawy ;) utrudniające lub mające wpływ na przebieg i wynik walki.
 
A już myślałem, że otrzymam jakąś rzetelnę informację...


Powiedział, co myślał i miał do tego prawo.
 
Temat potrzebny, bo ten tekst zginąłby wśród innych postów



nie dziwie się Borysowi!!! trzymaj się, zgnieciesz go w rewanżu
 
Rozumiem rozczarowanie Borysa, on chyba faktycznie nie wiedział nawet, że werdykt został poddany weryfikacji. Myślę, że team Petera mocno naciskał na mmaa, bo przecież on stracił na takim werdykcie najwięcej.



Ja też punktowałem tą walkę na gorąco jednak dla Petera. Podobnie zresztą jak Sławek Szamota, co dzisiaj ujawniono w oświadczeniu( a przed którym przy okazji chylę nisko czoła, bo to pierwszy człowiek, który pokazał mi piękno i skuteczność bjj wiele lat temu-fenomenalny trener )



Walka była jednak wyrównana i trudna w ocenie/punktowaniu. Werdykt mógł pójść w obie strony, a ten który usłyszałem był dla mnie wątpliwy ale nie wielce kontrowersyjny czy skandaliczny, a tylko takie decyzje w moim mniemaniu powinny ulegać zmianom, zwłaszcza po takim upływie czasu.



Mam mieszane odczucia, bo z jednej strony chciałoby się oddać sprawiedliwość przesympatycznemu i kapitalnie walczącemu Sobocie, z drugiej zaś powinno się chyba nieco bardziej szanować interpretację i pracę sędziów, którzy na gorąco punktowali pojedynek.



Inaczej dojść może do absurdu, kiedy to weryfikować będzie trzeba każdy wyrównany, ciężki bój Polaka na własnym podwórku, pracę sędziów we wszystkich takich pojedynkach, by nie być broń Boże posądzonym o stronniczość.



Irokez - musisz złożyć protest, pewnie zostanie rozpatrzony. W końcu nie było mówione, że można tak szybko, tak celnie i tak skutecznie bić faworyta pojedynku :-)
 
Patrząc na ten komentarz to teraz nie wiadomo czy Borys będzie chciał jeszcze walczyć na gali MMAA
 
Rozczrowanie jest ze strony Borysa zapewne WIELKIE w domyśle (mega wku******ko) takiej decyzji można się spodziewać zaraz po walce lub jakimś tygodniu po niej,to jest chyba jakies kuriozum na skalę światową zmianę wyniku starcia po ponad 5 tygodniach :-)
 
Oburzenie ok wiadomo, ale niech sie cieszy że uznali pojedynek za remisowy, a nie na korzyść Soboty bo szczerze mówiąc mogli by zmienić na niejednogłośną decyzję lub wiekszosciowa, dlaczego nie? Team Soboty musiał niezle zaatakować o zmiane werdyktu, w przeciwienstwie do Teamu Mankowskiego który chyba nawet nie wiedzial o niczym i nawet nie bronił się :D
 
Widziałem laske na wakacjach z wydziaraną Hello Kitty na udzie !! zajebiste !! :-)
 
Wynik tego starcia mógł pójść w obie strony, było to naprawdę wyrównane starcie, a odczytany został po samej walce, więc w sumie nie dziwię sie reakcji Borysa. A Iro jest kocurem, dobry koleś :-)
 
Ha,ha, a mój kumpel wydziarał sobie na całe plecy samego siebie jak kopie high kicka na głowę rywala w turnieju muai thay. :)
 
@ Puczi i High



:) No co zrobisz, kumpel chciał mieć motyw z którym będzie się dobrze czuł i identyfikował całe życie, a że kocha mt - jego wybór.



Ja bym tego nie zrobił, on owszem.



Tatuatorzy sami doradzają, by nie dziarać sobie głupot tylko coś, co ich wyraża, z czym są związani.



Dziara zajebista, robiona na najlepszych materiałach u najlepszych w Poznaniu. Dał majątek, jego wybór.



Narcyzem absolutnie nie jest, maksymalnie pozytywny ziom nie zapatrzony w siebie i swoje umiejętności ;)
 
jak ten typ co dupie swojej na plecach wydziaral kutasa bo go zdradzala czy cos xD
 
Sobotta pewnie sie spina i jego team bo mysleli ze wygra pare walk i wruci do UFC ;) Ja go juz tam nie widze a Borys wygral i juz nie zmienia sie decyzji po 2 miesiacach ja bym mail w d*pie taka organizacje ;) Najlepiej wywalic sedziow i wyniki oglaszacz dwa miesiace po walce ;) MMAATACK zal.
 
Back
Top