Bonus kontra Wojtek z Warsaw Shore będą się bili

@Szady
tenor.gif
 
ale oni sa zdrowy psychicznie i jeden trenuje juz kilka lat, a drugi nie wiem pewnie tez
a tu masz idiota chory psychicznie vs jakis pajac z warsaw shore

Już nie psiocz takich głupot. Bonus się zmienił o 180 stopni od czasu bycia internetowym pośmiewiskiem. Śledziłem i śledzę człowieka i widzę, że się odbił z dna.

Pozdro 600
 
ale oni sa zdrowy psychicznie i jeden trenuje juz kilka lat, a drugi nie wiem pewnie tez
a tu masz idiota chory psychicznie vs jakis pajac z warsaw shore

Nie widzę różnicy. To freak fight i to freak fight, który ma na celu przyciągnąć pewną grupę odbiorców i sprzedać więcej biletów. Bonus też podobno wiele lat trenuje :mamed: a czy jest chory psychicznie to nie wiem. Nie badałem go, ani nie konsultowałem się z żadnym specjalistą.
 
Na Night of Champions w Poznaniu walczyli i Gamer i Mankowski i masa innych, ale to gala z Witczakiem wyprzedala Arene.
Takich mamy odbiorcow mma :)
 
Ten laluś dostanie takie luje, że przypomni mu się pierwsza najebka w programie.
Walka z tym leszczem jest tylko dlatego, że Francis nie podpisał kontraktu na walke. Przejade się po nim a potem Stipe.
 
Nie wyprzedzała bo było wtedy 1000 osób max ;)
a bo nawalili tych bokserskich pojedynków za dużo. Serio ludzie tam usypiali, budząc się dopiero na walki MMA. Jedyną dobrą walką była walka Rajewskiego i szybkie skończenie Niedzielskiego. Jednak racja - na Bonusie było największe poruszenie.
 
Back
Top